ברוכים הבאים, אורח

כנות וחוסר כנות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כנות וחוסר כנות 338 צפיות

כנות וחוסר כנות לפני 8 שנים, 1 חודש #92910

אני רוצה לשתף אתכם מה לעניות דעתי גורם לי להיות בחוסר כנות,(לפגם אופי חוסר כנות להופיע במציאות,)  ישנם שרשרת של פגמים שבסופם החוסר כנות צפה על פני השטח -    אני בשליטה-        זה אומר שאני יודע או חושב שאני יודע מה המציאות אמורה להיות כך שלי יהיה הכי טוב,  לכן אני חייב לשלוט באנשים במצב לנסות לנהל את ההצגה כדי  שהתוצאה תהיה תואמת לציפיות שלי ,  
ריכוז עצמי - מתעסק בעצמי כל הזמן עם זה בניסיון להסתיר דברים כגון פגמים טעויות וכו...  או בניסיון להראות טוב בעיני אחרים בניסיון להוספת ערך 
שאחרים יתנו לי ערך , העיסוק בעצמי  מחזיר אותי לשליטה הרצון לעצב את המציאות לפי המבט שלי כי הרי אני יודע הכי טוב( אם רק היו מקשיבים לי,  אם רק אלוקים היה מקשיב לי העולם היה יותר טוב. ) 
פחדים - בגלל שיש פער בין המציאות שאני חושב שצריך שיהיה לבין המציאות  בפועל אני נכנס לפחדים,  מה יקרה אם...    מה יקרה.....  מה יקרהה אם........   . אני מרגיש שהשמים יפלו  וזהו זה יהיה הסוף אני עומד להסתבך ושאני דורך על חוסר יציבות,  במצב הזה אני לא מסכים עם המציאות בפועל ומנסה לשנות אותה כדי שהיא תתאים למציאות שלי .
חוסר כנות - בשלב הזה יש כל מיני דברים שמתחככים עם המציאות שלי כל מיני אנשים וכדי לנסות בכל זאת להתאים את המציאות למציאות שבראש שלי אני מעגל פינות לא אומר את כל האמת,  או שאדם מסויים שאני שואב או רוצה לשאוב ממנו ערך לא יאהב את מה שעשיתי אז אני מספר לו משהו שקרי כדי שימשיך להעריך אותי כביכול , אני מערבב אנשים , לא מספר את האמת משום שאני מפחד לקחת אחריות ,מפחד שיסתכלו עלי אחרת מפחד מחוסר נעימות, מפחד שהמציאות תהיה אחרת ממה שאני חושב שצריך להיות כי אז אני מסתבך 

בהחלמה אני לומד דבר ראשון שאני לא באמת יודע מה טוב בשבילי לפחות כשהגישה שלי היא על בסיס של רצון עצמי,  כל החיים חשבתי שאני יודע מה טוב בשבילי והובלתי את עצמי לזבל,  לא לזבל ,  למיץ של הזבל,  אם אני רוצה לחיות באמת אני צריך להיכנע להפסיק לחיות בריכוז עצמי להקשיב ו להקשיב ו להקשיב,  ולעשות את הרצון של אלוקים בענווה , אלוקים מנהל פרוייקטים הרבה יותר מסובחים וגדולים ממני ומאיתנו לבטוח ו להאמין בו הוא רוצה לטובתנו. בסך הכל מה אני ואתם רוצים במילה אחת?  -טוב- זה מה שאני רוצה וטוב זה כשאלוקים מנהל את חיי ושאני מכניס אותו לתוך המציאות שלי בחיים  ,הוא יודע באמת מה טוב לי,  וכשכאני פועל בחוסר כנות אני חוזר לגישה שאני חושב שאני יודע יותר טוב מאלוקים -ריכוז עצמי-,  ומה שאני עושה זה בעצם מנסה להסתיר את המציאות של אלוקים מאחרים כי אני חושב שאני יודע יותר טוב,  כשאני אומר את האמת,  או חוזר ואומר את האמת למישהו שלא אמרתי לו את כל האמת,  אני מאפשר למציאות האלוקית להופיע הטוב הזה שאני מחפש נמצא שם באמת ,  גם כשלא היה לי נעים להגיד את האמת ולתת לה להופיע כשנתתי לה להופיע הרגשתי וקיבלתי את הטוב הזה,   הרגשתי שלם אמיתי עם עצמי ואחרים אנשים העריכו אותי באמת גם עם לא היה נעים בהתחלה ,וגם אם בסוף התוצאה לא היתה נעימה,  בתוכי אני מרגיש שלם בריא ונקי יותר אני מאפשר בתוכי שהמציאות של אלוקים תופיע , אני פתוח למציאות ורצון של אלוקים, מתפלל לכנות ולעשיית רצון אלוקים באמת גם כשלא נעים או שבאמת לא נעים וכשזה לא מוציא אותי כביכול מבחינה חיצונית טוב,  יום טוב נקי ומחלים שיהיה לנו,  חיים חדשים
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי חיים חדשים.

תגובה: כנות וחוסר כנות לפני 8 שנים, 1 חודש #93014

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כשיש מה להסתיר מגיעים לחוסר כנות
גם עם הזולת וגם עם עצמי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן