ברוכים הבאים, אורח

חוסר אונים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוסר אונים 377 צפיות

חוסר אונים לפני 8 שנים #93145

[dir=rtl]שלום חברים הכינוי שלי הוא חיים חדשים ואני מכור לתאווה, אני אלרגי לתאווה עם אובססיה,  אני חסר אונים מול התאווה.  מה זה בשבילי חוסר אונים מול התאווה?  חוסר אונים מול התאווה בשבילי זה אומר שאני חסר כוח מול התאווה כל מאבק מול התאווה יגמר בהפסד שלי,  אני לבד מול התאווה זו התרסקות וודאית וסבל מתמשך שיכול להוביל אותי לסופי ממש,  לבד אני לא יכול,  אך לא זו בלבד שלבד אני לא יכול ורק עם כוח גדול ממני אני יכול,  אלה החוסר אונים / כוח שלי , הוא גם מול הגישה שלי הרצון הזה להתמלא על ידי התאווה  , אני לוקח משהו חלקי מאוד ועושה אותו כל המציאות ,כשאני אומר שאני חסר כוח מול בתאווה אני אומר שאני חסר אונים מול הגישה הזאת שלוקחת משהו מאוד מצומצם ועושה אותו כל המציאות , בצעד אחד ובהמשך בצעד שתיים אני בעצם מחליט עמוק עמוק מבפנים שאני חסר אונים מול הגישה הזאת , הגישה הזאת הורגת אותי אני מוותר אליה ומחפש ובוחר מילוי אמיתי  משהו מציאותי באמת , שזה אלוקים,  אני מחליט לוותר על כל הצבעים ריחות גוונים רגשות דמויות פנטזיות של התאווה מוותר לגמרי,  נכנע אל מולם ובוחר לחיות את הרצון של אלוקים לחיות בגישה אחרת  בגישה שהצעדים עוזרים לי להגיע אליה,  גישה זו מאפשרת לי לחיות  בצורה בריאה פשוטה אמיתית  מלאה שמחת חיים שלוה כנות אמת,  שאינה מצריכה אותי לברוח לתאווה,  שיהיה לכולם לילה של החלמה ונקיות,  חיים חדשים

תגובה: חוסר אונים לפני 8 שנים #93179

אוהבים אותך חיים חדשים.
שנזכה כל יום לזכור את החיים הישנים...

"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן