ברוכים הבאים, אורח

אסירות תודה!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אסירות תודה!!! 2205 צפיות

אסירות תודה!!! לפני 8 שנים #93587

• r121

אפתח באמירת שבח והודיה לבורא עולם, אבא אוהב ששומר אותי נקי ומפוכח לילה נוסף,למרות שמאוד רציתי להשתמש אמש. אני צריך מפוכחות בחיי, שינוי גישה בדרך ההרסנית שחייתי בה עד היום. שימושים הם רעל אכזרי עבורי, אין לי שום יכולת עמידה מול הרעל הזה. בכל פעם מחדש כאשר אני מוותר לעצמי ומשתמש, אני מת מחדש!! אין בשימושים שום דבר הגיוני ומציאותי, הכל שקר ואשליה אחת גדולה. ההתמכרות למין היא מההתמכרויות הקשות ביותר שיש לאדם, מאחר ומדובר בתמכרות שבסיסה הוא בתוכנו, המחשבה שלנו ולאו דווקא משהו חיצוני. דבר נוסף הוא שהמין הוא דבר חיוני לאדם וצורך בסיסי לקיומו. העניין הוא שאצלי משהו השתבש, המין כבר לא נתון לבחירה עבורי. ברגע שאני נוגע, אני " נוסע" , למסע ארוך ומתיש מאוד של שימושים כפייתיים, מסע ממנו אני חוזר חבול, עייף ומיואש. אתמול בערב ראיתי עד כמה אני חולה.עד כמה אני מלא בטינות, שנאה מיותרת על אנשים שלא עשו לי כלום, זכותם לא להסתדר איתי. זאת אמורה להיות הבעיה שלהם ולא שלי. עבורי לחיות את העבר או את העתיד, פירושו למות עכשיו!!! אני בוחר רק להיום ברגע הזה לחיות. אני מוותר על הרצון לשלוט ושם את כל חיי בביטחון בבורא עולם, שינהל אותי כרצונו. אני חסר אונים מול כל בעיות חיי, מאחר ולא נוצרו ביום אחד, אין מצב שיעלמו לפתע. שינוי אמיתי בחיי דורש כנות אמיתית ובלתי מתפשרת. שינוי עבורי משמעותו לקבל את עצמי כמו שאני, להכנע ולא להלחם, לאפשר לאלוהים לקחת את השליטה על חיי. אני מודה לך אלוהים על שאתה אבא שלי, אוהב ודואג, ראיתי את הניסים הגלויים שאתה עושה ואני אסיר תודה על כך. אני עייף מאוד אחרי לילה מוזר של חלומות מתישים. אני יודע שבחלום בסך הכל אני מעלה את המחשבות שלי לרמת מודעות אחרת. לחיות בפיכחון פירושו להיות מאושר, להיות שליו ושמח במה ששלי. להפסיק לחפש אשמים במצבי ולהיות שלם עם עצמי, לאהוב את עצמי זאת לא בושה. אני חסר אונים מול פגמי האופי הרבים שלי ואני מוסר זאת לאלוהים בנוכחותכם, אני מודה לכל אחד ואחד מהם באופן אישי ולא מובן מאליו. תודה אחים יקרים שאתם איתי בדרך,,

אוהב אתכם

תגובה: אסירות תודה!!! לפני 8 שנים #93635

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

תודה חבר.

אהבתי את זה שאצלך אתה כותב על התאווה ועל הפגמי אופי ביחד, כאילו הם דבר אחד ממש. 

לי באופן אישי לקח יותר זמן עד שהצלחתי לראות את הקשר בין הטינות לבין הנפילות. בהתחלה חשבתי שאין בכלל קשר, אבל ככל שהייתי יותר בתכנית זה פתח לי את העיניים לראות שבעצם אף פעם הנפילה היא לא סתם לשם נפילה, ותמיד מאחורה יש איזה שהו פגם אופי.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: אסירות תודה!!! לפני 8 שנים #93667

• מי אני?
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג כסף

בס"ד
שלום לך r121 יקר! 
שומע את הסבל בסיפורך
ורוצה לבשר לך בשורה
זה לא גזירת גורל
אפשר לחיות שנים בהחלמה מן המחלה הזו
כמובן רק אם לוקחים את הטיפול המתאים ואת ה"תרופות" הנכונות...

כי נפלתי קמתי: כי-אשב בחושך, יהוה אור לי.
הסיפור האישי שלי guardyoureyes.com/heb/forum/7-%D7%94%D7%A6%D7%92-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%9A/75816-%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%AA%D7%94#75816
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן