ברוכים הבאים, אורח

התרסקות אחרי 19 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התרסקות אחרי 19 יום 679 צפיות

התרסקות אחרי 19 יום לפני 8 שנים #94279

• Hanuka82
  • חבר חדש
בס״ד

שלום לכולם,

אני בן 34, נשוי + 2.
אני מגיל 13 מכור לאוננות.
ההתמכרות גרמה לי להתרחקות מאלוהים כי חשבתי שהוא לא אוהב אותי בגלל זה.

לשמחתי לפני כ-4 שנים נחשפתי לתורת רבי נחמן שחיזקה אותי והתחזקתי באמונה, והבנתי שאלוהים אוהב אותי ...
רציתי לגמול לו ... רציתי להתקרב אליו... החלטתי לשמור על הברית...
עכשיו שאני מבין את חומרת העניין, אני מתייסר בכל נפילה...

הצלחתי לשמור 19 ימים והיום נפלתי... עבירה גררה עבירה וקרה הדבר שפגעתי 3 פעמים בפחות מ-4 שעות...

פגמתי בעיניים וזה הוביל לפגימה בברית...

לא יודע מאיפה לשאוב כוחות... פשוט שכחתי מהכל, שכחתי שזה חמור, שכחתי את אלוהים, הלכתי אחרי היצר ונפלתי... שוב ושוב...
רציתי כל כך להגיע ליום כיפור אחרי 40 יום של שמירה ופשוט התרסקתי... 

אני שומע על אנשים לא נשואים שכבר שנתיים נקיים ולא מצליח להבין איך...

אשמח לעצות שימושיות לפעם הבאה שהיצר גורם לי לשכוח איך קוראים וליפול שוב... 

תודה מראש לעוזרים ולמחזקים...

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 8 שנים #94280

• hilony
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • חבר חדש

כל כך מבין אותך...

אני זוכר בשנה שעברה קרה לי אותו דבר בדיוק. השנה אני במקום אחר.

אבל גם אחי יכול להתרומם ולהצליח. עצם העובדה שאתה כאן מראה על הרצון שלך לעלות.

יש כאן באתר צוות מדהים וכלים מעולים.

בהצלחה, אח יקר

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 8 שנים #94291

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום חבר יקר וברוך הבא, הגעת למקום הנכון.

אתה כותב על הכאב, על הרצון להישאר נקי, על הימים שחולפים ועל הנפילה שמגיעה ומרסקת הכל. כולנו מגיעים מאותו מקום.

כשהגעתי לכאן מצאתי הזדהות, מצאתי חברים שהבינו אותי, אבל מצאתי גם יותר מזה. כאן מצאתי תכנית שעובדת עבורי, ובזכות הפעולות שלה אני נקי כבר ארבע וחצי שנים.

אני לא יודע מה כבר ניסית לעשות כדי להפסיק ומה אתה מוכן לעשות, אבל אם ממש כואב לך ואתה מוכן לעשות הכל, אני מזמין אותך להצטרף אלינו לקבוצה הטלפונית, ושם תלמד מחברים אחרים מה עובד עבורם.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 8 שנים #94336

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר לליבי, קודם כל ברוכים הבאים למקום נפלא זה,
שנית, אני לא יעגל פינות, אני נמצא גם בגילך, ואם אתה סובל ממה שאנו סובלים ומגיל צעיר, אני פונה אליך ופורש את ידי ומתחנן, אל תעבור את הסבל שאני עברתי, הצטרף לקבוצות הפיזיות, תתחבר לחברים ותתחיל החלמה, להפסיק לבד, אחרי כל כך הרבה שנים, קשה לי להאמין שזה יקרה מתוך נסיון כואב של עשרות חברים, יש קבוצות היום בכל הארץ, תיצור קשר עם חברים והצטרף אלינו, אני ממש בוכה בשביל הסבל שאתה עובר, נשמח לראות אותך ממשיך איתנו בפורום ונתראה בקבוצות, באהבה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 8 שנים #94612

• מוישי1
  • חבר קבוע

אחי 
תתמקד ש19 היתה נקי דבר שלא האמנת שאתה מסוגל

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 8 שנים #94617

• Hanuka82
  • חבר חדש

תודה לכל המחזקים...
בעזרת השם ובעזרתכם נעשה ונצליח

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 8 שנים #94628

שלום חבר יקר
אני חושב שכולנו כואבים איתך את הכאב המוכר והנורא הזה.
אישית, אני זוכר פעם שאוננתי ביום כיפור עצמו. הייתי בטוח שלא אסיים את שנתי. אבל גילית שאלוקים הרבה יותר סובלן ממה שניראה לי. אף אחד לא יכול לקחת ממך 19 ימים נקיים. ואני בטוח שהקב"ה גאה בך.
זה כ"כ קשה לא ליפול ליאוש, הלקאה עצמית, התרחקות מהקב"ה, וכו'...
לאדם שמאוד רוצה להפסיק התנהגות מסוימת, ויש לו המון סיבות לכך (מצפונית, דתית, מוסרית, ועוד), ובכל זאת לא מצליח. קוראים לזה מכור. לאדם מכור לא חסר בכוח רצון. והוא ממש לא חוטא או רשע, הוא חולה.
יש לנו משהו במוח שלא מאפשר לנו להפסיק לאונן או לצפות בפורנו. הקב"ה תמיד אוהב אותך גם אם תנסה ליברוח ממנו.
יש דין לגמרי אחר לאדם חולה. המחויבות של אדם חולה, הוא לא, לא להיות חולה. אלא ללכת לרופאים למחלתו, ולקחת את הטיפול שלו. הטיפול שלי היום זה מינימום 2 קבוצות חיות בשבוע, מינימום 2 טלפונים לחבר מתמודד כמוני ביום. וקשר רצוף עם ספונסר (מדריך) שיעזור לי לעשות את 12 הצעדים של SA, ולעשות כל מה שימליץ לי לעשות.
אם אני עושה את זה, אני לא צריך לאונן, ליצפות בפורנו, להסתכל על נשים, ולפנטז. יש לי תרופה כל עוד אני לוקח אותה.
לכל מכור יש דרגה אחרת ומינון שונה, ולפעמים אפילו תרופה שונה.
תמשיך לשתף כאן, ובעז"ה תימצא את התרופה והמינון שלך.
אוהב, שבת שלום

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 7 שנים, 12 חודשים #94672

• Hanuka82
  • חבר חדש

שלום לכולם,
אחרי 3 ימים נקיים... נפלתי.
נפילה ארוכה... זה התחיל בכך שגליתי שהסינון בנייד לא עובד... רק רציתי לבדוק... ואז העברתי כמה שעות במלחמה... כן לראות לא לראות נכנס יוצא, מנסה דרך חברת האינטרנט להחזיק את הסינון, נכנס לראות אם החזירו את הסינון ואז נופל...

מסקנה : אני לא יכול להתמודד עם זה לבד.
אשמח לחבר שיהיה איתי בקשר ( עדיף הוואטס אפ כדי שיהיה לי עם מי להתחזק ברגעי משבר... )

הפעם ההיא, הקסומה שהחזקתי מעמד 19 יום הייתה במסגרת קבוצת וואטסאפ שנפתחה של שמור עיני... הרגשתי מחזק ומחוזק.. חבל שסגרו את זה...

מתחילים מחדש, אשמח לסיוע...

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 7 שנים, 11 חודשים #95040

• Hanuka82
  • חבר חדש

שוב נפלתי...
הפעם החזקתי מעמד יותר באיזור ה-9 ימים.
נפילה משטויות... משעמום... מלהיות לבד בבית... מחוסר רצון להתגבר על התאווה... על הפחד שלהתגבר עליה... 
אני חילוני מתחזק, כזה מהלך של להגמל מדבר כזה שהיה חלק משמעותי מהחיים שלי, פתאום להפסיק אותו מעניין של הבנה שאני מכור... ויותר מזה... שאם אני אצליח להפסיק... אז יכול להיות שאני אהיה שלם ...
 מפחיד אותי... זה יכול לשנות אותי לגמרי...
מצד אחד אני נלחם ביצר... יודע שמה שכותב זה מה שאני מרגיש אבל יודע שגם היצר מאכיל אותי לוקשים, נכנס יוצא נכנס יוצא, מתגרה ובורח מתגרה ובורח, מתמודד ונכנע ! בוכה על חטא ויום אחרי זה חוטא כאילו כלום... צועק לאלוהים ויום אחרי זה כאילו כלום... משתגע... מתפוצץ... מתייאש ומתרומם... חלוק עם עצמי מאשים את כל העולם ואז מאשים רק את עצמי... 
מתסכל... רוצה להיות נקי עד אחרי יום כיפור כדי שאוכל להרגיש שאני חזק... רוצה להיות בשליטה על העניין הזה... לא רוצה שזה ישלוט בי אלא רוצה לשלוט בחיה הזאת...

תגובה: התרסקות אחרי 19 יום לפני 7 שנים, 11 חודשים #95045

אוהבים חבר. 
מציע לנסות את הכלים של התוכנית שיש כאן, אצלי מהרגע שאני חושב על יום כיפור ועל יצר הרע ועל התמודדות אני מפתח פריחה ורצון עז לברוח, זה כאילו אני לוקח את כל הנקיות על הגב שלי, ויש לי מספיק רזומה בקורות חיים שמוכיח שהעסק הזה לא עובד לבד

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן