ברוכים הבאים, אורח

כמה דברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כמה דברים 698 צפיות

כמה דברים לפני 7 שנים, 11 חודשים #95052

אני מרגיש שאני רוצה לכתוב אבל אני לא יודע מה ואיך.
טוב אני כותב עכשיו. (בכוונה לא רשמתי "אני אכתוב עכשיו" כי יש לי OCD וזה מתבטא בזה שבין היתר אני מפחד שזה יחשב לי כנדר אם אני רושם "אכתוב" בלשון עתיד).
כל פסקה שמסומנת במספר, זה אומר שהיא שונה בתוכן שלה מהשניה.
דהיינו פסקה "1" ופסקה "2" לא מדברות על אותו דבר. אני פשוט רושם מה שיש לי על הלב באותו רגע.

1. אתם יודעים מה בא לי לעשות?
אם היה לי אומץ, וביטחון עצמי, ואמונה, הייתי רוצה מתישהו לכנס את כל הישיבה שלי מכיתות ז' עד יב' ולשאת נאום על כל העניין הזה. כן. לבוא ולומר בפני כולם "אני עכשיו הולך לדבר על הנושא שאתם הכי לא רוצים שאני אדבר עליו".. "האוננות, והפורנוגרפיה." "עכשיו בטח מתחיל לדפוק לכם הלב או שאתם מתים שאני אחליף נושא, אבל לא, הפעם לא, לא נוותר. נדבר על זה."

2. אני חושד במישהו מהקהילה שלי שהוא קשור לפורום ולשמור עיניך, ושהוא חלק מכל זה.
את האמת שכמעט כל אדם שאני רואה שהוא מתפלל מהר מאוד והוא בפלאפון באמצע התפילה וכו' ולא כל כך מעניינת אותו התפילה אני חושד בו. יש אפילו רב כזה שמתפלל איתי לפעמים ואני חושד בו קצת.
אבל אני חושב שהבעיה היא אך ורק בי.
אני מחפש עוד אנשים שיהיו ככה, כמוני. כל אדם שסתם נראה לי ככה אני ישר מניח שהוא כנראה סובל מזה. למרות שבזמן האחרון זה די ירד ואני כבר לא כל כך חושב על זה.

3. ברוך ה' המסעות האחרונים שלי רק מתארכים ומתארכים, 47 יום בערך.
אני זוכר את הנסיון שהיה לי במסע האחרון אחרי 48 ימים נקיים. הלב בער ממש. לא יכולתי לחכות זה היה כאילו מעל ומעבר. וגם כל פעם שהתגברתי, התאווה חזרה אחרי זה פי 6 יותר חזקה. כבר ממש בלתי נסבל. אבל אני יודע גם למה נפלתי בדיוק, וזה מה שמדובר עליו בפסקה הבאה.

4. המיטה היא אחד המכשולים הכי גדולים שלי. בלילות, עם המחשבות וההרהורים, החיכוך של האבר במיטה, או כשאני קם בבוקר מוקדם מתוך חלומות שהיו בהם דברים לא צנועים.

5. אני שונא בכל נפשי ובכל מאודי את פגם הברית.

6. לפעמים כשבאים לי הרהורים ומחשבות רעות שקשורות לתאווה, וכל מיני דמיונות ופנטזיות, אני ישר חושב לעצמי שכל הבחורות שיש בפנטזיות וכו' זה הכל רק מלאכי חבלה, זה מזיקים, מלאכים של הס"מ, הכל שקר, אין שם שום אישה באמת, והאישה שאני עכשיו מדמיין אותה אין לה מושג בכלל שיש איזה מישהו אי שם שמדמיין אותה ברגע זה, זה לא אמיתי, זה הכל שטויות בתכלית, זה בסך הכל מזיקים שרוצים לינוק ממני, הם מנסים להוציא ממני זרע, כי זה כל החיות שלהם. ובאמת אין שום אישה אמיתית בפנטזיה שלי, אין שום אמת בדמיונות המטונפים שלי, אלא זה הכל מלאכי חבלה שצמאים לזרע של גבר יהודי.

7. תודה רבה על ההקשבה

שנזכה להחלמה נצחית לעולמי עד בעזרת הא-ל יתברך, אמן.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: כמה דברים לפני 7 שנים, 11 חודשים #95126

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

בקשר לסעיף 6, אני זוכר שלמדתי פעם ראשונה את כל הסיפורים בקידושין על אמוראים שנתנסו בתאווה, והלא באגדות הש"ס כל פרט מן הסתם הוא קריטי, אז לא הבנתי למה כל פעם הגמרא אומרת "אידמי ליה שטן כאיתתא" ולא מספרת פשוט שהוא ראה אישה, ועניתי לעצמי שכנראה הגמ' באה ללמדנו שהעניין לא תלוי באשה שקיימת או לא קיימת, אלא כל ההירהורים שלנו מקורם בכלל בסטרא אחרא ולא בנשים.

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: כמה דברים לפני 7 שנים, 11 חודשים #95135

תודה על השיתוף.
אתה מקבל עזרה מקצועית ביחס לOCD? ממה שראיתי, התכנית לבדה מתקשה לעזור לאנשים עם דברים נוספים. 

תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: כמה דברים לפני 7 שנים, 11 חודשים #95137

• ישורון
  • רצף ניקיון נוכחי: 385 ימים
  • דירוג כסף

גם אני יכול להעיד על עצמי שהתוכנית לא עוזרת אם ישנה בעיה נוספת, אבל היא יכולה לעזור להתמדדות בזמן הטיפול בבעיה האחרת.

תגובה: כמה דברים לפני 7 שנים, 11 חודשים #95166

כן אני מקבל טיפול מקצועי.
שאזכה להחלמה בשני הדברים. (בOCD ובתאווה).
אמן.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן