ברוכים הבאים, אורח

כנסו בבקשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כנסו בבקשה 1362 צפיות

כנסו בבקשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95503

• קשה לי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר קבוע

המצב שלי כל כך גרוע בואו אני יספר לכם​ היום אני בן 20 מגיל 12 אני פוגם בברית חזרתי בתשובה בגיל 13 לאחר שראיתי את הסרט חותם האמת עזבתי הכל את הבית ספר החברים הכל
נכנסתי לישיבה עברתי שם טראומות ברחתי משם בגיל 16 ברחתי משם הוצאתי רישיון לאופנוע עבדתי שנה ומגיל 17 אני לא עושה כלום היום אני בחרתי להשלים בגרויות וללמוד לתואר ושיהיה לי מקצוע האמונה שלי כל כך חלשה שאין לתאר איפה הייתי ואיפה אני היום הרבה אני מאשים את אלה שגרמו לי להגיע למצבי כיום אלו שהיו איתי בישיבה החל מהרב וכלה בתלמידים הם פשוט התעללו בי עשו עלי חרם
בקיצור למדתי לוותר לטובת השקט הנפשי שלי
מה שאני רוצה להתחיל לדבר אחרי ההקדמה הוא זה עשיתי חשבון ממוצע וגיליתי שנפלתי לפחות 700 פעמים אם לא יותר בהוצאת זרע לבטלה המצב שלי כל כך קשה שאני כבר לא מרגיש סיפוק ובוחל בחיים שכאלו אני מתת להפסיק וכל פעם זה גובר עלי אני רואה נשים וכבר אין לי תאווה אני לא נמשך אליהם אני מנסה לפעמים תקופות של שבועיים להתנתק מכל מה שקשור לנשים ואז אני מרגיש מוזר הרגשה גועלית שאני נגעל מנשים מגברים שונא כל מי שחי לידי רק רוצה להיות לבד וכאילו הנשים הם כבר מגעילות אותי ואפילו אם אני ייראה תמונה או אשה ברחוב אני בוחל בה ונגעל ומצד שני אני לא נמשך לגברים ואז אני מרגיש מוזר וחייב לעורר את התאווה בכח שאני יהיה נורמלי ואז אני נופל צניחה חופשית 20 פעמים בשבוע אני במצב כה ירוד שאני כבר לא יודע מה לעשות אני מוותר אני מוותר על הכל שיהיה מה שיהיה מקסימום אני יהיה בגהנם צר לי להגיד ככה אבל אלוהים שונא אותי אחרי כל מה שעשיתי והכי רע שאין לי כוחות לקום ולחזור בתשובה הגאוווה לא נותנת לי להתחבר לאני שלי ולעשות חשבון נפש אני כמו צמח מצב רפואי אבל חי ונגעל מהחיים חייב את עזרתכם

תגובה: כנסו בבקשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95504

• avraham raibi
  • רצף ניקיון נוכחי: 1685 ימים
  • חבר ותיק

כל כך קשה לי שאני לא יכול להשיב לך כראוי...
ואו אתה לא מתאר לעצמך...
מה אני יכול להגיד לך ? מה אני יכול לייעץ?
הדבר היחידי אולי שאני יכול לייעץ לך זה לקרוא ספרי אמונה.
אבל דע לך שזה לא חייב להיות כך.
הרמב"ם כותב "אמש היה זה שנוי לפני המקום, משוקץ ומרוחק ותועבה; והיום הוא אהוב ונחמד, קרוב 
וידיד. "
גם אם אתה מרגיש לא רצוי וההסתר עצום. שיעמוד לך מול העיניים המשפט הזה.
זה לא חייב להיות כך השם רוצה שתחזור אליו לאט ולא בקפיצות ענק. 
כל מה שעשו לך תראה את זה בתור שככה מתנהגים ילדים בני 13+ אני בעצמי מסתכל אחורה ומתפלא איזה דברים רעים עשיתי.
לא יודע מי זה הרב שלך אבל תנסה לשכוח אותו...
נפלת 700 פעם? אני גם התחלתי בערך כמוך מגיל 12 ועכשיו אני 18 ויצא לי אולי 2000-1000 פעם. תרגיש נוח עם עצמך לפחות ככה... ובכל זאת אני מרגיש עכשיו עם רגל אחת בחוץ ולא מתכוון לחזור לשם אי פעם.,
תשלים בינתיים בגרויות שהיה לך מה לעשות... 
אני גם מסתכל על הילדות שלי היא גם לא היית קלה.. גם אני עברתי סוג של חרם תקופה מסוימת ועכשיו הכל ברוך השם יש לי מצב חברתי טוב הרבה חברים ו0 שונאים .
דע לך שזה לא חייב להיות כך 
אם נכנסת לשם קיבלת כוחות שאף אחד לא קיבל לצאת.
תאחז במשהו חזק שלא תיכנס ליותר דיכאון חס וחלילה.
אתה נגעל מנשים לפי דעתי זה בגלל שאתה מיואש והחיים ומורגל בזה יותר מידי כך שאתה בז לזה.
זה יחזור אל תדאג עם הזמן ככל שתצא מזה החשק לחיות יחזור...
תשמע מה אני הייתי עושה במקומך... הייתי מתפלל שאני יוכל להתפלל באמת וזה עובד כמו קסם... אבל תרצה. באמת.
אתה תראה שיפתח לך הלב לאט לאט. שפוך את כל הבעיות שלך על השם. הכל!!
אל תרגיש רע על מה שעשית. אתה נפלת למציאות כזאת. אתה ניסית להתחזק.
השם לא שונא אותך אלא כל אחד צריך לעבור מה שצריך שאנחנו לא יודעים למה...
אבל אתה כן יכול לשפוך את הבעיות שלך תן להם לצאת תפרוק הכל 
הגאווה באה למה? בגלל שאתה לא מרגיש שמגיע לך? 
הכל היית צריך לעבור. אנחנו לא יודעים למה אבל היית צריך.
אין לך מה להתגאות תאמין לי אתה לא יותר חכם מהבורא ושנינו יודעים זאת.

תנסה קצת לפתוח את הלב להתפלל

בהצלחה לך!!
אוהבים אותך!!

תגובה: כנסו בבקשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95515

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי

ב"ה

כל כך קשה לחוות את מה שאתה עברת, באמת התמודדת עם דברים כואבים וקשים. הלוואי שיכולתי לבוא ולחבק אותך.

אני זוכר לאחר שאוננתי פעמים רבות שזה פשוט כבר לא הסב לי עונג כלשהו. השימוש בסם הזה שחק את ההשפעה בכל פעם קצת עד שהייתי צריך כמויות גדולות יותר ו'חומר' חזק יותר.
לא הודתי בזה המון זמן אבל זו הייתה אינדיקציה ברורה לכך שאני מכור. אני מכור לתאווה.

בחסדי אלוקים מצאתי פתרון כאן, באתר הזה, ששינה לי את חיי.

עכשיו אני כועס על אישתי בגלל ויכוח מטומטם (מתי ויכוח הוא לא מטומטם?) וחשבתי, היי, אולי אם אסתכל בתמונות של בחורות ארגיש טוב יותר עם עצמי. קרוב לוודאי שארגיש טוב עם עצמי לדקה או שתיים, עשיתי את זה כל כך הרבה פעמים בעבר.

אבל אני מעדיף לכתוב לך ולומר לך (כי אין לי אומץ כרגע לומר את זה לעצמי) יש חיים טובים הרבה יותר ללא התאווה, חיים של חופש מהאובססיה, חיים של התעוררות רוחנית, חיים של שלווה.

זה לוקח המון אומץ לכתוב את מה שכתבת. אתה יכול לצעוד במצעד הזה אל עבר החופש.

חיבוק גדול,
אוויר פסגות.

מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: כנסו בבקשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95519

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ביקשת להיכנס אז נכנסתי, מזדהה עם הכותבים הקודמים, ואני רוצה להגיד לך באהבה, יש תקווה, אתה צעיר, ואתה יכול לעשות פרסה לחיים שלך, תמשיך איתנו תתחבר עם חברים ורק ביחד נצליח להגיע רחוק,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן