ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. 921 צפיות

שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96428

• חיים3
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר קבוע

שלום , איזה כיף שיש לי אפשרות לחלוק אתכם את ההתמודדות שלי,  ולא הכל בסתר. תודה לשמור עיניך, ותודה לכם!
אני מתמודד עם שמירת העיניים ב2 צורות וזה ממש אומץ לשתף בשניהם. אני מתמודד כמו הרבה בנוגע לראיית תכנים לא צנועים באינטרנט, וגם מתמודד עם משיכה מוזרה לנק' חן ונמשים.  כאלו היופי בעולם גלום  בהם. שטויות! אני מנסה להתנתק מהשטות הזו וברוך ה' מצליח יותר בזמן האחרון  אבל זה קשה. מין הרגל שמושך אותך שוב להסתכל על נשים  ואנשים  עם נמשים כאלו הם יותר יפים. וכמובן עם התמודדות של התכנים  הלא ראויים. פתאום יש פרצה באינטרנט המוגן וזה מנסה למשוך  אותי פנימה. נשמח אם מישהו יספר אם הוא מכיר את זה את המשיכה המוזרה הזו, או יכול לעזור. תודה  לכם נשמות ובעז"ה נעשה ונצליח.   

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96431

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה חבר
שתזכה שתפילת השלווה תהיה שגורה בפיך ומתוך כך תחיה, אמן.

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96435

דבר ראשון, ברוך הבא! הפורום הוא באמת מקום טוב לשיתופים, מקום שבו אפשר לחלוק את מה שעובר עליך, את העליות ואת המורדות במסע הזה..
לגבי המשיכה הזו שאתה מתאר זה עניין של טעם, מה מושך בעינך, זה ממש אבל ממש לא מוזר. יש אנשים (ואני מכיר כמה..) שנמשים מחמיא להם ויש כאלה שפחות..
מאחל לך המון הצלחה כאן באתר, שתמצא את הכלים המתאימים שיעזרו לך (יש חוברת להורדה, נמצא בדף הבית נראה לי, עם הכלים שהאתר מציע) שתמשיך לשתף ושתשאר איתנו:)
לילה טוב!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי ליבי ער.

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96438

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

יפה שאזרת אומץ להאיר את הפינות החשוכות על ידי שיתוף עם חברים. 

לי עזר מאוד שפתחתי יומן מסע ל90 יום בו אני מעדכן על נפילות, הצלחות, התמודדויות, דברים שעוזרים לי וכו'

ב"החלמה!

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי איש ישראלי.

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96441

גם אני מצטרף למשיכת הנמשים. הפוסט שלך היה טריגר בשבילי, עכשיו בא לי לחפש בחורה עם נמשים.
אני נימשך לנמשים, בלונדיניות, שיער שחור, שיער קצר, שיער ארוך, הרבה איפור, שום איפור, עיניים גדולות, נשים נמוכות יחסית, צעירות, מבוגרות, ואעצור כאן לפני שהפירוט המיותר שלי יכנס לדברים מידי מוחשיים.
אין הבדל למה אנחנו נימשכים, הרעיון הוא מין. אחד צופה בפורנו ואחד שבוגד באישתו, סובלים מאותו בעיה.
והפיתרון כאן באתר עובד לשניהם.
מבין אותך אחי עם משיכת הנמשים, תמשיך לשתף כאן כדי להחלים.
"אנא ה', עזור לימצוא בך את מה שאני מחפש בנמשים". "תן לי את הרצון, הכוח והכניעה לוותר על חיפוש נמשים רק להיום". בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96446

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

ואני לא הבנתי איך מנומשות מתחתנות בכלל... אייככססס!...
עכשיו אני מבין שגם להן ה' מצא פתרון...

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96464

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כל אחד עם הצורה שבה התאווה מתפרצת אצלו. אבל הרעיון דומה וכך גם ההתמודדות

תישאר איתנו ותמשיך לשתף בתחושות. זה רק יעשה לך טוב

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96511

• חיים3
  • חבר קבוע

אוהוו... אתם גדולים! איזה תגובות מרגשות ומחזקות! אני רוצה להודות לך גם באופן אישי- האמירה הפשוטה שזה נורמלי מחזקת ומורידה חששות ונותנת כוח! תודה רבה אחי ובהצלחה גם לך.

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96515

• חיים3
  • חבר קבוע

אחי ממש חיזקתם אותי, תודה על גילוי הלב שלך הוא  היה אחלה! שאני לא לבד בקטע הזה, ואהבתי את מה שכתבת לה'  על הנמשים. גדול. שיהיה בהצלחה אחי!

תגובה: שלום חברים, אני חדש יחסית, הגיע הזמן טבילת אש. לפני 7 שנים, 10 חודשים #96516

• חיים3
  • חבר קבוע

רעיון יפה להסתכל על זה, תודה:smiley:

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן