ברוכים הבאים, אורח

התמודדות בעבודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: התמודדות בעבודה 3695 צפיות

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97693

"יש מחלוקת בין וותיקי SA האם אדם צריך סינון, או לא.
חלק טענו שצריך סינון כמו שאלכוהוליסט צריך להעיף את המשקאות מהבית.
אבל חלק טענו שצריך לעבוד תוכנית חזקה שתחזיק מעמד מול מחשב לא מסונן, כמו שא"א להשים סינון על המוח שלנו."

"לוחם"- אני מסכים עם רוב מה שכתבת. 
מנסיוני האישי השיטה השניה יותר הצליחה אצלי, אבל כמובן שאצל כל אחד זה שונה.

מה שברור הוא שלאחד שלא מכור, הוא חייב לשים חסימה וכו' ככל מאמרי חז"ל להתרחק מן העבירה וגדרים וסייגים וכו', 
עוד דבר חייב להיות ברור למכור, שחסימה לא הולכת להציל אותו בשופו"א !! זה לא יותר מתזכורת, אני חייב להבין שהבעיה העיקרית שלי כמכור הינה התמודדות עם הרצון להתאוות ובשביל זה אני לא חייב אינטרנט אני יכול להוציא את זה בצורות שקיטות רבות אחרות, בשביל להיות נקי הנקיון חייב  להיות פנימי ואמיתי.

עוד מילה בספר הגדול [ ספר הבסיס וההדרכה ל12 הצעדים ליציאה מהתמכרות] נכתב בצעד 10 [ עמוד ?? אולי 71 ] 
משהוא כזה " אנו לא נלחמים באף אחד כולל אלכוהול, אנחנו פשוט נמנעים מכך, אנחנו מרגישים ששמו אותנו במצב נייטראלי שאיננו משתוקקים לזה יותר,,,,זוהי המציאות שלנו,, איננו מתרברבים ואיננו מפחדים זוהי המציאות כשאנו חיים על בסיס רוחני באופן יומיומי,,"
במקום אחר מוזכר בהרחבה שם שהמכור אמור להיות במצב בו הוא יכול ללכת למסיבות ולחתונות שמחלקים  שם  אלכוהול  [ מדובר על חתונות של גויים ולא חתונות חרדיות,,,] בתנאי שהוא צריך להיות שם והוא מרגיש על קרקע רוחנית יציבה,     כך שקצת קשה לי להבין את השיטה הראשונה,, מה הם המציאו 'ספר גדול' אחר ?

אוהב

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 9 חודשים על ידי הוי אריאל.

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97695

"יש מחלוקת בין וותיקי SA האם אדם צריך סינון, או לא.
חלק טענו שצריך סינון כמו שאלכוהוליסט צריך להעיף את המשקאות מהבית.
אבל חלק טענו שצריך לעבוד תוכנית חזקה שתחזיק מעמד מול מחשב לא מסונן, כמו שא"א להשים סינון על המוח שלנו."

"לוחם"- אני מסכים עם רוב מה שכתבת.

אריאל, אני שמח לשמוע דעה התומכת באינטרנט פרוץ להחלמה.
בסה"כ ציטטתי מסר מוקלט, אז אתה יכול להסכים עם כל מה שאני כותב .
במקרה אותו אדם במסר המוקלט שתמך באינטרנט פרוץ להחלמה היה יהודי, דתי, שהיה רב.
ואני מודה שהתפלאתי לשמוע דעה כזאת. אבל עכשיו כשאני שומע את זה בפעם השניה ממך אריאל, אני ממש מבין שיש שיטה כזאת.
השיטה הראשונה שהבאתי, טענה שבתחילת הדרך יש להימנע מהאינטרנט הפרוץ (מה שהשיטה הראשונה חלקה).
והיא גם טענה שבהמשך ההחלמה אם אפשר להשתמש באינטרנט חסום, זה עדיף.
וגם כתבת,

המכור אמור להיות במצב בו הוא יכול ללכת למסיבות ולחתונות שמחלקים  שם  אלכוהול  [ מדובר על חתונות של גויים ולא חתונות חרדיות,,,] בתנאי שהוא צריך להיות שם והוא מרגיש על קרקע רוחנית יציבה

יש לדון מי עונה לתנאי הזה שהוא זה שצריך את האינטרנט הפרוץ. ומה זה קרקע יציבה.
לענ"ד, רק הספונסר יכול לדון עם הספונסי בעניין.
והאם יש נזק למי שימנע ממסיבות שיש שם אלכוהול (אינטרנט), האם זה יזיק להחלמה שלו ?
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן