ברוכים הבאים, אורח

מתנת הניקיון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתנת הניקיון 572 צפיות

מתנת הניקיון לפני 7 שנים, 8 חודשים #98175

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אסירות תודה ענקית לבורא עולם על החסד הגדול שעושה עימי ומשאיר אותי נקי ומפוכח כנגד כל סיכוי כבר 5 ימים. אתמול בשעות הערב חוויתי משום מקום "קריז" חזק מאוד. הדבר בא לידי ביטוי בעובדה שהייתי עצבני מאוד ומרוכז בעצמי, מנותק מהסביבה. הרצון החזק הזה להשתמש מוכר לי מפעמים אחרות, סתם ככה עולה בי משום מקום, ללא סיבה מיוחדת ומבלי שקרה דבר כלשהו. אני זקוק לאוננות כמו שאדם זקוק לחמצן. זה סם החיים עבורי,התרגלתי לחיות איתו ובלעדיו אני מרגיש אבוד. והנה הפלא ופלא, 
למרות שוויתרתי אתמול על הרצון החולה הזה, אני עדיין חי, אני לא מת כמו שהראש שלי נוהג לספר לי בזמן התקף. עלי לזכור בכל פעם שמגיע גל חזק כזה, שעלי להתכופף ולקבל את עובדת היותי מכור. אני פשוט מביט ברצון הזה ובמקביל עושה פעולות של תוכנית, הכל בכדי לצאת מתוך ריכוז עצמי. אני חסר אונים מול העובדה שאני גאוותן מאוד, הדבר הזה העיף אותי בעבר לשימושים מטורפים. יש בי הרבה כעסים על אנשים מסויים. אני מאמין שלאט לאט זה ישתחרר ממני. אלי הגדול, אני חסר אונים מול ההתמכרות ההרסנית, חסר כח ויכולת לעמוד מולה לבדי, אבל בעזרתך אני יכול. תן בי את השלווה לקבל עובדה זאת, תן לי להיות עזר לאחרים, קח ממני את פחדיי ותשאר איתי צמוד.

תודה על הכל.

תגובה: מתנת הניקיון לפני 7 שנים, 8 חודשים #98184

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

הקריז הקריז
אוי איזה הרגשה זו היתה אני מת אם אני לא משתמש
ולא השתמשתי ואני עדין חי
ויותר מזה אז הבנתי פעם ראשונה באמת שאני מכור

תגובה: מתנת הניקיון לפני 7 שנים, 8 חודשים #98185

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

חוזר לחיים. הקריז באמת לא כל כל קורה לי כי אני נקי כבר תקופה ברוך השם. אבל לאחרונה פתאום צצים לי מחשבות תאווה וזה הורג אותך אתה ממש מרגיש שאתה צריך את זה ומזדהה איתך אחי. 
תודה על השיתופים בימים האחרונים אתה ממש מתאר את החוסר אונים שלך טוב וזה ממש ממש עוזר לי להתחבר לחוסר אונים שלי שלאחרונה קצת איבדתי (חלק גדול מהבעיה שלי... כל קמת זמן אני בטוח ש״החלמתי״... ) ואתה עוז רלי עם זה וגם נותן לי תחושה שאני לא לבד אז תודה על זה.
ושיהיה לכולנו יום נקי.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן