ברוכים הבאים, אורח

שיטת "יעקב אבינו- 12 הטיפות"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שיטת "יעקב אבינו- 12 הטיפות" 1408 צפיות

תגובה: שיטת "יעקב אבינו- 12 הטיפות" לפני 7 שנים, 8 חודשים #98320

yaakov1 כתב on 12 ינו' 2017 10:41:

בס"ד

אני מודה לכל החולקים עלי, אני מבין את הרתיעה. אבל מנסיוני כיועץ מיני וזוגי, זה עובד

5 חודשים זה לא נקרא עובד.
הייתי נקי כמעט שנה.
הבעיה אצלי היא רוחנית, לא גופנית.
אני זקוק לחיבור לאלוקים ואת זה אני מוצא רק בתכנית 12 הצעדים.
The topic has been locked.

תגובה: שיטת "יעקב אבינו- 12 הטיפות" לפני 7 שנים, 8 חודשים #98321

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

סופו של ענין: אם תצליח להחזיק בנקיות הזאת טוב מאוד. אם לא, אנחנו תמיד פה מוכנים לעזור, ובחינם!

הכל במשורה.

תגובה: שיטת "יעקב אבינו- 12 הטיפות" לפני 7 שנים, 8 חודשים #98331

• yaakov1
  • חבר חדש

בס"ד

כתב לי ניק נחמד, בהודעה אישית שישנם כאן כמה אנשים שהכל רע ושחור אצלם. חשבתי שהוא הגזים, אבל לא נורא, מי שרוצה את עזרתי, מוזמן, ומי שלא, אשתדל מעכשיו והלאה לא להתייחס אליכם.

תגובה: שיטת "יעקב אבינו- 12 הטיפות" לפני 7 שנים, 8 חודשים #98332

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך חבר יקר,

ראשית, תודה רבה על הרצון והנכונות לעזור. לא מובן מאליו בכלל. (חלק גדול מהחברים כאן הגיעו אחרי שניסו הכל, ודי ברור שהם סקפטיים בנוגע לכל שיטה חדשה שעדיין לא הוכיחה את עצמה. מצד שני ישנם בודאי אנשים אחרים במצבים שונים (לא מכורים) שיכולים להיעזר בשיטות אחרות.)

הענין הוא שלפי מסמך קוד אתי שחובר על ידי מנהלי האתר והחברים הותיקים, בפורום עצמו אין מקום לפרסום אישי מכל סוג שהוא. חלק מהחברים כאן בעצמם הם אנשי מקצוע בתחומי בריאות הנפש ועוסקים בטיפול בהתמכרויות, אך לאף אחד מהם אין אפשרות לפרסם את עצמו בפורום.

לכן דינו של האשכול הנוכחי בפורום להינעל. נשמח מאוד להמשיך לברר איתך על השיטה שאתה מציע, ולאחר שתינתן לנו הזדמנות לבדוק אותה, נוכל לפרסם עליה בערוצים אחרים העומדים לרשותנו (לא בפורום).

תודה רבה לך ולכל המגיבים, ואיתכם הסליחה.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן