ברוכים הבאים, אורח

כניעה היא המפתח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כניעה היא המפתח 1028 צפיות

כניעה היא המפתח לפני 7 שנים, 8 חודשים #98406

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אסירות תודה לבורא עולם על 18 שעות של ניקיון. אתמול בערב הראש שלי ניסה שוב לקחת אותי לשימוש בצ'אטים, נכנעתי ושיחררתי את השליטה לאלוהים והוא עזר לי. פעמים רבות עולות בי מחשבות, שדווקא בגלל שאני מתרכז בהתמכרות אני מקבל ממנה עוד ועוד. לכן אנסה מהיום ליצור לי פעילויות נוספות אשר ימלאו את סדר היום שלי. עמוק בתוכי אני יודע שהמחשבה שלי בעניין זה אינה נכונה. האמת היא שהתמכרתי למין בצורה הרסנית, איבדתי את השפיות בחיי, אני חסר אונים מול ההתמכרות, חסר אונים מול עצמי ומול המחשבות האובססיביות שלי שלוקחות אותי לעשות מעשים כפייתיים חסרי כל היגיון. גם הקשר ההכרתי שלי עם אלוהים נחלש בזמן האחרון, מצד אחד אני יודע ללא שום עוררין שהוא אלוהים, אמת ויציב, חי וקיים ואין עוד מלבדו בעולמנו. אך קשה לי מאוד לשחרר את השליטה ולסמוך עליו שיעזור לי במקום שאני נכשל בו כל הזמן. אתמול בערב הבנתי עד כמה באמת אני מלא טינות, כמה אני שיפוטי כלפי אחרים ובעיקר כמה אני מנסה לשחק את תפקיד האלוהים. כל ההתנהגות הזאת אינה בריאה לי ועלולה להוביל אותי לשימושים. תוכנית 12 הצעדים היא תוכנית מיוחדת, תוכנית מוסרית והגיונית מאוד, משהו שנותן לנו הזדמנות לחיות חיים טובים ושלווים ביותר, תוכנית שעוזרת לנו לשחרר את השליטה ולמסור את פגמי האופי והטינות שלנו לאלוהים. לדעתי האישית בכל מערכת חינוך צריך ללמד את התוכנית מגיל קטן, היא תקנה לילדים ערכים ויסודות שקשה להעביר להם בעולמנו המתקדם. אני יודע במיליון אחוז שהתוכנית עובדת והצילה מיליוני בני אדם מכל העולם, אך אני עקשן ומלא באגו. ההתמכרות שולטת בחיי בצורה אבסולוטית ונותנת לי להרגיש שאני מנהל הכל. אני מבקש לזכור שאני לבדי לא מסוגל מול הכח הגדול והערמומי הזה של ההתמכרות, אני חלש מולה מאוד. כאשר אני נמצא בקריז להשתמש, לא עוזרת לי ההבנה שזאת מחלה, לא עוזר לי הרצון לוותר על השימוש. הגעתי לאמונה אמיתית שרק אלוהים אוהב יכול ומסוגל להחזיר לי את השפיות לחיי. רק אלוהים יכול לעזור לי, לא הספונסר, לא החברים ובטח שלא המשפחה. אלוהים יעזור לי רק בתנאי שאני אעזור לעצמי: " הבא להטהר מסייעין לו "..

אלוהים, אני מודה לך על השעות הנוכחיות בניקיון ובמפוכחות מינית. אני מודה לך על כל השפע שיש לי בחיי, מודה על שהתעוררתי הבוקר, מתנצל שאיני מתפלל אליך ומניח תפילין, אין לי כרגע נכונות לזה.  אני יודע שאם לא אשחרר את האגו ואכנע, אפול היום שוב לשימושים. אוננות וזונות הם ר-ע-ל הרסני עבורי!!! 

אלי, תן בי שלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנות, אומץ לשנות את אשר ביכולתי ותבונה להבחין בין השניים אמן.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן