ברוכים הבאים, אורח

אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר 3235 צפיות

אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98422

• יחיאל
  • חבר חדש

חוץ מה12 צעדים
מישהו מכיר את הספר של אלן קאר הדרך הקלה להפסיק לעשן לזה אני מתכוון

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי יחיאל.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98424

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2769 ימים
  • דירוג כסף

הפסקתי לעשן לפני 3.5 שנים וזה ממש לא אותו דבר... הלוואי והיה קשר ביניהם יכול להיות שהתמכריות אחרות אבל לא זה

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98425

• יחיאל
  • חבר חדש
יש_סיכוי כתב on 15 ינו' 2017 11:09:

הפסקתי לעשן לפני 3.5 שנים וזה ממש לא אותו דבר... הלוואי והיה קשר ביניהם יכול להיות שהתמכריות אחרות אבל לא זה

למה זה לא אותו דבר?

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98472

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

בצורה הכי פשוטה:השוני הוא בעוצמה ההתמכרות לעישון היא התמכרות קלה, משא"כ ההתמכרות למין היא התמכרות קשה, וא"א להחלים ממנה רק באמצעות הבנה. (מבחינת ההשפעה על המוח התמכרות לסיגריות משחררת חומר מסוים בצורה איטית, ואילו בתאוה ובסמים החומר הזה יוצא בכמויות ענק)

הכל במשורה.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98474

• יחיאל
  • חבר חדש
מחכה לשקט1 כתב on 16 ינו' 2017 06:38:

בצורה הכי פשוטה:השוני הוא בעוצמה ההתמכרות לעישון היא התמכרות קלה, משא"כ ההתמכרות למין היא התמכרות קשה, וא"א להחלים ממנה רק באמצעות הבנה. (מבחינת ההשפעה על המוח התמכרות לסיגריות משחררת חומר מסוים בצורה איטית, ואילו בתאוה ובסמים החומר הזה יוצא בכמויות ענק)

בצורה הכי פשוטה השוני הוא שאין שוני כי בשניים ברגע שאתה מתחיל בחזרה אתה מתמכר לזה

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98475

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

כבר הכותרת שלך תפסה את תשומת ליבי.
אני עצמי חשבתי על הרבה דברים שיעזרו לי, וגם רבנים ואנשי מקצוע חשבו על הרבה דברים שיעזרו לי להפסיק, או ליתר דיוק: להישאר בהספקה. העניין הוא שכל הדברים הללו לא הוכיחו את עצמם.
כאשר הגעתי לכאן, הרגשתי ששוב מנסים למכור לי משהו שלא עובד, אך כשעיינתי יותר בפורום, גיליתי דבר מדהים: הכתיבה פה מבוססת בעיקר על ניסיון, על מה שעובד לי מניסיון, ולא על סברות שיש לי. זה היה בעבורי חידוש מרענן וגם מועיל. בזכות זה אני נקי היום 1070 יום, כאשר בעבר ארבעה ימים היו נחשבים בעיניי הישג משמעותי מאוד.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98476

• יחיאל
  • חבר חדש
טהרני כתב on 16 ינו' 2017 08:12:

אני עצמי חשבתי על הרבה דברים שיעזרו לי, וגם רבנים ואנשי מקצוע חשבו על הרבה דברים שיעזרו לי להפסיק, או ליתר דיוק: להישאר בהספקה. העניין הוא שכל הדברים הללו לא הוכיחו את עצמם.
כאשר הגעתי לכאן, הרגשתי ששוב מנסים למכור לי משהו שלא עובד, אך כשעיינתי יותר בפורום, גיליתי דבר מדהים: הכתיבה פה מבוססת בעיקר על ניסיון, על מה שעובד לי מניסיון, ולא על סברות שיש לי. זה היה בעבורי חידוש מרענן וגם מועיל. בזכות זה אני נקי היום 1070 יום, כאשר בעבר ארבעה ימים היו נחשבים בעיניי הישג משמעותי מאוד.

אני מבין שכבר ניסת את הדרך הזאת שאני אמרתי וזה לא הצליח לך?

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98477

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

ולגבי הספר: קראתי את הספר שלו על כיצד להפסיק עם אלכוהול (בו, אגב, הוא מתעמת ארוכות עם אלכוהוליסטים אנונימיים). יש כמה נקודות שיש לי לומר לגבי הספר והשיטה:
א. אחד הטיעונים שלו הוא שכל מיץ סטנדרטי הרבה יותר טעים ממשקאות אלכוהוליים. טיעון מופרך לגבי מכורים. לגבי זה כדאי לקרוא כאן אודות החתולים המסריחים.
ב. מעניין לציין, שאם נגמלים במרפאות שלו, האחריות היא לשלושה חודשים בלבד, וזה בהתמכרות לסיגריות, שהיא התמכרות קלה יחסית, שרבים מצליחים להפסיק אותה בכוחות עצמם (אני מכיר כמה שהצליחו עם הסיגריות ולא עם התאווה). אם זה באמת עובד, למה האחריות היא לא לכל החיים, או לכל הפחות לשנה שלמה?...
ג. המחשבה שיש "דרך קלה" לפתור בעיות מורכבות נראית לי קצת ילדותית.

בקיצור, אם אתה רוצה, נשמח שתפתח יומן מסע בפורום המיועד לכך, ושתשתף את כולנו באיך שהשיטה עובדת או לא עובדת לך. אם תחווה הצלחה גדולה בפועל, רבים יילכו בעקבותיך. אבל אם אתה רק חושב שתחווה הצלחה כזו, והדבר עדיין לא הוכח בפועל, מעטים הסיכויים שרבים יילכו בעקבות סברותיך.

אוהב וחפץ בהצלחתך ובהצלחת כל הבאים בשערי הפורום (וכל הצריכים לעשות זאת ועדיין לא אזרו אומץ)

טהרני

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98480

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
יחיאל כתב on 16 ינו' 2017 08:23:

טהרני כתב on 16 ינו' 2017 08:12:

אני מבין שכבר ניסת את הדרך הזאת שאני אמרתי וזה לא הצליח לך?

קניתי את הספר שלו על אלכוהול, במגמה לקבל כלים להתמודדות עם ההתמכרות שלי. זה היה לפני הרבה זמן, אז אני לא זוכר בוודאות, אבל מה שזכור לי הוא שקראתי כחצי ספר, הרגשתי שהוא חוזר על עצמו, מלאה ומבלבל את המוח, ואז זרקתי אותו. ניסיתי לחשוב שתאווה זה לא טעים, גם לפני וגם אחרי הספר שלו, אבל זה לא עזר. בהקשר לכך כתבתי גם כאן

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98487

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
האמת שגם אני בדיוק התחלתי לקרוא את הספר הזה. מאותן סיבות בדיוק. אין לי ספק שיש בו הרבה שטיפת מוח וגמיקים. עם זאת אני בטוח שאוכל לדלות ממנו כמה כלים שיכולים לעזור.

באופן כללי אני נגד קיבעון מחשבתי. סביר להניח שיש יותר משיטה אחת לפתור את הבעיה. ולכן אני גם קורא ולומד וחושב על הנושא הזה מעוד זוויות.

יש דברים שההתמכרות לסיגריה שונים מההתמכרות לפורנו. למשל הסיגריה הראשונה די מרה ולא מושכת. לעומת זאת אשה ערומה זה דבר מושך מאוד מהרגע הראשון. סיגריות זה דבר שקשה מאוד להסתיר אותו, וזו גם לא בושה גדולה להודות בהתמכרות, בניגוד לפורנו. ואלה דברים שמסייעים מאוד לגמילה, שאנשים מסביבך יודעים שאתה בתהליך גמילה ואין לך דרך לשטות בהם לאורך זמן. גם בעיות הבריאות הברורות והמחיר הכלכלי המיידי מסייעים.

אבל עצם דפוסי ההתמכרות.  המגוון הגדול של המכורים. הפחד מחוסר הצלחה בגמילה לתמיד. ההפסקות והנפילות מחדש. האשליות של השימוש המוגבל. כל אלה משותפים. ויש הרבה ניסיון בעולם בגמילה מזה. אין שום סיבה שלא ניקח מה שרלוונטי אלינו.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98493

• יחיאל
  • חבר חדש
אני חושב שהוא פשוט אומר על תתחיל אפילו לא פעם אחד ואל תחשוב על מה שאתה לא צריך לחשוב

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98494

רק תגלה לי איך לא מתחילים אפילו לא פעם אחת.
זה עבד לך?
הצלחת לא להתחיל עוד פעם?
אני לא.
בעזרת התכנית כן.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98495

• יחיאל
  • חבר חדש
אחיד בשמיא כתב on 16 ינו' 2017 12:22:

רק תגלה לי איך לא מתחילים אפילו לא פעם אחת.
זה עבד לך?
הצלחת לא להתחיל עוד פעם?
אני לא.
בעזרת התכנית כן.

ניסת בדרך הזה?
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי יחיאל.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98499

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

יחיאל - נראה לי הכי טוב, שאם אתה מתחבר לשיטה ומשוכנע שזה עובד, פשוט תנסה, ותשתף בצורה מפורטת כיצד אתה מתרגל בחיי היום יום את עקרונות השיטה. הפירוט הזה יוכל לעזור מאוד לך ולאחרים, ולסלול דרך ביצוע מעשית של השיטה.

נ.ב. כמה זמן אתה כבר נקי באמצעות השיטה הזו?
ובכנות: מה גורם לך לחפש שיטה אחרת מ-12 הצעדים שעובדים לחברים רבים?

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98501

• יחיאל
  • חבר חדש
טהרני כתב on 16 ינו' 2017 12:52:

יחיאל - נראה לי הכי טוב, שאם אתה מתחבר לשיטה ומשוכנע שזה עובד, פשוט תנסה, ותשתף בצורה מפורטת כיצד אתה מתרגל בחיי היום יום את עקרונות השיטה. הפירוט הזה יוכל לעזור מאוד לך ולאחרים, ולסלול דרך ביצוע מעשית של השיטה.

נ.ב. כמה זמן אתה כבר נקי באמצעות השיטה הזו?
ובכנות: מה גורם לך לחפש שיטה אחרת מ-12 הצעדים שעובדים לחברים רבים?

אני חיפשתי דרך אחרת מ12 הצעדים אחרי שראיתי שכל אחד פה פורומים נשאר בקטע של כל יום רק להיום זה דרך נכונה אבל בשיטה של אלן קאר אין את יסורי גמילה האלו
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן