ברוכים הבאים, אורח

הצלחתי?!?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצלחתי?!? 1386 צפיות

הצלחתי?!? לפני 7 שנים, 8 חודשים #98628

• בוה בוה
  • רצף ניקיון נוכחי: 98 ימים
  • חבר חדש
בס"ד הצלחתי לצלוח את ה10 ימים הראשונים שלי כנקיים
גם ההרגשה שאני לא לבד תרמה לכך מידה רבה של הקלת הנטל של הנקיות
אני מעוניין מאוד להמשיך, ולא ליפול, אנא תנו לי רעיונות לעבור את ה10 ימים הבאים בשלום
הן מתוך התמקדות על רק היום אבל גם בהסתכלות על ה10 ימים שעברתי כהוכחה ל10 ימים הבאים
תודה תודה תודה

תגובה: הצלחתי?!? לפני 7 שנים, 8 חודשים #98635

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

דבר ראשון רק להיום. פשוטו כמשמעו.
מבחינה מסוימת אתה לא יכול לשאול כיצד לעבור את ה 10 ימים הקרובים כיון שזה לא נקרא רק להיום. זה נקרא לדאוג כל העתיד וזה סותר את רק להיום.
בעצם המושג של רק להיום הכוונה היא שכיון שאיבדנו שליטה כל חיינו (צעד 1) ואנו קולטים שאנו חסרי אונים אל מול התאווה אז אנו מוכנים ונותנים לאלוקים שיעזור לנו ויעשה את מה שאנחנו לא יכולים לעשות (צעדים 2-3). 
אלה הצעדים הראשונים והם הכרחיים כדי להצליח. 
כשאתה רוצה לעבור את ה 10 יום הבאים אז אתה לא נותן את זה לאלוקים. אתה מנסה לבד. ולבד אי אפשר (ולכן אנחנו פה...) אז אתה צריך לעבוד היטיב על חוסר אונים שיניע את צעדים 2-3 וכך תוכל להיות שלוו ורגוע. רק להיום.
כל יום,רק להיום. 
לילה טוב ונקי. רק להיום. 
אוהב אותך אחי. בהצלחה.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי גיימס.

תגובה: הצלחתי?!? לפני 7 שנים, 8 חודשים #98716

• בוה בוה
  • רצף ניקיון נוכחי: 98 ימים
  • חבר חדש
שלום תודה על דבריך המחכימים.
אבל... כשאתה עושה מסע של 90 יום הרי זה יהיה שקר לומר רק להיום כי השאיפה שלך היא להגיע ל90 יום, וכל יום שעובר נקי אינך רואה אותו כיחידה עצמאית אלא כמכלול וחלק מאותו מסע נכסף ל90 יום,
ולפי דבריך אדם שעבר 89 יום ונפל ביום ה90 אין לו להצטער על כך הואיל והוא חסר אונים ואין שום קשר ושום הבדל בין אם הוא נפל ביום 1 לבין אם הוא נפל ביום ה89.
מחכה להערותיך והארותיך המחכימות
אוהב אותך אחי על עצם אהבתך ודאגתך

תגובה: הצלחתי?!? לפני 7 שנים, 8 חודשים #98767

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

חריף, ומדיוק.
אתגר קטן ועוד אתגר קטן מגיע למסע ארוך,

רוב החברה פה מעדיפים אתגר של רק להיום (ואני בתוכם) אם לך יש אתגר אחר שמקדם אותך בהצלחה, רק אל תפחד להקטין את האתגרים ברגעים שאתה מרגיש שאין סכוי מול האתגר שהצבתה, ואפרט

כאתה אומר עשר ימים זהו האתגר שלי.... בשלב מסויים המוח שלך יבקש את מנת הדופמין שלו... זה יבוא לידי ביטוי בהרהורים נורא חזקים שידמה לך שהם רק הולכים וגוברים... אם תחשוב על זה שעכשיו תצטרך להחזיק כך 5 ימים או יומים יכול להיות שתוותר.... כי זה יראה לך בילתי אפשרי, לעומת זאת.... אם תתרכז כל יום רק בהיום יראה לך אפשרי נורא לצלוח יום אחד.... בהתעלממות גמורה בהמטרה הסופית ובהתרכזות באתגר הנוכחי שהוא רק היום,
לחלקנו יש מצבים בהם הם מקטינים את האתגר למתחת "רק להיום" וכך תראה לפעמים חברים שמעדכנים על נקיון פעם בשעה.... ומעיד עלי שהיו זמנים בהם אמרתי לעצמי רק לחמש דק.... הצלחתי למשוך ככה כמה שעות טובות.
בקיצור לך עם השיטה שלך בתנאי שאתה מסוגל ברגעי חירום לעשות שנוי פאזה ולהיכנס למצב בו אתה מבין שהיום חשוב מאד בלי קשר למחר או לאתמול.... וגם הדקה....

שמח לשמוע שצלחת את עשרת הימים הראשונים, אשמח לעוד בשורות טובות

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: הצלחתי?!? לפני 7 שנים, 8 חודשים #98846

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש הבדל גדול לבין רק להיום לבין שקר. 
שקר זה שאתה עובד על עצמך/ אחרים. 
רק להיום אין הכוונה שאתה אומר שאיכפת לך רק מהיום ולא מה-90 יום לדוגמא. 
אלא זה כלי. 
זה כלי שעוזר לנו אל מול התאווה. מכיון שכל כך הרבה פעמים ניסינו ולא הלך לנו אז המייסדים של התוכנית מהנסיון שלהם יצא להם שאם אתה ״מתמקד״ ברק להיום יש לך אחוזי הצלחה יותר גבוהים. 
וודאי וודאי שאני רוצים להישאר נקיים כמה שיותר זמן בשביל זה באנו לפה כי לבד לא הצלחנו. 
אבל הנושא הוא מה הפוקוס שלנו. 
רק להיום אומר לי שהפוקוס לא יכול להיות על מחר אתמול או שבוע הבא כי זה מפריע לנו בהחלמה.
אם אתה משנה גישה לחיים ומבין שלא הכל אתה יכול לשנות ולנווט ולהחליט ובעצם למסור לכח עליון ואתה עושה רק מה שאתה יכול וצריך, 
אז מה שאתה צריך זה ״לדאוג רק להיום״. 
וכשאתה לומד לדאוג רק להיום כי אתה מבין שכל השאר אין לך שליטה וזה בידי אלוקים אז זה נקרא לחיות ״רק להיום״. 
אוהב אותך אח שלי. 
יום נקי. רק להיום.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי גיימס.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן