ברוכים הבאים, אורח

אבא אוהב שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אבא אוהב שלי 616 צפיות

אבא אוהב שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #98922

אני מרגיש בימים האחרונים שאני צריך לעשות סוג של תשובת המשקל על דברים שכתבתי פה לפני תקופה, כתבתי על הקשר החולה שלי עם אלוקים, על זה שאני מרגיש שהוא לא סופר אותי, ועוד כהנה וכהנה תסכולים כואבים.

זהו, שאלוקים עושה בשבילי מה שאני לא הצלחתי לעשות.
אני כל כך אסיר תודה על הניסים שהוא עושה לי, לפני שנה בזמן הזה הייתי בהתפוררות מוחלטת למרות שמבחוץ זה היה נראה שהחיים שלי מושלמים, היה לי הכל ולא היה לי כלום, חייתי בשקר מוחלט, נפלתי שוב ושוב, התחלתי לחפש שימוש חי, ולא הבנתי מה קורה לי,כל דבר שעשיתי אחרי תקופה התפרק ולא החזקתי בו מעמד.

הייתי מתחיל לקום בבוקר מוקדם, הולך להתפלל יומיים, מרגיש מאושר ועובד ה' מופלג ואז שוב צופה בפורנו עד 4 לפנות בוקר ושוב משקר על אשתי שבכלל ישנתי על הספה ושוב קם ברגע האחרון ולא מתפלל שחרית ושוב מרוב תסכול לא הולך לכולל ושוב צופה בפורנו כל הבוקר ושוב מאונן ושוב הולך למקווה ומתחיל מהתחלה וחוזר חלילה רק ברצף הולך ומתגבר.

והיום, קיבלתי מתנה עצומה מאבא אוהב, קיבלתי חוויה של אלוקים שנמצא שם בשבילי, אבא טוב שעוזר לי, שמחבק ומלטף אותי, שאני יכול לסמוך עליו שהוא ינהל לי את החיים ואני לא צריך להמשיך עם הטירוף הזה ולהחזיק בכל הכוח שהחיים לא יתמוססו לי בין האצבעות.אני יכול היום לבקש ממנו שיהיה איתי בכל מיני מצבים קשים, והוא פשוט עוזר לי.

אני יכול לבקש ממנו לפני יחסים עם אשתי שיהיה איתי שם, בעבר לא הייתי מסוגל להתפלל לפני יחסים, הרגשתי לא כנה, הוא רק הפריע לי שם, היום אני יודע שאני צריך אותו שם, כשהוא נמצא איתי או יותר נכון כשאני רוצה אותו איתי שם, הכל נראה אחרת, אני יכול להיות בנתינה, אני מתמלא ולא מתרוקן.

יותר קל לי להיות כנה עם אשתי ועם הסובבים אותי, אני לא מפחד כל כך מה יהיה, אני יודע שאני בידיים טובות, וזה ממש משנה לי את החיים, כי כשאני כנה עם אחרים אני גם כנה עם עצמי, וכשאני כנה עם עצמי אני יכול לשים לב למה שקורה איתי ולהגיב למה שאלוקים שולח לי כדי לצמוח משם.

תודה שאתם איתי.
אוהב אתכם.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי אחיד בשמיא.

תגובה: אבא אוהב שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #98927

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מרגיש שלשלוח תודה לא מספיק, שמח על הדרך שאתה עושה, חזק חזק ונתחזק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אבא אוהב שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #98931

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק

אתמול נפגשתי לראשונה עם חבר שמכיר אותי (והוא נקי כבר 5 וחצי שנים). בתפילה הראשונה (ערבית) אחרי הפגישה, בברכת שומע תפילה (במקום בו נהגתי לבכות בלב מנופץ לרסיסים לה' שיוציא אותי אחת ולתמיד מהתאווה הנוראה) לא בקשתי מה' כלום רק צעקתי אליו עוד פעם ועוד פעם "תודה לך ה' שהבאת לי את החבר הזה, תודה שהבאת אותי לשמור עיניך"תודה

:pinch: אזהרה: ספוילר!
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי יהודי5.

תגובה: אבא אוהב שלי לפני 7 שנים, 7 חודשים #98985

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

כתבת ממש ממש יפה . מאוד מחזק ונותן תקווה. 
מאוד מחזק לקרוא מה שכתבת. 
במיוחד התחברתי לנקדה שכתבת שפעם לפני יחסים אז אלוקים היה זר לך והיום אתה יכול לבקש. 
זה ממש מהפך ושינוי גישה אמיתי.
אולי תן לנו ככה מהניסיון שלך איך הצלחת? מה עבד עבורך? איזה נקודות הועילו לך?

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן