ברוכים הבאים, אורח

שאלה למי שמבין בסלולארי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה למי שמבין בסלולארי 737 צפיות

שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 8 חודשים #98951

• rakhayom
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

שלום חברים.
האינטרנט שלי חסום והדרך היחידה שלי להתחבר היא דרך הפלאפון של אחי שיש לו טלפון גלקסי 5. הטלפון שלו חסום אבל אפשר לצפות בפורנו דרך אתר מסוים אחד בלבד. 
מישהו מכיר אפליקציה או דרך אחרת שתוכל לחסום לו את האתר הספציפי הזה או אפליקציה שתעביר התראה למישהו בכל פעם שאכנס לאתר הזה? 
תודה ממראש לעוזרים.

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #98952

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2769 ימים
  • דירוג כסף
Netspark 

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #98953

• rakhayom
  • חבר חדש

תודה אבל מכל מיני סיבות אני לא יכול לשים לו נטספארק על הטלפון. חוץ מזה יש לו חסימה בסיסית שחוסמת הכל חוץ מאתר מסוים אחד. השאלה היא אם יש דרך לחסום לו את האתר הספציפי הזה.. או לגרום לכך שבכל פעם שנכנסים לאתר הזה זה יתן התראה למישהו שאני מכיר וככה זה יעצור אותי. מישהו מכיר?

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #98954

אולי תשים לעצמך גדר? שלא להכנס בכלל לפלאפון שלו.

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #98955

השאלה היא האם החסימה שלו היא דרך איזה חברה, או משהו שעשו חד פעמי, אם זה דרך איזה חברה אפשר להוסיף את זה לאתרים החסומים.

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #98966

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
Mobicip 
k9
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #98998

• rakhayom
  • חבר חדש

תודה רבה לעוזרים. אבל עדיין לא הצלחתי לחסום. החסימה היא חינמית דרך חברה ולכן אי אפשר להוסיף אתרים. 
ניסיתי להתקין mobicip וk9 אבל הן רק נותנות דפדפן חדש. הן עדיין לא מונעות ממני להכנס לדפדפן גוגל רגיל ולהכנס לאתר הזה. או שלא התקנתי כמו שצריך, אני לא יודע. אם זה חוסם הכל אז יעזור לי מאוד אם מישהו יוכל לפרט לי איך עושים את זה. תודה

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #99057

לחסום אתר נקודתי?
אם רק האתר הזה מצליח זה קצת מוזר שהרי שירות הסינון של חברת הסלולר אמור לחסום את זה
האם מדובר בתוכנת VPN כלשהי? כי אם כן אין לזה תקנה ועליך להסיר אותה לחלוטין מהמכשיר!
אולי יש אפשרות לחסום פורטים ספציפים של האפליקיציה במקרה שזה באמת אתר בודד או בעיה בסינון
אבדוק לך מחר בעזרת השם ואשתדל לעדכן
בהצלחה רבה!

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #99058

אשמח לדעת מה גרסאת האנדרואיד וכן האם המכשיר הוא עם ROM חיצוני

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #99087

ביררתי היום ואם מדובר באתר ספציפי שאין חברת הסלולר חוסמת ואתה רוצה לנקות אותו לגמרי מהמכשיר.אתה צריך לעשות למכשיר ROOT ולאח"כ לשנות משהו בקובץ host של מערכת ההפעלה של הפלאפון.מכיוון שתהליך זה מעט מסובך למי שלא מתעסק עם זה וכן עלול לגרום נזק בלתי הפיך הייתי מיעץ לך לחשוב על פתרון אחר שאינו תוכניתי או טכנולוגי (למשל לא להיות עם הפלאפון הזה לבד-כמובן שזה מגביל אבל אין ברירה אם רוצים להחלים [מניסיון...])
שיהיה לך בהצלחה רבה!

תגובה: שאלה למי שמבין בסלולארי לפני 7 שנים, 7 חודשים #99100

• rakhayom
  • חבר חדש

תודה רבה לכולם.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן