ברוכים הבאים, אורח

חשבון נפש פרטי כללי
(0 צופה) 

נושא: חשבון נפש פרטי כללי 1090 צפיות

תגובה: חשבון נפש פרטי כללי לפני 2 חודשים, 1 שבוע #151289

היי חברים שבוע טוב
קצת נעלמתי בזמן האחרון ואני חוזר לשתף. 
סך הכל אני חושב שאני בתקופה טובה, לצערי שבוע שעבר היו לי שתי נפילות בתחילת שבוע ובכל זאת אני מנסה לשמור על אופטימיות כי הנפילות האלה היו אחרי חודש(!) של ניקיון, שזה הישג גדול מאד מבחינתי. 
המשכתי לשמור על ראש מורם, הצלחתי לשמור עוד שבוע נקי ואתמול נפלתי שוב. 
סך הכל 3 נפילות בחמישה שבועות. 
אני מנסה לשמור על הביטחון שלי גבוה ולנצל את המומנטום שנוצר ולא להיכנס לסחרור עכשיו בגלל הנפילה. די אני רוצה לצאת מזה לגמרי ולהסתובב כמו חדש בעולם. 
מתפלל לה׳ שיתן לי עצות טובות להתגבר ולעלות קומה חדשה בחיים. 
עצתכם איך לא ליפול ברוחי?

תגובה: חשבון נפש פרטי כללי לפני 2 חודשים, 1 שבוע #151290

• mose
  • דירוג כסף

איתך אחי היקר 
ומאחל לך הצלחה בדרך 
עצתי שתעבור שוב על התכנית שלך ותראה איך לחזק ולשפר אותה. 
לגבי רוחך אל תיפול כי בסוף מצליחים 
אני אומר לך את זה מנסיון קל שיש לי אל תיפול למחשבה הזאת של אני לא באמת ישתנה כי הנה שוב נפלתי, אלא חזק את עצמך ותן לעצמך עוד אפשרויות לגבור עד שתגבור.
אוהב ומחכה לבשורות טובות

תגובה: חשבון נפש פרטי כללי לפני 2 חודשים, 1 שבוע #151293

היי
אשריך על השיתוף.
זו שאלה טובה - איך לא ליפול ברוח? אני חושב שהודיה ושמחה זה הכיוון. להודות, הרבה. לעצמך, על שהצלחת את החודש הזה, ולקב"ה, על זה שהצלחת. וגם על זה שנפלת. תחזק את עצמך שאתה טוב גם אם נפלת. ולנסות לשמוח, ולשמח. לתת לאחרים, ולהיות עסוק בזה או במשהו אחר. עם זאת כל הזמן לחזק את עצמך, תאמר שאתה טוב וכל זה, ותחבק את עצמך.
אוהבים אותך

תגובה: חשבון נפש פרטי כללי לפני 1 חודש, 3 שבועות #151420

[dir=rtl]אהלן חברים חזרתי אחרי תקופה שלא הייתי פה. 
אשתף קצת מהתקופה האחרונה..
הייתי בטיול ארוך, התנתקתי מהמצב המטורף שיש לנו במדינה. 
מעבר לזה שהניתוק עשה לי טוב לנפש מעצם היציאה מהלחץ הגדול שיש פה במדינה, הוא גם עשה טוב להתמודדות שלי עם היצר. היו לי קצת נפילות מודה, אבל הצלחתי לשמור על תקופות יפות בנקיות. שמרתי על חודש שלם נקי, ולאחר מכן היו לי קצת נפילות פעם בשבוע בערך. סך הכל תקופה שהרגשתי בה נקי במיוחד. וזה תענוג. 
עכשיו חזרתי הביתה וקיבלתי כאפה גדולה. 
היה לי שבוע מזעזע, נפלתי כל יום ולפעמים כמה פעמים ביום. 
אני מנסה לחשוב מה הגורם לכך ואני חושב שזה קשור בצורה חד משמעית למצב הנפשי שלי שקצת מבולבל מהחזרה לארץ ולשגרה הלא שגרתית שקיימת פה. 
אני במצב לא ברור, בין מילואים למילואים ובלי עבודה קבועה וזה מקשה על השגרה שלי ועל ההתמודדות שלי. 
זה המצב בצורה שטחית וטכנית. 
אני מתפלל שאמשיך את השגרה הטובה והנקייה שהייתי בה ואני מקווה שאצליח להביא את התחושה הזו ואת תחושת הניתוק שהייתה לי בטיול גם לפה. 
אשתדל לחזור ולשתף פה בצורה קבועה כמו שעשיתי לפני הטיול ומתפלל לשתף פה דברים טובים. 
תודה לכם

תגובה: חשבון נפש פרטי כללי לפני 1 חודש, 2 שבועות #151478

המצב לא פשוט. 
אני לא מצליח להחזיק את עצמי
ואני יודע שאני צריך. 
אני נופל הרבה לאחרונה, בגדול כל יום. וזה לא מצב שאני רגיל אליו ובטח לא מצב שאני רוצה. 
בעזרת ה׳ אצא מזה. כבר מעכשיו.  אני יודע שאני יכול כי לפני חודש סיימתי תקופה של חודש נקי. 
אני מפחד שהנפילות התכופות האלה יפגעו לי בדייטים ובהקמת בית. די! נמאס לי שהדבר הזה כל כך מקשה לי על החיים! אני רוצה לסיים עם זה ודי!
אני נהיה אדיש כלפי זה. כאילו הכל בסדר, ולא זה לא קרוב להיות בסדר. 
אני רוצה להתעורר, לפתוח את העיניים, לעמוד מול הדבר הזה ולהגיד לו די. 
ולעמוד באמירה הזו. 
חלאס עם זה. 

תגובה: חשבון נפש פרטי כללי לפני 1 חודש, 2 שבועות #151479

• mose
  • דירוג כסף

אחי היקר:
מכיר את הרגשה 
קודם כל אל תכעס על עצמך ואל תכנס למצב של יאוש. כמובן שקל לי לכתוב אבל אם תחפור עמוק אתה תמצא חמלה לעצמך ואני כותב חמלה ולא רחמים כי רחמים זה לבכות על המצב ולוותר לעצמך וחמלה זה לדעת לאהוב את עצמך גם כשאתה נופל
תראה את אותך אתה כבר לא עוצם עיניים כמו פעם היום חשוב לך להיות נקי היום אתה הרבה יותר מתאמץ.. אז אחי היקר קח אוויר ושב עם עצמך ותנסה לשפר את התכנית שכנראה צריכה שיפור וכמובן תמשיך לשטף אותנו בהתקדמות 
שיהיה לך בהצלחה אתה עוד תצליח.

זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן