ברוכים הבאים, אורח

בלחימה ובשמחה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בלחימה ובשמחה! 132 צפיות

בלחימה ובשמחה! לפני 3 שבועות, 3 ימים #151015

• mose
  • דירוג כסף

שבוע טוב חברים יקרים
אני ב״ה נמצא ב100 ימי נקיות ואני עדיין במצב של לחימה. אז החלטתי לעלות שלב בכדי שלא יהיה לי מה שקרה בנפילה הקודמת… אני לוקח החלטה לשמור יותר את העניים איפה שאני יכול בעיקר בחדשות פשוטות לכאורה שזה הדבר היחיד שיש לי בטלפון, ולהקפיד יותר על ספורט במשך השבוע לפחות פעמיים, ולהקפיד יותר על לימוד שקיבלתי על עצמי וכאן אני פותח יומן מסע למעקב שלי אחר התקדמותי
בהצלחה לי ולכולם

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 3 שבועות, 3 ימים #151016

• תשבי
  • דירוג כסף

אשריך
המון הצלחה!!!

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 3 שבועות, 2 ימים #151020

כל הכבוד! הרבה הצלחה.

ספר לנו בבקשה איך הצלחת להגיע למאה ימי ניקיון, הרי זה לא קל בכלל?

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 2 שבועות, 4 ימים #151078

• mose
  • דירוג כסף

מה קורה אחים?
אני ב106 ימים נקיים ואני מתחיל להרגיש מוצף. 
ראיתי עכשיו שלא בכוונה אלא בייחד עם מישהו כתבה שבה מתראיינת שהייתה במסיבה מסבירה על האונס שהייה ב7.10 
ואני ממש רגיש לזה זה מעלה לי בראש זכרונות עכורים ומטונפים שאני לצערי ממש אוהב… בכללי הנושא הזה (מיניות תוקפנית) ממש גורם לי לדחף חזק מאוד.
מישהו סובל מתופעה כזאת גם??? 
והחשש הגדול שלי זה שפעם אחרונה שנפלתי היה בעקבות היחשפות לנושא הזה…
מתפלל לקדוש ברוך הוא שיעזור לי לעבור את היום הזה בשפיות וללא נפילות ובשלווה 
אשמח לתשובות על השאלות.

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 2 שבועות, 4 ימים #151079

mose היקר
תודה על השיתוף הכנה.
אני לא חושב שאפשר להפריד בין התאווה לבין השימוש בה. כשאני אומר 'תאווה' אני מתכוין למניע שלי, וכשאני אומר 'שימוש' אני מתכוון לפעולה הלא טובה שאני עושה.
לדוגמא מההודעה שלך, אתה חושש שה'תאווה' = קריאת הכתבה על האונס, תביא לידי 'שימוש' = אוננות.

והחשש שלך הוא אמיתי, כי כך זה עובד על כל פנים אצלי ואצל עוד מכורים רבים, שאם אני מזין את עצמי ב'תאווה', אפי' הקטנה ביותר, כמו איזה מבט או שנים, או קריאת כתבה על 'אונס', (חלק נרחב בהתמכרות שלי, החל בגזיר עיתון שראיתי ברחוב, והיתה בו כתבה קטנטונת על איזה אונס... ומאז היתה לי היסטוריה נרחבת מאד של תאווה ושימושים שהיו במשך 5 שנים קשים מאד... עד שזכיתי לחסדי ה' שתפס אותי בפינצטה והביא אותי לפתרון שבס"ד עובד לי מאותו יום) אז ה'שימוש' בא יבא אחריו, אלא אם כן אעשה פעולות של החלמה וחיבור, שדרכם ה' מוציא ומשחרר אותי מהאובססיה. גם בספרות היהודית אנו רואים אינספור פעמים את ההקשר בין ה'תאווה' ל'שימוש', כך שאם אני רוצה להיות נקי מ'אוננות', אני צריך להיות נקי מקריאת כתבות כאלה ואחרות, שעצם הקריאה בהן זה 'תאווה' ו'שימוש' בשבילי.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 2 שבועות, 3 ימים #151082

• mose
  • דירוג כסף

ישר כח ענק.
בעצם אם אני מבין אותך נכון אתה אומר שצריך להעלות הילוך ולהתרחק מהתאווה עוד יותר ואם חלילה נפלתי 
וראיתי כתבה בטעות אז לנחות באופן מאוזן?

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 2 שבועות, 2 ימים #151086

בהחלט. השאלה היא מה האופציות שעובדות לי לנחות באופן מאוזן אחרי שקראתי את הכתבה, וכן מה הפעולות שאני צריך ויכול לעשות בשביל שלא לראות את הכתבה.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 1 שבוע, 3 ימים #151152

• mose
  • דירוג כסף

מה קורה חברים 
אני מרגיש בימים האחרונים קושי והתמודדות  רצינית אני כאילו מפחד ליפול ברצף של הימים שצברתי למרות שאני מבין את העניין הזה של רק להיום אני עדיין חושש מהאפשרות של ליפול. ואני מרגיש קצת שהלחימה מול המחשבות שלי מתחילה לתפוס לי יותר מקום בחיים למרות שאני מנסה להיות עסוק בעניינים חיובים ובה יש הרבה תעסוקה זה שלב מוכר?
ועוד משהו שהכעיס אותי מאוד וגם היה לי קצת כטריגר שישבתי במשרד עם מחשב פתוח ליד חברים (אני לא פותח אותו שלא ליד חברים) וראיתי פרסומת של אתר הכרויות ביוטיוב שאומרת עזוב את הצניעות בא ותתחיל להכיר בשיחות חיים פעם אחת ממש במילים האלה. ופשוט ממש כעסתי כי אני פותח מחשב ליד חברים בכדי לא להגיע חו לנפילה, ואז זה בא לי בהפוכה ועוד באופן הכי מתריס…קיצר משתף אותכם כי אין לי אדם בעולם לשתף.
מקווה להיות בענווה עם כל הצלחה ולא להיות שאנן 

בהצלחה גאולה עכשיו

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 1 שבוע, 2 ימים #151153

Mose היקר! הפרסומות האלה הם טריגרים מאד חזקים, מה שעוזר לי הרבה בזמן האחרון הוא הSOS שבאתר, אני נכנס לשם אף אם יש לי דחפים מאד קטנים
 מתפלל עליך שתצליח במלחמה הקשה
נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע, 2 ימים על ידי רמון.

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 1 שבוע, 2 ימים #151154

• mose
  • דירוג כסף

רמון היקר 
באמת אתמול השתמשתי בsos פעם ראשונה בתוך המאה ימים האחרונים וזה ממש עזר
אני לא יודע אם אני צריך להשתמש יותר או שפשוט אתמול הייתי במצב קיצון 

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 1 שבוע, 2 ימים #151156

• נשר
  • רצף ניקיון נוכחי: 8 ימים
  • חבר קבוע

היי חבר.
תודה תודה! 
אוהבים אותך, כל יום הוא רק להיום, כל יום הוא נס חדש בשבילי, כל יום זה עוד צעד בדרך, אבל הוא צעד בפני עצמו.
אני למדתי שאין לי על מי לכעוס , אפילו שאני ממש רוצה לכעוס על עצמי, אבל למדתי שאני "חסר אונים" , כמשמעו זה לא בכוחי אח יקר! אלוקים פה , הכח העליון פה.
הוא גם לא דורש ממני להילחם במשו שאני יפסיד מראש.
 האם זה אומר שהכל אבוד ואין לי דרך להישאר נקי היום (!) ? 
לא, יש לי דרך אבל לא כמו שחשבתי עד היום, למדתי פה מה לעשות בכח שאלוקים נתן לי וזהו. ! לא יותר ..

למדתי לעשות פעולות , שיתופים, להדליק אור לכל הפחדים החשוכים שלי, לכתוב פה בפורום ללמוד מחברים ולשתף אותם , זה ביכולתי, ברצוני, ובבחירה שלי.
ורק להיום אני בוחר להיות כאן, ולקחת עוד צעד בדרך המדהימה וכן לפעמים גם לא קלה.. אבל שווה.
הדרך לחופש..
אח יקר , תמשיך עוד צעד ועוד צעד.. ביחד.. זה יבוא, וגם אם נתקלת באבן, תמשיך ותדלג עליה..
אלוקים רוצה אותנו קרוב אליו.~
בהצלחה. 

שום דבר, אבל שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות !

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 1 שבוע, 2 ימים #151160

• mose
  • דירוג כסף

ישר כח

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 1 שבוע #151169

• mose
  • דירוג כסף

מה קורה 
אני כותב לאחרונה הרבה כי אני מרגיש צורך כי לאחרונה יש לי הרבה נסיונות.
אני עשיתי ב״ה חסימה רצינית שאי אפשר לפרוץ ואני ממש שמח בזה וזה ממש עוזר לי.
יש לי רק וואצפ, ואתמול בזמן שהייתי ממש עייף ובזמן כזה שהוא מאוד רגיש לטריגרים לאנשים כמונו, פתאום אני מקבל הודעה לוואצפ מגברת אחת (לגבי אטרקציה שסגרתי לטיול במסגרת שבה אני עובד) והתמונת פרופיל שלה הייתה ממש ממש לא צנוע ופשוט הרגשתי שאני עוד רגע נופל ממש אמרתי לה׳ למה זה מגיע אלי עוד במצב כזה שאני לבד ועייף?. 
אבל ב״ה באותו רגע מיד מחקתי את הצ׳אט בוואצפ ומחקתי גם את המספר כי היא התקשרה אליי שלא יהיה לי אפשרות לחזור לזה. האמת שאתמול הרגשתי די מבואס שזה המקום שאני נמצא בו אך היום שקמתי ליום חדש אני ממש שמח שהתגברתי כי וואלה זה היה קשה. ברור לי שזה רק הקב״ה עזר לי.
מקווה לעבור גם היום בניקיון ושפיות מתוך שמחה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן