ברוכים הבאים, אורח

בלחימה ובשמחה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: בלחימה ובשמחה! 597 צפיות

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 3 שבועות, 5 ימים #151872

• mose
  • דירוג זהב

אהלן חברים 
רוצה לשתף יום שעבר עלי.
היינו היום בערב סיבוב עם משפחה וחברים 
והמקום שבילינו היה לא הכי מתאים קצת פרוץ. מלכתחילה התלבטתי אם ללכת אבל בשביל המשפחה זרמתי ועם המון תפילות שהכל יעבור באופן חיובי ושאצליח להיכנע לה׳, 
אבל אלוקים סידר לי טוויסט בעלילה והצלחתי להיכנס למצב של סערת רגשות שליליים בעקבות מישהו בקבוצה שהלכנו סידר את הטיול באופן שמסתדר לו, ולי זה מאוד הפריעה כי כולם זרמו מבלי משים לב ואני אחד החסרונות והמעלות שלי שאני שם לב לניואנסים קטנים אם מישהו עושה משהו באמת או שהוא חושב על עצמו ומערבב אותי. 
עכ״פ הצליח להדליק אותי והייתי שניה מלפתוח שם את החירטות שאותו אחד עשה ולהראות לו מה זה… ואז להידלק ומשם הכל יכול להיות כגון ליפול במבט קטן מנחם על איזה מישהי וכו וגו׳ אבל אני חייב לומר לכם חבריי למסע שבזכות התוכנית הזאת ו 12 הצעדים למדתי קצת לוותר ולא לפוצץ ולהראות הנה אותי לא מסובבים ופשוט לדעת לשחרר.
בסופו של דבר מה שהיה אמרתי את דעתי מבלי להתפרץ ולחתוך ולהיות מוצף באגו, 
לא משנה אם זה עזר או לא אני את שלי הרווחתי (אל דאגה אם זה היה משהו עקרוני אולי לא הייתי מוותר,. בכל זאת יש עוד הרבה על מה לעבוד) אז אחים יקרים שתמיד ה׳ יעזור לנו לעשות את הצעד הנכון ולהיות כנים עם עצמנו ושנגיע כבר לגאולה הפרטית ומשם לגאולה כללית.
אוהב אותכם

נערך לאחרונה: לפני 3 שבועות, 5 ימים על ידי mose. סיבה: כתיב

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 3 שבועות, 2 ימים #151878

• mose
  • דירוג זהב

התמודדת כמו שיש לי עכשיו לא היה לי מהנפילה האחרונה .
מרגיש עייף מהחיים, כן זה קורה לפעמים 
גם אין עבודה בעקבות המצב, אז אני גם לא מפעיל את עצמי והכי גרוע שעוד מעט החגים… וזה התמודדות קשה 
מתפלל לה׳ היחיד שיכול לעזור לי להישאר שפוי ולהחזיק אותי כי אני באמת באמת לא יכול לבד אין לי את הכוחות לעמוד מול אותה אחת שעולה לי בדמיון שראיתי אותה 100 פעם אני לא מגזים וזה לא יוצא מהראש 
אז רק אבא שבשמים יכול לעזור 
בהצלחה לנו לשנה נקיה וטהורה!

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 1 שבוע, 4 ימים #151964

• mose
  • דירוג זהב

זאת כפרתי זאת חליפתי זאת תמורתי 
פעם ראשונה
שאני עושה כפרות ומעלה בראש חטאים אחרים, שבין אדם לחברו. כעס. טינה. כבוד. הזדמנויות שפספסתי. ועוד. ולא חושב כבעבר רק על אותו החטא אלא על הגורם ועל התיקון יותר על פגמי האופי שהם צריכים תיקון ועל ידם גם החטא יתוקן בעז״ה.. 
שמח שהגישה של 12 הצעדים נכנסת לי בתודעה יותר ויותר. והשנה אני יותר עם רגש של שמחה שה׳ ריחם עלי והציל אותי ברחמיו ונתן לי במתנה ימים נקיים ושפויים עם בונוס התחזקות בעבודת ה׳ (אתמול חבר טוב זרק לי, תגיד התחזקת לאחרונה נכון? והוא לא יודע מאיפה זה הגיע מפה דווקא מהירידה) 
אז תודה מקווה להיכנס לשנה חדשה מתוקה ונקייה…
רגע קטן לאחל לכל חברי הפורום ומי שקורא שיהיה לכם שנה טובה ומתוקה ובטוב הנראה והנגלה.

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע, 4 ימים על ידי mose. סיבה: כתיב

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 1 שבוע, 4 ימים #151965

בהצלחה רבה
כיף לשמוע על ההתקדמות והשינוי
גמר חתימה טובה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בלחימה ובשמחה! לפני 2 ימים, 9 שעות #152019

• mose
  • דירוג זהב

אם אני מסעם לעצמי עד עכשיו את המסע שאני עובר אז זה ככה, 
ג׳יפ שטח (שזה האתר הזה ושלוחי הקודש שמנהלים ועוזרים וחברי הפורום) שנוסע במדרון תלול רק בעליה. 
מצד אחד אני עם ג’יפ שעוזר לי להתגבר. מצד שני זה רק עליה ואני לא יכול להוריד רגל מהגז אפילו לא לרגע. ומצד שלישי כל מטר שאני מתקדם אני מגלה נוף מטורף ויפה שעושה לי חשק להתקדם, למרות שיש קטעים שאני אומר לעצמי יאלה תשחרר זה סלע שאתה לא תצליח לעבור ותוך כדי כולי מזיע וכמובן שבכל התקדמות מסתכל לאחורה להבין אם עשיתי נכון? ולמה החלקתי בקטע מסויים… אבל הנוף איזה נוף.
טוב אני כותב את זה עכשיו מתוך מקום של רוגע ושפיות מקווה להמשיך כך 
תודה לך השם על כל רגע נקי בחיים לא האמנתי אי פעם שאני יהיה נקי241 יום פשוט מרגיש בבדיחה 
רוצה להמשיך להבין שהכל בעולם זה מהשם ולתת לו לנהל אותי כמה שיותר ולהצליח לשחרר לחצים ושליטה עוד ועוד! 
(כיוון שנמצאים בחג סוכות יש עניין גדול לרקוד בשמחת בית השואיבה כמה שיותר בכמה מקומות מובא שבריקודים שואבים דליים של שמחה ושפע בגשמיות ורוחניות תנסו זה עובד, עליי..) 
שיהיה לכולם חג סוכות שמח ונקי

נערך לאחרונה: לפני 2 ימים, 9 שעות על ידי mose.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן