ברוכים הבאים, אורח

טירונות בצהל מצילה אותי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טירונות בצהל מצילה אותי 80 צפיות

טירונות בצהל מצילה אותי לפני 2 חודשים, 1 שבוע #151285

להיות חירניק ולהיות כמה שבועות בלי טלפון ללא ספק עוזר. לצערי יצא לי להפסיק למשך שבוע או שבועיים וליפול שוב בסופשים. היום אני מרגיש שאני אחרי הנפילה האחרונה אחרי שבמשך שבועיים ברצף הכל הלך טוב. אם בסופש הבא אני אצליח לא לחזור, צפוי לי אחרי זה מלא שבועות בשטח שאין סיכוי שאני אפול. בהצלחה לכולם.

ביחד ננצח 

תגובה: טירונות בצהל מצילה אותי לפני 2 חודשים, 1 שבוע #151287

• נשר
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק
אהלן אחי.
קודם כל תודה לך על זה שאתה שם בשבילנו לא מובן מאליו.
מתפלל שאלוקים ישמורר עליך קרוב , בריא ושלם ! אוהב אותך.
כיף לשמוע, על עוד התקדמות ועל עוד יום נקי בחיים ועל אור בקצה החושך...
מאחל לך עוד יום נקי אחד רק להיום.
בשבילי לחיות רק להיום, זה קל משחרר ולא מכניס אותי ללחצים ופחדים מהעתיד, בכל תחום אגב ולא רק בתאווה.
אם אני מפחד ליפול מחר או עוד יומיים , אז אני כבר ייפול היום וגם אם לא טכני , נופל נפשית בפחד, ייאוש ושאין לי סיכוי כי שוב ושוב , אני יכול רק לכך וכך ימים, אז אני שוב חי בחוסר אונים ויש משו שמנהל אותי.
כשאני חי רק להיום, בפעולה במחשבה ובכל דבר שאני עושה, אני לא חסר אונים, אני חי לפי רצון אלוקים עבורי, אני עושה את הפעולה הנכונה לי הבאה, ואת התוצאה משאיר לו, זה נפלא בשבילי.
ואולי מחר אני לא יעשה פעולה נכונה? ואז אני אפול ? ואולי מחר אלוקים לא יעשה לי נס ?
יכול להיות.. אין לי ביטוח . אבל.. למה זה משנה לי ? למה אני צריך לחשוב על זה?
אני רוצה היום לחיות שפוי ומפוכח, מחר זה מחר.
ואגב מחר זה אותו אלוקים של היום, וכשאני אומר שאני נקי אתמול והיום כי מי ששמר עלי נקי אתמול יכול לשמור עלי נקי מחר, אבל מחר נטפל במחר. כרגע אני פה , אוחחח כמה רגוע . אסירותודה

אוהבים
שום דבר, אבל שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות !
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן