ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 228220 צפיות

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72823

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חודש טוב,
אסיר תודה על חודש נקיון, והעיקר הנס הגדול בשבילי "שזה בלי נגיעות בעצמי"
לא האמנתי שזה יכול לקרות לי, היו לי תקיפות ארוכות יחסית אבל תמיד עם מעידות של "כן ולא"
מתפלל לאלוקים להמשיך את הנס הזה עוד יום אחד, ולוותר לא לפעול על התאוה,
חסר אונים מול הקשר עם אישתי, זה קשה, ובפרט כשאני מנסה לשפר את זה ולתקן את הקשר על ידי ללכת למטפל,
מבחינתי לחיות בהכחשה זה הכי טוב, ולעשות פעולות אהבה כדי לשפר את הקשר עדיף לוותר על זה,
אבל אני מתפלל לקחת כוח, לצאת מהריכוז עצמי שלי, ולעשות את הפעולות הקשות בשבילי, ולא לוותר ולחיות חיי סבל,
ולזכור שהחיים שלאחרי הם יותר קלים ומשוחררים,
תודה על הקשבה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72861

שמח שאתה איתנו במסע
בע"ה נעשה ונצליח
מדהים לראות איך אתה ממשיך כל הזמן לצעוד
למרות הקשיים והבעיות

נקיון בלי צעדים? זה לא עובד לפני 9 שנים, 4 חודשים #73294

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב,
אסירות תודה על נקיון ומפוכחות של 14 יום וחודש,
מודה על כל יום שאני ממשיך את התכנית, ונשאר נקי, כי זה נס לא מובן בכלל,
רציתי לשתף על מקרה של שבוע שעבר,
יש לי לקוח שהזמין סחורה לפני פסח, ועכשיו הוא לא משלם לי כי הוא אומר שלא קיבל את הסחורה מסודר וזה היה מבולגן, והיו לו נזקים, ואני אמור לקחת אחריות על מעשיי והוא סוחב לי את התשלום,
בפועל כשהבאתי לו את הסחורה שרפתי אצלו שעה כדי להסביר לו כל דבר מה קשור למי וכו', אבל הוא לא היה לו זמן אלי והוא אמר לי שהוא יסתדר לבד, השארתי לו אז פתק מסודר על כל הסחורה שהוא קיבל פירוט מדויק והלכתי,
והטינות נדלקו לי ברמות מטורפות, הרגשתי שהפתרון בשבילי זה לאונן, אני לא מגזים, הלכתי כמו משומש, עשיתי טלפונים לחברים, והמצב לא נרגע, עד שחבר אמר לי שאני יישב לכתוב צעד 4 מסודר, לא היה לי נכונות, אבל ראיתי שהמצב יוצא מכלל שיטה, הייתי חייב להתיישב ולכתוב צעד 4 מסודר, וזה מה שעשיתי, היה ל קשה, כי ראיתי שהוצאתי את הדברים מהפרופורציה, וזה יותר שכבודי נפגע, מעצם הסיפור שההוא לא רוצה לשלם לי וכו', והנס קרה קמתי ליום נקי ומשוחרר,
2. לאחרונה אני סובל מכוח להתקשר לחברים, אני בררן גדול מאוד למי להתקשר, לוקח לי כמה דק' עד שאני מחליט למי אני מתקשר עכשיו, וזה מקום מסוכן בשבילי,
מתפלל לאלוקים לכוח לעשות את הפעולות משוחרר מבלי להסתבך,
3. זוגיות, קשה לי, אני מנסה לעשות פעולות החלמה בבית, וגם קשה לי שמה, טכנית יותר קל לי לא להיות בבית ולחיות בהכחשה, אבל זה מחלה,
מתפלל גם פה לעשות פעולות אהבה בבית ולהיות נוכח ומקשיב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: נקיון בלי צעדים? זה לא עובד לפני 9 שנים, 4 חודשים #73305

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אני בררן גדול מאוד למי להתקשר, לוקח לי כמה דק' עד שאני מחליט למי אני מתקשר עכשיו, וזה מקום מסוכן בשבילי, מתפלל לאלוקים לכוח לעשות את הפעולות משוחרר מבלי להסתבך,

מאוד מזדהה. הרבה פעמים אני חושב (גם בעקבות הדברים של הספונסר שלי) שאליו לא אתקשר כי הוא לא נקי הרבה זמן, או שיש לו מעידות או ש(בעיקר...) לא כזה כיף לי לדבר איתו הוא לא מאלה שמבינים וזורמים. ואז אני מנסה לומר לעצמי, שאני במצב שאני צריך את העזרה של מישהו מבחוץ, ולא משנה מי זה יהיה. זה מזכיר לי מה שהספונסר שלי תמיד אומר לי, שלא משנה מי יהיה הספונסר שלי, העיקר שזה לא יהיה אני... אני הספונסר הכי גרוע של עצמי. הרעיונות הכי טובים שלי, הביאו אותי למקומות הכי גרועים שלי. אם אעיר הומלס שישן על ספסל ואשאל אותי: "תגיד, אני מרגיש רע וחשבתי לאונן בעקבות כך, מה דעתך?" סביר להניח שהוא יסתכל עליי כמשוגע. אבל אצלי, זה הגיוני לגמרי...

אוהב תמיד, ומאחל לך הצלחה בהמשך הדרך,

טהרני
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

יש סיכוי? בס"ד כן לפני 9 שנים, 4 חודשים #73720

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב, שמח מאוד להגיב פה בפורום החדש, היה לי חסימה ועכשיו זה השתחרר,
נס, אסיר תודה על חודשיים של נקיות, לא מובן מאליו,
שבוע אחרון נכנסתי לתקופה חדשה עם אישתי בעקבות יועץ זוגי שאנו הולכים, התייאשתי כבר מהקשר שלנו, לא ראיתי אייך אני יוצא מהיחסים הדפוקים שהיו ביננו, והנס קרה "פתאום"
התחלנו הימנעות מינית, מצד שלי שאני לא מבקש יחסים רק אישתי, ונכנסתי לאובססיות, כי כל קשר אנטימי עם אישתי הייתי בטוח שהוא מבקשת יחסים, ונכנסתי למקום מאוד מסוכן, אסירות תודה דיברתי פתוח איתה מה היא חושבת, ואם טוב לה הקשר הזה, וכו', אבל במצבים כאלו אני צריך לזכור שאני מאוד חולה, ואני רוצה תאווה, יותר ממה שאני רוצה לתת לאישתי, אז אני מתפלל להיות נוכח ולוותר לא לפעול על התאווה, ולהיות יותר נוכח, ולהיות בנתינה ולהודות על הנס שאלוקים עשה איתי בנושא של הזזוגיות, ומתפלל להכוונה בנושא זה,
תודה.

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 4 חודשים #73740

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ניסים.
אסירות תודה לא מובן מאליו.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 3 חודשים #74387

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חברים,
תקופה אחרונה אני מתמקד בהחלמה בבית ושעות ערב במקום לבזבז על המחשב אני נמצא בבית וטכנית אני לא מגיע לפורום,
אבל אני מודה לאלוקים שאני עסוק עם דברים חיובים,
אסיר תודה על נס מתמשך והולך של 25 וחודשיים, והנס הוא של נקיון איכותית שלא האמנתי שאני יכול להביא כזה נקיון,
הייתי רוצה לכתוב ולכתוב פה מלאן אסירות תודה, החיים משתנים מיום ליום לטוב, והרבה רוגע ושלווה, קבלת הבעיות חיי כרצון אלוקים ושיחרור אותם, וכו',
זהו, מתפלל לזכור את החוסר אונים שלי, ולוותר לא לפעול על התאווה רק להיום, ולהתמיד בפעולות החלמה, שאין כזה דבר החלמה בלי פעולות,
חסר אונים מול החלטה האם להמשיך את הקשר עם הספונסר שלי, שלאחרונה הקשר שלנו הם לא רציף, וזה מאוד מסוכן בשבילי, אבל אני מפחד משינוים, מתפלל להכוונה נכונה מה טוב בשביל החלמה שלי, ולאומץ לעשות את הפעולות הנכונות.

לקראת היום ה 100 לפני 9 שנים, 2 חודשים #74651

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חברים מוצ"ש זה הזמן שאני מרוכז לתת מעצמי לפורום, אז אכתוב היום מה שאני רוצה לכתוב מחר,
אסירות תודה שאני מתקדם לכיון היום ה 100 לנקיות, עברתי המון בסבב החלמה הנוכחית,
א. מפוכחות, אני סובל מהרבה של כמעט לאונן, ואם הרבה פעולות כגון לישום עם הספר הלבן במיטה, טלפון מיד לחבר כשאני מתעורר לא משנה איזה שעה, ועוד כל מיני פעולות קשות בשבילי, השתחררתי מזה אני נקי, ורוב הזמן אין לי את הרגשה שאני חייב להתאוות, ואני לא מתקרב לתאווה, ועד עכשיו זה היה יותר חזק, לא יכולתי לא לנגוע בתאווה, הייתי חייב ללגום וכו' והייתי צריך לשמור רק לא לאפס את הנקיון, בקיצור אסירות תודה על נקיון עם מפוכחות שזה מתנת אלוקים.
ב. זוגיות, הייתי מנותק מאישתי יותר משנתיים וחצי, גרנו באותו בבית, אבל לחץ ונתק ביננו שאי אפשר לכתוב אותם מעל גבי הפורום, הרבה איפוסים שלי נבעו מתסכול על הקשר, ובאסירות תודה אלוקים עשה את הנס, וחומות ביננו נפלו ביום אחד בלי שום הסבר אייך ולמה, אישתי שואלת את עצמה מה קרה שהיא וויתרה לי, שהיא מקבלת אותי עם כל החסרונות שלי, אין לה תשובה, רק נס.
רוצה לחשוף קשה לי לעשות את הפעולות, כי לפעמים אני שוכח את חוסר אונים שלי, ואני מרשה לעצמי לוותר על כל מיני פעולות כי אני לא מרגיש תאווה, אבל זה גם חלק מהמחלה שהוא מרשה לך להתנתק לאט לאט ופתאום אתה מוצא את עצמך חשוף מול התמודדות של תאווה, ואז זה כבר מידי מאוחר לפעמים, מתפלל לזכור את זה.
שתיים, אני כבר שבוע בלי ספונסר (הספונסר שלי איפס אחרי שנה ו 10 חודש, ברגע של חולשה) ואין לי נכונות להחליף ספונסר, ראשי מספר לי שאחכה חודש שהוא יהיה נקי חודש ואז אמשיך איתו, אבל זה גם חלק מהמחלה שלי, מתפלל לכוח לחפש חבר שיספנסר אותי ולא לחפש מישהו שאני אוכל להגיד לחברים שההוא הספונסר שלי, מבקש קצת ענווה,
זהו יצא לי קצת ארוך,
מקווה לזכור שעד גיל 30 לא הצלחתי להביא יום אחד נקי, וכמה שהבטחתי שאני מפסיק זה לא עבד בשבילי, ורק להיום יש לי את הבחירה לעשות פעולות החלמה, ואלוקים ימשיך איתי את הנס של עוד יום ועוד יום נקי בעז"ה.
תודה שהקשבתם

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 2 חודשים #74654

אוהבים אותך אבי גולן!

אתה מוסיף לי המון החלמה.

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 2 חודשים #75382

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חברים יקרים ואהובים,
הנס ממשיך ורק להיום היום,
אסיר תודה על נקיון ומפוכחות של 120 יום "4 חודש"
אני צריך לזכור לעצמי שהנפילות שלי הם ללא התרעה בשניה אני הולך לעזאזל, בלי שום התרעה מוקדמת,
אני חייב להיות מחובר כל הזמן, ולא לזלזל בשום פעולה של התכנית,
מנסה להעביר את המסר מה שעובד בשבילי, "פעולות ופעולות" לא לזלזל בשום פעולה של החלמה,
מתפלל לזכור את החוסר אונים שלי, ולהתקדם בצעדים.
תודה

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 2 חודשים #75383

מזל טוב אבי גולן!

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 2 חודשים #75456

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
מזל טוב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 2 חודשים #75457

• לב לנשמה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר קבוע
מזל טיוב לא מובן מאיליו
תמשיך הלאה

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 2 חודשים #75488

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
אמנם אין פטרון על העריות אבל יש פעולות :-)

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 9 שנים, 2 חודשים #75533

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
תודה על הפידבקים, זה נותן לי הרבה כוח החברים והחברותא,
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן