ברוכים הבאים, אורח

בלי ציפיות
(0 צופה) 

נושא: בלי ציפיות 116972 צפיות

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41491

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
התכוונתי לזה שהשליטה הבלעדית על החיים זה אני. זה אומר שאני אלוקים.
המציאות היא שלא.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41492

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
1. ילא נראה לי אבל בהחלט יתכן שאני הוא זה שהולך על הראש ומשלה את עצמי, אשתי טוענת שזו האשליה הכי נעימה ומציאותית שיש.
2. מה תעשה? יש לך מנסיוני שתי ברירות, לאונן ולפורנן עוד ועוד, או לנסות את מה שאתה כן מסוגל. ויש מה לנסות ולעשות.
3. הבובה חושבת שזו התעללות רק בגלל שרצונה הו המזיז את החוטים. גם הצפרדע שנמצאת בביצה בוטשת ברגליה ומשוכנעת ש..
4. למי שגר בחושך לוקח זמן להתרגל לאור, העין האנושית פשוט צריכה זמן.. לא ניתן לפטור משוואות עם נעלמים לפני שלומדים ומיישמים את הנוסחאות.
5. אני מאמין שהתשובות נמצאות אצלך. בתוכך. אינך רוצה להתחייב ועל כן בחרת במוצא הקל - מתעללים בי ואיני מסוגל.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41496

• guni (אחד שלא יודע)
תודה על התשובות שלכם.
אם אני מבין מסעיף 4 בתשובה של אסירות, אני אמור להיכנס לפרויקט הזה על עיוור מתוך אמונה שזה יפעל ובאמת להשתיק את השאלות והספקות, ולקוות לקבל איזשהו מענה בעתיד הרחוק. עם זה הצ'ק הזה  אני אמור לצאת לדרך? ואם לא יהיה לו כיסוי?
את המשל עם הצפרדע לא הבנתי בכלל
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41498

• guni (אחד שלא יודע)
ולאינאונימי - אז מה אם המציאות לא כזאת ? אני אמור להתיישר לפי זה, ולסבול בשקט כשכל העולם או מי שמוביל אותו ממשיך להתעלל בי? או במקום זה לספר לעצמי סיפורי סבתא שבעצם זה לא נכון והכל נפלא? לא הבנתי

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41500

• אסירותודה
  • מנהל
בדיוק כך.‏ אמונה מלשון אמון.‏ תן אותו במי שצעד לפניך ...‏ ואז תצעד את הצעד השני ‏-
‏'הגענו לאמונה'‏,‏ זהו תהליך.‏ מגיעים אל..
וביחס לצפרדע,‏ היא קפצה אל הביצה,‏ תנועת הרגליים המהירה היא זו שדוחפת אותה עמוק יותר...
היא צריכה להרפות,‏ לנוח.

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41504

• guni (אחד שלא יודע)
הבנתי. ומה עם החשש שלצ'ק לא יהיה כיסוי?

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41507

• אסירותודה
  • מנהל
החשש עצמו נובע מחוסר אמונה...

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41509

• אסירותודה
  • מנהל
ידידי היקר, אני חש צורך להוסיף כמה מילים אישיות. כתבתי כאן כי ביקשת ממני. אני לא שופט מבקר או מתווכח איתך. אני מתפלל מדי יום שלא אתווכח עם איש. רק להיום. באמת. כן אסביר לכשאשאל. לא כשיכנוע. אלא כתיאור הדרך האישית שלי.

ידידי, לא המצאת את הגלגל, כמותקף מינית שעלה על מסלול התרסקות כתוצאה ישירה מנזקים אישיותיים מהותיים שחוללו דמויות בוגרות בחיי הייתי סבור כמוך שמתעללים בי. כעסתי שנאתי ואוכלתי מבפנים. לא יכולתי עוד להמשיך בדרך החיים הזו.

החלטתי להפסיק להיות מסכן. לא בגלל שאיני צודק בעוול שחויתי, הואיל ואני רוצה להתחבר לחיים. ויש מחיר לכרטיס הכניסה אליהם. להשאיר את הפקלאות הללו בחוץ. פחדתי לוותר על הכעס. על הטינה, לשחרר את העוינות. מי אני בלעדיהם?

הרי הם הם אלו שמטעינים את ההצדקה המוסרית שלי בעיני עצמי לשימוש. הוא הרי בראני, עם הנטיה הרצון והאפשרות או יותר נכון חוסר האפשרות... הוא למעשה רוצה שאשתמש... רק כשהרפיתי מטיעונים כאלו ואחרים יכולתי להבין כמה הם שירתו את המחלה שלי. 

אני מאחל לך שתרגיש טוב עם מה שאתה רוצה ועושה.

נ.ב
אני פורש מהדיון, אענה רק אם תשאל.

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41595

• guni (אחד שלא יודע)
להלן חוויותיי מהיום החולף:
קמתי עצבני לקראת בחינה וואחרי שעימתו אותי אתמול עם השאלה מה אני רוצה. לא היתה לי תשובה. גם החדשות קצת עיצבנו אותי הבוקר או אתמול.
אז בעבודה גלשתי בכל מיני מקומות מפוקפקים. המבחן דווקא עבר בסדר.
בדרך הביתה נמנמתי באוטובוס, בשעת אחרי צהריים חמה של קיץ. בין לבין, לא יודע למה, הרגשתי איך הלב שלי נפתח לרגע, אז התחלתי לבקש.
ביקשתי שאני אדע מה אני רוצה.
ביקשתי לרצות דברים שטובים לי כאן ועכשיו וגם אחר כך.
ביקשתי למצוא בכוחות עצמי את הפעולות שיעזרו לי להישאר נקי, בלי לרוץ ולשאול אחרים כל הזמן ואז להתעצבן שזה לא מתאים לי.
ביקשתי שכאבי הגמילה שמפחידים אותי מפניהם יהיו קלים ככל האפשר.
ביקשתי להתרכז במה שחשוב ולא במה שעובר וחולף.
ביקשתי לעשות דברים רק כי הם מתאימים וטובים לי, ולא כדי לשאת חן בעיני המשפחה, החברים, או לקבל תשבחות פה בפורום או מהספונסר.
ביקשתי שבשבוע החופשה הקרב ובא כשאבלה הרבה זמן עם המשפחה מחוץ לבית, הכעס לא ישתלט עליי בשום מצב.
ביקשתי שדימוי הבובה על החוט יפסיק להרגיז אותי ושאני לא ארתיח לעצמי סירים של כעס אלא אשלח אותם למקפיא.
ביקשתי שהוא יתן לי יד ברגע שאבקש ממנו את זה.
ביקשתי גם שההיענות לרשימת הקניות הארוכה הזו תהיה מיידית עד מהירה, לפחות בשבועיים הקרובים, כדי שיהיה לי רצון להמשיך.
ובעיקר ביקשתי שהוא ישמור איתי על קשר כי די קשה לי לבד כאן עם הבלגן הפנימי שלי.

בין הבקשות האלה, בהשפעת טקסטים שקראתי, צצו לי בראש הביטויים הרגשניים שאנשים כאן אוהבים להשתמש בהם (אבאלה, אוהב, מפנק וכן הלאה)אבל זה סגר לי את הלב, אז גירשתי אותם מהר מהר מהראש כדי להמשיך לשמור על ערוץ פתוח. הסגנון הזה לא מתאים לי,תודה. אבל כשבחרתי להתמש במילים המדויקות שכן מתאימות לי, הרגשתי את הלב מתרכך ואת הגוף מרפה ונרגע.
השעות שלאחר הצגת רשימת הקניות הזאת היו די נעימות. אפילו השירים המתקתקים ברדיו נשמעו כאילו הם מיועדים בשבילי, והייתי במצברוח טוב. אפילו די שמח
זה קצת עבר הערב כשהילדים הראו סימני מרי לקראת ההליכה לישון, ויכול להיות שעוד כמה זמן אני ארגיש אידיוטי על מגדל הציפיות העצום שבניתי כאן. אבל זה נתן לי כוח לכמה שעות ובעיקר נתן לי הרגשה רגועה ומרוככת, וזה מה שחשוב לי כרגע.
ליל מנוחה
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41848

• guni (אחד שלא יודע)
בוקר טוב לכולם.

מתחיל בסיעתא דשמיא את יומי החמישי או השישי הנקי (יום שישי היה הראשון בנקיות\ נדמה לי).

בכל הימים הללו שהיתי מחוץ לבית בחופשה, ונחזור הביתה רק מחר אחרי הצהריים.
סך הכל די מרוצה. נראה לי שבינתיים כל הרשימה שפירטתי בפוסט הקודם התגשמה, פחות או יותר.
אני מבקש לגבי הערב, שבו נצא לישון בחוץ, ולכן הוא מועד לפורענות מבחינת כעס אצלי, שהכעס לא ישתלט עליי בשום מצב, ושאהיה במצברוח טוב.
כזכור, ביקשתי שבשבועיים הראשונים הבקשות שלי יתמלאו מיידית ככל האפשר.....

חוצמזה היתה לי שיחה טובה במפגש עם חבר ילדות, קראתי ספר טוב, טיילתי עם המשפחה במקומות שאני אוהב. מה רע?

בשורות טובות ונקיות לכולם

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41854

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
באמת מרגש.
יום נקי.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41859

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
אני הכי אוהב את השבוע השני והשלישי  של הנקיות
הראשון גיהנום ןמזמן הרבה פעמים נפילות חוזרות ונשנות
משום שלא מרגישים עדיין את המתיקות של הנקיון
השבוע השניוהשלישי -הם השבועות הכייפים -יש הרגשה דמיונית
שניצחת את המחלה ויש הרגשת נקיון שלא בא לך לשבור
הרביעי כבר בעיה
תגיע לשם ונדבר

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41878

דורון, אהבתי 

גוני, תנסה לשמר את השיחות איתו.
guni כתב on 15 אוג' 2013 18:17:

אבל זה נתן לי כוח לכמה שעות ובעיקר נתן לי הרגשה רגועה ומרוככת, וזה מה שחשוב לי כרגע.
ליל מנוחה

הריכוך והרגיעה שווים את זה.

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41932

• guni (אחד שלא יודע)
אני מקווה להגיע לשם, דורון.
ואשתדל לשמר את זה, נטישת התאווה. אתמול בערב והים בבוקר דווקא  הייתי מעוצבן והרצתי לי בראש תסריטי קרבנות מסיטואציות שאפילו לא היו במציאות. כמובן תמיד יצאתי מסכן והרגשתי טוב בגלל זה.
בניגוד לפעמים קודמות, העדפתי לא להתפרץ או לכעוס, ואת הכעס שימרתי בפנים. השתדלתי לעזור ככל האפשר, אם כי אשתי העירה לי שהייתי יכול יותר להיות איתם גם בנפש ולא רק בגוף וממש ליהנות מהבילוי (שהוא קצת פחות חביב עליי - לינה על החוף ושכשוך במעיין).
אבל לי היה קשה לוותר על התדלוק הזה.
לילה נקי וטוב

בעניין: בלי ציפיות לפני 11 שנים, 1 חודש #41933

• guni (אחד שלא יודע)
ועוד משהו שעלה בראש: השינוי במקום ובסביבה בימים האלה עשה טוב מבחינת ההתמודדות, וגם השהות הממושכת עם המשפחה. פחות מציק במצבים כאלה, אולי כי הם פחות שגרתיים ואין לתאווה כל כך מקום להיכנס בסדר היום של תקופה כזאת, קצת כמו שבת וחגים
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן