ברוכים הבאים, אורח

קבוצת מסע 90 יום
(0 צופה) 

נושא: קבוצת מסע 90 יום 24762 צפיות

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56813

• igal matana
  • חבר קבוע
א. יאיר, כל הכבוד! אני ממש מאחוריך, ובטוח שכל הקבוצה! אתה נותן פה הרבה כוח לחברים.

ב. אני ביום 13....

ממש קשה לי.

הראש כל הזמן שם

ואני בכלל אבל בכלל לא מצליח ללמוד. כלום! לא הלכתי כל היום לישיבה.

אני ממש מיואש מעצמי.... כאילו כבר אדיש כזה למצב

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56830

• יאיר221
  • דירוג זהב
אוהבים אותך אחי! תודה על החיזוק- עזרת לי!

האמת שגם אני- במקום ליסוע ביום ראשון בבוקר\צהרים לישיבה, נמרחתי בבית ורק ביום שני אחר הצהרים ב"ה נסעתי לישיבה.
והיה לי ממש קשה כי פשוט ברחתי לספרים ולקליפים ולשטויות במקום לעשות דברים טובים שאני יכול. ב"ה עכשיו אני בישיבה מתחיל עוד מעט סדר בוקר. : )
מודה לה' יתברך על שבוע של נקיות ומקווה לסיים את היום השמיני בנקיון.

תמשיכו לכתוב, עצם זה שאני רואה במייל שמישהו כתב, זה מזכיר לי שאני חלק מקבוצה ואני לא לבד ואני מקווה שגם לכם זה עוזר!

בברכת "אני ה' רופאך"

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56921

• יאיר221
  • דירוג זהב
יאיר מודה לה' יתברך ששומר עליו נקי כבר 8 ימים! וגם ששמר על העיניים שלו אתמול בחתונה. תודה רבה!

תמשיכו לכתוב- מה איתך "אל תעקור נטוע"? מחכים לשמוע ממך!

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56933

• igal matana
  • חבר קבוע
זה הגיע.

לעזאזל העולם הזה המגעיל הזה החסר טעם הזה, לעזאזל החיים שלי.

אחרי 15 יום של התקדמות איטית. של הרבה מלחמות מטורפות.

שוב חזרתי להיות אותו אדם נאלח וחסר כל, אותה מפלצת, בהמה, אותו מרדף שלא השתנה כלל אחרי הפסקה ארוכה.

אותו זבל.

אני זבל. אפס. אני באמת חושב ככה.

רק חבל לי שאשתי סובלת שהיא התחתנה איתי.

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56934

אוהבים.

אתה רחוק מלהיות זבל, אתה בן אהוב של אלוקים, אלוקים אוהב אותך מאוד ורוצה אותך קרוב אליו.

תפנה אליו, הוא שם בשבילך.

בהחלמה.

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56942

• יאיר221
  • דירוג זהב
יגאל היקר! כואב כ"כ לשמוע.

גם קשה לומר במצב כזה שתסתכל על הדברים שכן השגת- כי בד"כ אחרי נפילה אנחנו מלאים אשמה בושה ושנאה, כעס ושאר ירקות.
ובכל זאת- 15 ימים זה לא בא ברגל! אל תשכח שניסינו לעשות קבוצה של 10 ימים ואני עדיין לא הצלחתי, עכשיו אתה עושה קבוצה של 20 ימים או של חודש!

אוהבים אותך. ובשורה התחתונה- אם אתה עושה פעולות וצעדים- הנקיון הוא רק של ה'. ואין לך מה להיות מנוהל מזה.

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56950

יגאל יקר אני אולי לא פניתי אליך אף פעם אבל אני עוקב אחרי הקבוצה שלכם הרבה זמן ואני מאד מזדהה עם מה שעובר עליכם כי התחלנו בערך ביחד אם כי אני פחות הצלחתי לשמור על ימי נקיון כמוכם.
נקודה שאולי רציתי להעיר על הדברים המאד חזקים שכתבת בזמנו על המדבר הארוך- אני לא יודיע כמה יצא לך לשוטט פה באתר ובפורומים השונים אבל לדעתי התשובה של שמור עיניך למדבר הזה היא לא לחפש וללכת סחור סחור אחר היציאה כי למדבר הזה אין סוף אבל אף על פי כן יש פיתרון שכן כמאמר השיר- מישהו הולך תמיד איתי. כלומר אתה לא הולך לבד ה' צועד לצדך במדבר והוא יודע את הדרך החוצה, כל שאתה צריך לעשות הוא להפסיק את הניווט ולבקש ממנו שישא אותך.

ממליץ לך לחפש באתר ובפורומים אחר הסברים לדרך הביצוע  של תכנית  12 הצעדים וכן לצלצל/ להגיע לקבוצות טלפוניות/ חיות וליצור קשר אמיתי עם חברים שיעזרו לך להכנס לעיניינים בצורה נכונה ויעילה.
אני כותב לך כי אני מרגיש שגם לך כמוני קצת קשה להפטר מהיאוש ןהבושה שאחרי המעשה ולעבוד בצורה של הרפיה  וכניעה בפני השי"ת. בעזרת ה' אני מתפלל שנזכה אנחנו ושאר חברי הפורום והקבוצה סהיקרה והאהובה הזאת.
בהחלמה!
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56963

• igal matana
  • חבר קבוע
תודה רבה חברים על התמיכה...

מישהו יודע לאן נעלם תעקור נטוע???

אני ממש שמח שיש את הקבוצה הזאת

אני אומר את האמת, כנראה שאני צריך להגיע לאחת הקבוצות האלה, אבל אני ממש מתבייש, מאוד... ואני מפחד מה סוג האנשים שאפגוש שם... וכמה הדבר הזה ילחיץ אותי או ייאש אותי...

תודה אנשים...

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #56966

ניסית קשר טלפוני עם מישהו? אני מאמין שזה עוזר להתגבר אט אט על הבושה.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #57133

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום- שבוע טוב לכולם!

פותחים את היום ה13 לנקיות- בתפילה שהוא גם יגמר כך. תודה רבה לכל החברים בקבוצה!
אסירותודה על שבת נפלאה- על לימוד תורה מעל ומעבר למה שציפיתי. אסירותודה על סעודת הודיה שהייתי בה במוצש''ק שהביאה לי הרבה החלמה.

יגאל היקר- הקבוצות במבט חיצוני נראות כמו חבורת הדף היומי- במבט פנימי זה הרבה יותר טוב ומחלים ממה שאתה יכול לדמיין.
באמת שאין מה להפסיד- תנסה אחת- לא מתאים תפסיק. אף אחד לא מכריח אותך. לי זה מביא הרבה החלמה והרבה חברים אמיתיים!

מתפלל לסיים את כתיבת צעד 1 בקרוב ועוד יותר להפנים את מטרת צעד 1. אוהב אתכם : )

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #57177

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום חברים, אני מתגעגע אליכם ומקווה שתכתבו גם. אפילו שורה אחת אבל בבקשה אל תשאירו אותי לבד.

ב"ה מתחיל את היום ה14 לנקיות. משתף קצת על אתמול: לצערי לא הייתי כ"כ מחובר אתמול- לא הספקתי לעלות לקבוצה הטלפונית וגם טלפונים לחברים עשיתי בצורה אגבית. ב"ה כן רשימתי אסירויותודה וכן כתבתי לו"ז ומכתב לאלוקים. מתפלל שהיום אהיה יותר מחובר. היום יש חתונה לחבר- וכמובן יש שם הרבה "כלות פטנצאליות" אני מתפלל שאוותר על הלגימות. שאמסור את עצמי לאבא אוהב ואזכה לשמח חתן וכלה בפשטות ובצניעות בלי לקוות לעשות רושם על אף אחד.

אוהב ובאמת צריך אתכם!

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #57179

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים, אני מתגעגע אליכם ומקווה שתכתבו גם. אפילו שורה אחת אבל בבקשה אל תשאירו אותי לבד.

סליחה שאני מגיב לך, אבל אולי זה יעזור לך,
האם אתה חייב לספור נקיות עם קבוצה?
אתה יכול לפתוח פוסט שלך, כמו הרבה חברים ושמה אתה כותב את הציוני דרך שלך לנקיות, אפי' אם אין לך שום תגובות, זה יומן שלך, שבמבט לאחור זה מאוד יעזור לך לראות את ההתקדמות שלך,
בכל מקרה אוהב אותך, ואתה לא לבד יש אלוקים איתך בדרך, אפי' שאתה לא מרגיש אותו כרגע.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #57180

יגאל היקר, מצטער על ההיעלמות, הייתי מאוד עסוק בימים האחרונים. שוב, מצטער.
אני חושב שאתה צריך לקבל החלטה אסטרטגית איך לתפוש את עניין המסע.

אפשר להסתכל על כל מסע ומסע כמקטע המנותק ממה שהיה לפניו וממה שיהיה אחריו ("מסלול כמותי"). ואפשר להסתכל על התהליך שאתה רוצה לעבור ("מסלול איכותי").

המסלול השחור-לבן, הכמותי, הוא בר-סיכון גבוה. ככל שכמות הימים עולה, אתה צובר תאוצה, שיכולה להיות מטורפת ברמה של עשרות ומאות ימים נקיים. אבל מקרה יהיה אם תגיע נפילה? עוצמתה תהיה חזקה מאוד, עם פוטנציאל לרסק את הבניין שנבנה...
המסלול האפור, האיכותי, הוא פחות הרפתקני ונוצץ אבל יותר בטוח. במקום לספור ימים נקיים ולהתאכזב כשתאוצה נקטעת, כדאי להתמקד במשהו אחר: בתהליך הכולל. אף אחד לא דורש ממך עכשיו להפסיק ליפול לגמרי. בוא נהיה ריאליים. הדרישה הזאת מעשית להמשך, אבל היא לא במקום עכשיו. במקום זה, במקום להתרכז בחטא עצמו, בנפילה עצמה, "שים את כל הכסף" על 'מה אני עושה עם זה'. אתה צריך לקבל החלטה שגם אם יש נפילה, אתה מתמקד במזעור ההשלכות שלה. זו המשימה שלך עכשיו.

אל תנסה עכשיו להפסיק ליפול טוטאלית כי זה המסלול הכמותי והוא לא מתאים לך לדעתי עכשיו. נסה להבין את התהליך שאתה עובר. הצעד הראשון לתהליך הזה זו המלחמה על "הרגע שאחרי". לא לייאוש, לא לחוסר התקווה, לא לרחמים העצמיים, לא לכדור שלג של נפילות וסיפוק תאוות. ההצלחה שלך בשלב הזה תימדד לא בכמות הימים הנקיים, אלא באיכות ימי חייך. למעשה: נסה להישמר נקי ככל האפשר. נפלת? למד תורה, צא להתאוורר, שים מוזיקה טובה, תתנגד לאווירה שהיצר מטמיע בקרבך. אחרי שתתרגל "לבודד" את היצר לענ"ד יהיה אפשר להתקדם.

איתך אחי.
ביחד נגיע לראש הר הנקיות

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #57183

• igal matana
  • חבר קבוע
כמו תמיד, התגובות שלך מדהימות ולעניין. חבל מאוד שנעלמת לי.

נפלתי היום שוב, התלבטתי אם להכנס לפורום ואז, שניה לפני- רק הצצתי- ובום. שוב.

נפילה מהסוג הזה שממש לא היית צריך. סתם.

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #57185

שלחתי לך מייל
ביחד נגיע לראש הר הנקיות
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן