ברוכים הבאים, אורח

קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד
(0 צופה) 

נושא: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד 17187 צפיות

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60459

(כן נקיות ושפיות לשבוע הבא. אין לי כח ל'רק להיום' זה לא מספיק. אני רוצה לתמיד. מתנצל)
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60460

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שבוע טוב חבר,

מאחל לך יום נקי, שבוע נקי, שנה נקייה, חיים נקיים....
בנושא ה רק להיום,
אין פירושו שאני צריך לשאוף להגיע לנקיות של יום יחיד!!
להפך, אני חייב להבין שאני לתאווה לא חוזר בשום אופן.
רק שהמיקוד הוא על "פעולות היום" ולא על "שאיפות המחר".

עם הבנה ברורה, שפעולות האתמול לא יעזרו לי להיום.

וראה עוד בלינק המצורף:
forum.gye.org.il/index.php?topic=2696.msg28339#msg28339

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60462

תודה רבה על העזרה ועל הקישור המעולה הזה. אני מבין שעניין ה'רק להיום' בא להציל אותי מתופעת 'אחרי החגים' של דחיית המימוש של הרצון שלי לזמן שהוא שניה מאוחר יותר מהזמן הנתון- ולכן בא ה'רק להיום ומנסה לשלוף אותי מתוך התמונה הכללית ולהניח אותי בפרקטיקה הפשוטה של היום.
זה מסביר קצת למה אני לא מסתדר איתו הוא ממש נוגד את כל תפיסת העולם שלי עד עכשיו. באמת שאני מאמין גדול באמרה 'אל תדחה למחר מה שאפשר לדחות למחרתיים (דיאטה, כושר קבוע, לימוד בקביעות, חברותא, ובהחלמה- ספונסר, טלפון לחבר וכד').
מקוה שיהיה לתועלת- כלומר מחר כשאתחיל לעבוד על נושא ה רק להיום. :-\(לא פספסתי משהו נכון?)
שוב תודה.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60501

רק להיום דחיתי את הטיפול בבעיה שלי... למחר (המממ מסתבר שהפנמתי כמו שצריך את הדברים של הושיעה).

בנוסף לצערי עלי לדווח על (עוד) נפילה. שיהיה לכולנו ערב מעולה ומחלים!
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60567

נפילה נוספת.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60798

שבת שלום, היה חג טוב במיוחד ואחריו יום עמוס וחיובי. לאחריו מאתמול בערב שרשרת הנפילות היא מדהימה בכמות ובהשקעה (חיפוש וואי פיי מופרע ועוד כהנה וכהנה).
אני לא יודע אם יש לי בעיה עם התכנית או רק עם העובדה שטרם התחלתי לעבוד עליה כמו שצריך- בכל מקרה מה שבטוח זה שאני כרגע עוד מבקר פה לא מעט מתוך תקווה נואשת וחבל  הצלה חמקמק- שאולי יש פה.
אני לא יודע למי ועל מה להתפלל וגם לא איך להתפלל. אבל אני מתפלל להצלה. אם אפשר.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60804

שמתי לב לתופעה שקורת לי בחודש האחרון בתכנית וגם בחוץ. אני מנסה להתנחם בהנחה שאני מעט מעורער נפשית ולכן אני צריך להקל עם עצמי ולוותר לעצמי במקרים מסויימים. זה גם עוזר לי מול אחרים בין אם אני משתף אותם בהנחת 'חוסר השפיות' הזאת ולכן הם צריכים לוותר לי ובין אם לא ואז רק אני מוותר לעצמי ביחס אליהם.
חוץ מזה לדעתי הסטטוס המעורער והמלא התחבטויות פנימיות הזה כנראה נראה לי מיוחד- הירואי כזה- מחפש אמת בעולם החומר האומלל הזה... וכד'
אולי גם באמת יש משהו בזה, ברור שאני לא במיטבי וכבר כמה חודשים שאני לא ממש יודע איך לצאת מהתסבוכת שנקראת החיים שלי- ובעצם כבר כמה שנים שאני נמצא בדיונים פנימיים מהותיים בנושאים אמוניים ובכללי בכל אורח החיים.
ע
בלי קשר קצת על שבת- שבת שקטה עברה על כוחותינו, הייתי אצל סבתא עם המשפחה והיה כיף. כמו כן קראתי ספר לילדים של סופר שאני מאד נהנה מהכתיבה שלו והספר היה מאד מרגש, נהנתי.
עכשיו במוצ"ש בדרכי לאתר כלשהו שלא היה כדאי שאגיע אליו, ביקרתי פה באתר ושמחתי לגלות שקבלתי הודעה אישית מחבר ששח אותי מאד וכתב דברים מעודדים במיוחד. סגרתי את הפלאפון ויצאתי מהסכנה לזמן מה. לאחר מכן התפללתי- עוד משהו שחודשים ארוכים לא עשיתי וכעת אני מעט רגוע יותר.
מבקש מה' רק להיום להיות נקי.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60836

נפילה הבוקר (5) לאחר לילה ארוך של ישיבה לא מספקת, לא מהנה וכפייתית מול המחשב.
זה מה שה' רצה? כנראה שלא.
אני רציתי? כן קצת, וקצת לא.
אז מה עושים? קמים בבוקר, הולכים לתפילה מאוחר, יוצאים עייפים ומאוכזבים לבסיס לשבועיים של כניעה למסגרת הצבאית ועבודה מספקת אך לוחצת.
ומקווים שיש למה לקוות.
בינתיים מה שאני מבין זה שאני לא שולט ברצונותי, במאוויי וביישומם. הדרך היחידה שאני מכיר להתמודדות היא להיות חזק, בסיעתא דשמיא, ולהתגבר כארי על החולשות. אבל אני לא מצליח לדמיין את עצמי מתגבר ב תשעים ושבע השנים הקרובות. אז מה הפתרון? להבין שהדבר לא תלויי בי? זה נשמע לי זריקת אחריות ונסיון לנחם את עצמי ואולי אפילו חלילה להתיר לי אסורים.
אז אני אמשיך להתפלל לעזרת ה' לנצח את ההוא מאש שגובר ללא הרף עלי- הבשר ודם, אמשיך לשתף בפורום ובלי נדר בהמשך כשיתאפשר לי טכנית גם להגיע לקבוצות- כדי להוריד את המשקל הכבד מעל הלב.
אבל אני לא מוכן לוותר על תחושת האשמה והאחריות.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60873

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!

אז מה הפתרון? להבין שהדבר לא תלויי בי? זה נשמע לי זריקת אחריות ונסיון לנחם את עצמי ואולי אפילו חלילה להתיר לי אסורים.

תצחק תצחק, אבל כמה שזה נשמע נאיבי, אנשים פה נקיים שנים בזכות הגישה הזאת.
זריקת אחריות? לא ולא! זה שזה לא תלוי בי, זה לא אומר שאני לא יכול לעשות פעולות שהצילו עשרות אנשים אחרים.
אנחנו לא 'אחראים' על התוצאות, אבל אנחנו לומדים לקחת אחריות על הפעולות.
ותתפלא.
זה עובד.
בהצלחה.
מאחל לך שתמצא את הדרך שלך במהירות, ושתפסיק לסבול.
לילה טוב.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #60968

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!

אבל אני לא מוכן לוותר על תחושת האשמה והאחריות.

לפעמים כדי להיות נקי צריך לשלם את המחיר הכבד של לוותר על רגשות האשמה והאחריות...
במה אתה בוחר?
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #61013

ראשית תודה לתורמים מעצתם החכמה ומנסיונם האישי. שנית אין באמת דבר שאני אשמח יותר לוותר עליו מאשר תחושת האשמה וההלקאה העצמית אלא שהם לא באמת בשליטתי הם צצים באופן עצמאי ברגע שאני מסיים או בעצם תוך כדי ואפילו לפני- המעשה  הזה של האוננות והצפיה בתועבה שאני באמת חושב שאני מכור לזה ואני לא מצליח להמנע מזה ובכל זאת אני מרגיש שעשיתי מבחירה משהו אסור ורע ופוגע בעצמי ובסביבתי ובאלוקי ישראל וממילא צצים רגשות האשמה.

אז קצת על רגשות האשמה מהתקופה האחרונה- הבוקר נפלתי שוב.
למעשה אני כרגע בסיכון גבוה לפחות עד שאסיים את ההקצבה החודשית של ג'יגה אינטרנט מהיר כי כרגע כל מסה של זמן פנויי שגדולה מחצי שעה מעלה את הרעיון לקפוץ ל'חגיגת' נפילה 'איכותית ומהנה'' מה שאני בדרך כלל מתלבט עליו שניה וחצי ואז אומר- טוב מהפעם הבאה  נהיה נקיים, עכשיו נהנה.

שוב תודה לכל העוקבים והמגיבים.
מקוןה לטוב(האמת לא מספיק מתפלל)
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #61046

מאז הנפילה היום בבוקר עשיתי הרבה דברים שרציתי והייתי צריך לעשות, למדתי תורה, ביצעתי מטלות, התכוננתי למחר והייתי בפורום (גם ראיתי סרט ילדים חמוד ומטופש ביחד עם כמה חברה- לא נורא ולא מצטער על זה) ונשארתי נקי איזה ארבע עשרה-חמש עשרה שעות למרות שהיה זמן היום ואינטרנט מהיר.
תודה לאבא ולחברים.
לילה טוב!
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #61218

שבוע טוב. הימים (והלילות) עמוסים למדי והלב גם הוא עמוס מהחדשות הרעות  מזל שיש דברים טובים לעשות כנגד הרוע הזה.
שבת יפה היתה ומאז הנפילה האחרונה אני נקי.

מחר בבוקר הסיכון גבוהה כי אני אחרי לילה לבן ולרוב יש זמן שצריך להעביר בין התפילה לאוכל- ולעיתים אני 'מנצל' אותו ל.... לכן אשתדל בלי נדר לעדכן מחר שאני הולך לישון נקי (בבוקר) (זה נקרא לפתוח מעגל לא?)

משתדל להרגע קצת ולהכניס סדר מסויים בחיים- אין ספק שכשזה עובד זה ממש כיף!

בעוד כמה שבועות מסיים את השירות הצבאי הפעיל (אלא אם כן המצב בארץ יגרום לי לרצות להמשיך) ובע"ה חוזר לתקופה מסויימת לישיבה. בע"ה אני אשתדל לנצל את השחרור ולהתחיל להגיע לקבוצות חיות בלי נדר. מקווה שיהיה לתעולת.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #61241

הולך לישון אחרי לילה ארוך אך מספק. (סוגר מעגל) בסייעתא דשמיא עברתי בשלום את משוכת הבוקר למרות שהייתי במקום  התורפה (נוחיות) עם סמארטפון בעל אינטרנט פתוח במהירות גלישה טובה- כל התנאים לנפילה בשילוב עיפות וצורך בהעברת הזמן. תודה ה'.
לילה(/בוקר) טוב.
ותודה לחברה העוקבים.ס
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 3 חודשים #61341

ראיתי סרט אתמול בצהרים לא משהו שלילי אבל חוץ מפיצוצים ויריות היה שם עוד משהו או יותר נכון מישהי...
סחבתי את זה עד אמצע הלילה במאבקים פנימיים ודחיות בתירוצים שונים ובערך באחת לפנות בוקר השתקתי את כל הזעקה של התאווה בכמה דקות חטופות שמצאתי בין תדריך לתרגולת.
המשך הלילה היה מוצלח יותר. יוצא כרגע לחתונה של חבר קרוב. שמח.
מתפלל ליום נקי.
ולרוגע.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?
זמן ליצירת דף: 1.29 שניות

Are you sure?

כן