ברוכים הבאים, אורח

צעדים ראשונים
(0 צופה) 

נושא: צעדים ראשונים 12501 צפיות

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #72977

• cleaneyes10
  • רצף ניקיון נוכחי: 260 ימים
  • חבר ותיק
9 ימים של נקיות תודה לאלוקים ובהם שלושה ימים שאשתי הייתה בחופשה. אסירות תודה על כך שלא תקפה אותי התאווה אסירותודה שאשתי חזרה בשלום והכל חוזר לשגרה. בהצלחה לכולם. אוהב!!!
אל יקר,
ככל שאני מתבגר, כששעותיי מתהוות לימים,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

אל נא תתן לשעותיי להתנהל ריקם.
תן לי לחוות חיים מלאים, כדי שאוכל להיות- האדם שיועדתי להיות.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #72979

איזה יופי לשמוע!

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #72992

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שחרר, רק תאמין שרק אלוקים יעזור לך,
תמשיך איתנו עוד כמה דקות ועוד כמה שעות, ויהיה לך עוד יום נקי,
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73103

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
היי שלום לכולם אחים יקרים ואהובים. הרבה זמן לא כתבתי כאן והאמת אני מרגיש בחוסר... ברוך ה' ספרתי היום את יום הנקיות ה13 ואני מרגיש ממש בעוצמה את העיקרון של רק להיום. התאווה מנסה במלא עוזה וחוצפתה להילחם בי ואני פשוט מרים ידיים ואומר בפה מלא: "ריבונו של עולם אני חלש וחסר סיכוי בבקשה תן בי כוחות בבקשה קח את הקללה הזו ממני..." אני לא יודע איך אבל לשמחתי זה עובד... לילה נקי לכולנו.
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73104

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
אז ככה, אני מרגיש צורך עז לפרוקוכתוב תחושות שהיו לי בימים האחרונים... אלוקים רק אתה יודע מאיזה מצב חילצתי אותי. אסירותודה אינסופית. ביום שישי כמו שקורה הרבה לקחתי על עצמי להכין את השבת (אשתי עבדה באותו יום עד הצהריים)הייתי עייף ומצוברח שאני לא יכול לנוח, שקעתי ברחמים עצמיים והאשמתי את אשתי שהיא לא מקילה עלי מהעומס שאני גם ככה לוקח על עצמי, דיברתי בצורה מאוד מזלזלת ופוגענית ומאוד הרחקתי את אשתי ממני. הרחמיים העצמיים המשיכו והתעצבנתי עליה שהיא מקשה עלי עוד יותר. והכל בגלל ההגזמות שלי, בקיצור בגללי היתה לנו שבת מלאה בכעס ומריבות. במוצאי שבת המצב לא השתפר ולא הצלחתי להירדם עד 3 בלילה. יחד עם תחושות הכעס והתסכול באו גם אותות מהתאווה שבה אוכל למצוא את הנחמה. התפללתי בכוח לאלוקים שיציל אותי כי אני באמת במצב קשה ואין לי סיכוי להתמודד לבד. באסירותודה ענקית הצלחתי להירדם ובבוקר כוחות רוחניים חדשים פעמו בי התחלתי את הבוקר בתפילה והמכשול הענק מהלילה חלף. במשך היום דיברנו אשתי ואני על המריבה שהייתה וברוך ה' התפייסנו. אני כלכך מודה לה' שהצילני מהמלכודת הקשה הזו... אני מתפלל לאלוקים שאצליח לשבר את האנוכיות שבי ולהתמסר כל כולי לאשתי הנפלאה לבני המקסים ולבית בלי נגיעות של אגו ועצלנות... אני מרגיש שטמון כאן חלק חשוב מהמסע שלי בדרך להחלמה. לילה טוב
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73124

בהצלחה חבר

מאוד מזדהה בקטע של האישה !!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73152

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
תודה לאל שהקושי הזה עבר לגמרי, היום עוד הייתי בעצבים שאין לי מנוחה, אין שום דבר שירגיע אותי, רציתי לברוח מהמציאות אבל בשום פנים ואופן לא למחלה הארורה. עצרתי את כל המחשבות שלי והרגשתי שזה לא יכול להמשיך ככה, הלכתי לחנות קרובה וקניתי אייסקפה שיפנק וירגיע אותי. באסירות תודה נרגעתי וחזרתי הביתה לאחר צהרים מדהימים עם אשתי והילד. לילה מבורך לכולם
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73223

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
16 ימים של נקיות של מפוכחות שאין שני לה, תודה לאלוקים על החסד שהוא גומל עימי בכל רגע ומחלץ אותי מציפורני התאווה... לפני יומיים הגעתי בפעם השנייה לקבוצה, זה היה פשוט מדהים הרגשתי עטוף בחום ואהבה, הרגשתי מחובר לעשרות אנשים ושאני כבר לא לבד. אתמול היה לי חוסר אונים בעבודה ובעזרת חברי הקבוצה הצלחתי להיוושע. תודה לכולכם מאחל לכולנו עוד יום אחד נקי. אוהב
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73224

כיף לשמוע! הניסים שקורים פה מדהימים!
תמשיך לבוא ולעדכן!

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73292

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
18 ימים, אני לא מבין בכלל איך הגעתי למספר הזה, אין לי מושג איך כל הימים האלו עברו.. אבל משפט אחד יש לי במוח "רק לעכשיו!!! רק להיום!!" בהצלחה ובאיחולי לילה נקי לכולנו. אוהב
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73295

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרגש בשבילך,
תמשיך איתנו,
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73296

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
אסירות תודה שיש לי אישה כלכך נפלאה
אסירות תודה לחברי שמור עיניך

אני חסר אונים לעיתים מול הצורך בהערכה, אני משגע את אשתי בצורך באובססיביות הזו שלי.
והיא כמו מלאך שנשלח רק בשבילי משמיים מרגיעה אותי ואומרת שהכל בסדר. אלוקים בבקשה תעזור לי להיות בעל טוב יותר, תומך יותר מתחשב יותר ובעיקר פחות קרציה תן בי את השלווה להאמין ולאהוב ולהעריך את עצמי בכל צעד ושעל שאני עובר. תן בי את הכוח ליום נקי נוסף.
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73308

וואו,

אני כ"כ מתחבר להרגשה האדירה הזאת,
אני חוויתי אותה וחווה אותה עם כל יום נוסף שעובר,
מקווה שגם ב1800 יום נחווה את זה,,

באהבה אריאל.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73341

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
נפתח באסירותודה ענקית לבורא עולם שהגעתי ליום ה-20. בספירה הקודמת זה היה היום שנפלתי בו. אני מפחד ליפול אני לא רוצה להיכנס אפילו ללגימה הראשונה. אני רוצה בכל ליבי להתחיל לשקם את חיי ולא להרוס אותם שוב. אבל אני חסר אונים מול התאווה אני נוסע באוטובוסים, ברכבות ואפילו סתם הולך ברחוב והעיניים שלי משוטטות. אני מכריח את עצמי להפסיק, לוקח את הטלפון, מסיים משחק באבלס, וחוזר ומסתכל...
אלוקים תן בבקשה מרפא לראיתי תן ביתשועה תן לי החלמה, אני אפס כשאני לבד תן בי כוחות רק להיום. אוהב
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 9 שנים, 5 חודשים #73436

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
כבר כמה ימים שלא כתבתי, אבל ברוך השם היום ספרתי את היום ה-23 ברוך ה' . הייתי בהתמודדות לא פשוטה עם אישתי היקרה מאז שנכנסתי לתוכנית היא הרגישה שסדר העדיפויות שלי השתנה. שהתוכנית יותר חשובה לי ממנה. אני יודע שטעיתי ואני עובד קשה לכפר על הטעות הזו. אני ממליץ בחום לכל הנשואים שבנינו, אל תתנו לנשים שלכם להרגיש שאתם לא מתייחסים אליהן מספיק... עכשיו אני ואישתי מרגישים יותר טוב וכמובן שזה תומך בי ומחזק אותי. אסירותודה לאלוקים על אישה כזו נפלאה. אסירותודה שהצלחנו לעבור את התקופה הזו בשלום. אסירותודה על נקיות ושפיות למרות הקשיים. אלוקים אני אוהב אותך ומתפלל לעוד יום נקי לכולנו !!!!
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן