ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 49477 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 1 יום #150206

אם זה עובד לך 
סבבה...

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 ימים, 14 שעות #150222

בהמשך למה ששיתפתי כאן, ישנם עוד כמה דברים שקשורים לבחירות שיכולים להוות אצלי טריגר לטינות, והיה לי קשה עם כמה דברים מסויימים בכניסת שבת, [דברים שחלקם לא קשורים אליי בכלל, ואין בהם שום פגיעה אישית, אך היה קשה לי לראות אנשים שמדברים שטויות, ומאמינים בתמימות לכל דבר שמוכרים להם, ובכל זאת למרות שזה לא קשור אליי, זה הטריד אותי].
כשנכנסתי לביהכנ"ס בליל שבת ביקשו ממני לגשת לקבלת שבת, ורציתי לסרב, אך היה גם חבר מהתוכנית שרימז לי לעלות לעמוד, והרגשתי שיש כאן דיבור מה' יתברך להיות בשירות ולצאת מהרצון עצמי והאנוכיות שלי שגורמת לי לרגשות השליליים. ואסירות תודה שעשיתי את זה והשתחררתי מאד מאד בס"ד. גם בהמשך השבת הייתי הרבה יותר שפוי בכל הנוגע לעניינים הנ"ל.
אני מתפלל להמשיך לעשות את המוטל עליי מה' יתברך, ולהרפות בשאר הדברים שאינם שייכים אליי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 4 ימים, 14 שעות על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 3 ימים, 14 שעות #150227

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 192 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתחיל שוב.
לא ידעתי שאתה חזן ...
להרבה אנשים זה קשה התקופות של בחירות.
אתמול חבר תכנית נקי 11 שנה והוא חסיד שיתף שהוא לעולם לא יכול להשתתף בהפגנות של קנאות ששאר החברים שלו (שלא מהתכנית) משתתפים.
אוהב אותכם !

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 יום, 17 שעות #150234

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 22 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתחיל היקר והאוהב.
לא שיתפתי בפורום כבר כשבועיים. ולא בגלל שלא הייתי צריך, אלא ההפך. מקווה שאוכל לשתף היום בשירשור שלי. 
אבל נכנסתי וראיתי שיש הודעה ממך מיד קפצתי לקרוא.
כן אני חושב שזה עוד דבר משותף, הרדיפה אחרי הצדק התסכול מהשקר והרשע. גם לי תקופת בחירות מאד מאד קשה, אולי זה חלק נכבד מהסיבה שהתקופה האחרונה קשה לי. 
אתה צודק להטיח באנשים לא נותן כלום. 
תמשיך לקבל את האמת שלך ברוגע. אוהב ומעריך אותך מאד מאד. 
אלי שומר

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 שעות, 37 דקות #150244

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 190 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתחיל
מזדהה, בערפול תחושות
אסירות תודה שממשיכים בדרך

זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן