ברוכים הבאים, אורח

המסע שלי לנקיות
(0 צופה) 

נושא: המסע שלי לנקיות 33426 צפיות

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75674

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים! היום היה לי יום קשה מאוד ומשמח מאוד. היום ה' העמיד אותי בנסיון גדול, והרגשתי שאני קרוב מאוד לקצה הצוק. ברוך ה' שהציל אותי וגרם לי להתקשר בשנייה האחרונה ממש לחבר שהוציא אותי מזה. הייתי חסר אונים ופניתי לה', והוא הציל אותי.

אני אסיר תודה לך, ה', על שהיום העמדת אותי בנסיון ובכוחך יכולתי לו. אני אסיר תודה על יום שהוא כולו יציאה משעבוד לגאולה. אני אסיר תודה לך, ה', על שיש לי את החברים כאן. תודה חברים יקרים!!!

אני אסיר תודה לך, ה', על 20 ימי נקיות! זה לא מובן מאליו וזה בכוחך בלבד ולא בכוחי. תודה.

אני מקווה שגם לכם הולך טוב. כל יום רק להיום.

לילה טוב ונקי!

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75675

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מאוד משמח לשמוע.
אצלי באופן אישי, כשאני קרוב לנפילה, גם אם לא נפלתי בפועל, כדאי מאוד שאחזק את מחסומיי הרוחניים, ואזהר מההכחשה ש"זהו, ההתמודדות מאחוריי".
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75721

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים! ברוך ה' היה היום יום טוב. ה' חסך ממני את ההתמודדות הקשה והראש שלי היה פנוי להתקדמות אמיתית.

אני אסיר תודה לה' על 21 ימי נקיות מדהימים, ימים שלא חשבתי שאגיע אליהם.

הלוואי שגם אתם מצליחים וזוכים לנקיות.

לילה טוב ונקי!

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75749

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

צהריים טובים! היום היה יום טוב ברוך ה', לא חלק אבל בעזרת השם התקשרתי לחבר והוא עזר לי.
אני אסיר תודה לה' על שיש לי את החברים פה שעוזרים לי. ולאותו חבר שדיבר איתי - תודה!

אני אסיר תודה לה' על 22 ימים של נקיות מדהימה ומבורכת.

שבת שלום ובהצלחה לכולם! שבת של נקיות ושמחה

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75758

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שבוע טוב לכולם! השבת ברוך השם חסך ממני את ההתדמודדות, והייה יותר קל. מקווה מאוד להמשיך להישאר נקי, אם ירצה השם ואם אהיה ראוי לכך.

היום אני אסיר תודה, כי אני נקי בכוחו של הקב"ה כבר 23 ימים, למרות שאני בעצמי חסר אונים לגמרי. תודה ה'!

בהצלחה לכולם ולילה טוב!

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75770

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר,
אני שמח בשבילך על ההתקדמות בהחלמה, זה לא מובן בכלל הנס הזה של 23 יום,
אבל בהזדמנות זו, אני רוצה להוביל אותך שיש עוד כמה פעולות כדי להביא את היום הנקי, השיתופים האלו זה ממש הצלה אני מאמין בזה, אבל זה לא מחזיק לאורך זמן, ומאוד כדי להתחבר עם חברים בטלפונים להתקשר ולחלוק את מה שעל ליבך,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75807

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

אתה צודק אבי, אני באמת מתעצל בנקודה הזו. אני צריך לפנות לעצמי זמן לזה. בעז"ה ממחר אשתדל יותר בעניין. תודה.

אני אסיר תודה לה' על 24 ימים של נקיות שהוא העניק לי בכוחו.

לילה טוב ונקי לכולנו!

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75854

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

עכשיו הייתי אמור לכתוב פוסט על שאני מתנצל שלא התקשרתי היום לחברים, ומודה לה' על עוד יום של נקיות. אבל לקב"ה יש תוכניות משלו...
נפלתי.
אני מרגיש נורא.

אני מרגיש נורא. היצר גבר עליי ברגע, לא חשבתי, לא התפללתי לאבינו שבשמיים שיציל אותי. הייתי מנותק ממנו. וכמה שהייתי נותן עכשיו כדי לחזור חזרה, רגע לפני, ולא לחטוא. כמה כאב.

דווקא אחרי 24 ימי נקיות, מספר שמעולם לא הגעתי אליו. דווקא אחרי יום שלם מלא בעשייה חיובית. דווקא אחרי תקופה ארוכה שבה הפעולות מצילות החיים הפכו לשגרת חיי, במובן החיובי. דווקא אחרי שאני מצליח לשלב את התורה בחיי, גם בבית כשיותר קשה. דווקא עכשיו... אוף, למה??? למה אני לא מסוגל להתגבר על עצמי? למה התנתקתי מהקב"ה? למה התעלצתי להתקשר לחברים?

אבל אני גם מרגיש מעודד. אני יודע שהכל לטובה, וברוך השם הנפילה הזו הייתה יכולה להיות גרועה הרבה יותר. אני יודע שהקב"ה משגיח עליי. אני יודע שאני עדיין רוצה להיות טהור. אני יודע שעכשיו יש לי יותר מוטיבציה לקום, להשתפר. עכשיו אני יודע באמת שאני חסר אונים, שברגע שהקב"ה עוזב אותי אני אבוד. אני באמת חסר אונים. ואני רוצה לצאת מזה.

יהי רצון מלפניך, ה' אלוקי ואלוקי אבותי, שכשם שעזרתני להיות נקי במשך 24 ימים, כן תעזרני לקום שוב מתוך הבוץ שהכנסתי את עצמי אליו, ולשוב אליך באמת.
ותחזינה עינינו.

לילה טוב ונקי.

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75874

• lovelife
  • רצף ניקיון נוכחי: 14 ימים
  • דירוג כסף
יהודי יקר הכאב מוכר ומובן.
אל תבלע לזה. כמו שאתה אומר לעצמך עד שהצלחתי הכי הרבה,תהפוך את זה לנקודה לשמוח וולהתחזק בה,שהצלחת 24 ימים ב"ה.
אל תעשה מזבוב פיל תקום ותמשיך הלאה,אל תלחם בזה וברגשות זה מצב שעדיף להיות אדישים אליו כמה שאפשר.

שבע יפול צדיק וקם!!!

בהצלחה לך אל תתייאש!
---------------''שבע יפול צדיק,וקם!''---------------

-----תודה לה' על כל הזדמנות להתקרב אליו עוד קצת-----

---כשרבי נחמן אמר ש''אין יאוש בעולם כלל''. הוא התכוון שהמונח יאוש לא קיים כלל! שהוא אין ואפס ממש! אין לא אחיזה וקיימות בשום מציאות של כל יהודי! אל תתייאשו!!--------------

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75875

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

תודה lovelife. בעזרת השם יהיה טוב יותר.

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75891

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסעייתא דשמייא

היום היה יום טוב ב"ה. אני מנסה לעלות שוב על הדרך, ובעזרת השם אצליח.
אני מודה לכל החברים שתומכים בי פה. אני חב לכם את חיי ממש. תודה.

אני אסיר תודה לה' על שבכוחו אני נקי היום יום אחד.

לילה טוב חברים יקרים! בהצלחה לכולם!

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75937

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב לכולם! היום ב"ה היה יום טוב יותר.

אני אסיר תודה לקב"ה על שבכוחו אני נקי 2 ימים.

בהצלחה לכולם! לילה טוב ונקי

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #75940

• lovelife
  • רצף ניקיון נוכחי: 14 ימים
  • דירוג כסף
חזק ואמץ! שולח חיבוק מחזק ומכיל!
---------------''שבע יפול צדיק,וקם!''---------------

-----תודה לה' על כל הזדמנות להתקרב אליו עוד קצת-----

---כשרבי נחמן אמר ש''אין יאוש בעולם כלל''. הוא התכוון שהמונח יאוש לא קיים כלל! שהוא אין ואפס ממש! אין לא אחיזה וקיימות בשום מציאות של כל יהודי! אל תתייאשו!!--------------

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #76000

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שבוע טוב חברים! היום אני נקי בכוחו של הקב"ה כבר חמישה ימים.

שבוע טוב ובהצלחה לכולם!

תשובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 2 חודשים #76042

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים! לצערי הרב נפלתי הערב. הקב"ה חורט בנפשי, בדרך הקשה, את ההבנה שאני חייב בכל מחיר את הקשר עם החברים כאן, ושאני לא מסוגל לבדי. הבדידות היא רעל בשבילי.
אני מאוכזב מעצמי, אבל משתדל להשאיר את הראש למעלה ולקחת את הטוב מהנפילה הזו. בעזרת השם אצליח.

אני מאוד מאוד מפחד. ממה שהבנתי, בחסדי ה' אני עוד לא מכור ממש. ואני מאוד מפחד שאני כבר הולך ומתמכר, שזה הולך ומחריף וחוצה קו מסוים. אני מת מפחד לחשוב על עצמי כמכור, ואני ממש אובד עצות. אני מנסה לבטוח בה' שיעזור לי לצאת מזה, אבל יותר קל לדבר על זה מלעשות את זה.

אז מה עכשיו? עכשיו אני בעזרת השםם אשתדל לחזור לקשר יום יומי עם החברים כאן, ואשתדל להתפלל לה' יותר, כי אני חסר אונים ואני הולך ומתמכר לרעל הזה.

לילה טוב ונקי! בעזרת ה' נעשה ונצליח, כי הוא הנותן לך כוח לעשות חיל.
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן