ברוכים הבאים, אורח

המסע שלי לנקיות
(0 צופה) 

נושא: המסע שלי לנקיות 33421 צפיות

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76790

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

ברוך ה' היום היה לי יום טוב. אמנם לא הכל חלק, ואני מרגיש רחוק מהקב"ה, אבל בעזרת ה' יהיה טוב. אני משתדל מאוד לדבוק בתובנה החשובה שהגעתי אליה אתמול, שברוך ה' קצת פותחת לי את העיניים לראות מתי אני שוקע בפגמי האופי שלי.
אני אסיר תודה לה' על החברים שאני מוצא באתר - אתם!
אני אסיר תודה לה' על היום שהיה לי.
אני אסיר תודה לה' על שאני נקי יום אחד.

לילה טוב חברים, ובהצלחה לכולם

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76839

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

היום ב"ה היה לי יום טוב. אמנם אחרי הרבה מחשבות הגעתי להבנה שבזמן האחרון אני מרגיש רחוק מאוד מהקב"ה וזה משפיע לי על שאר היום. עבודת ה' שלי הפכה להיות יותר חיצונית אליי, וקשה לי לדבר עם הקב"ה כמו שהייתי רגיל פעם. אני מתפלל שאשוב וארגיש קשר עמוק לקב"ה, כמו פעם.
חדש ימינו כקדם.

היום העמקתי וניסיתי לנתח את יסודות המחלה שלי לפי התובנה שה' העניק לי. הגעתי למסקנה שבניגוד למה שחשבתי הרבה מאוד זמן, כן השתמשתי בתאווה בתור מפלט ובריחה. התאווה הציעה לי עולם שבו אני משיג תוצאות ללא מאמץ, בלחיצת כפתור. שם אני יכול להיות מי שאני "רוצה" לכאורה. שם בעצם אני שום דבר שאני רוצה להיות באמת.
אני מאוכזב מכך שאני מזניח את עצמי, והעצלנות שלי הובילה אותי לעולם שבו לא צריך להתאמץ. ההזנחה שלי היטתה אותי לחיפוש הנתיב המהיר, רק שהנתיב המהיר הזה מוביל בצורה מהירה ביותר להרס עצמי ורוחני.
אני אסיר תודה לה' על התובנה הזו.

אני אסיר תודה לה' על 2 ימי נקיות שהוא מעניק לי בכוחו כל רגע ורגע.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76873

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

היום היה לי יום טוב ברוך ה'. ה' עזר לי להתרכז יותר בלימוד ובתפילות, והרגשתי מעט התרוממות רוח. לקראת סוף היום היה לי קושי, ופתאום קינאתי מאוד מאוד בחבר שלי על משהו. הקנאה הייתה ממש חזקה, וניסיתי לפנות לה' כדי להתגבר עליה. הצלחתי חלקית, ואני מקווה להתגבר על שאר הקנאה עם הזמן ולהבין שההצלחה שלו לא פוגעת בשלי, ושהוא הצליח כי הוא לא ביישן כמוני ושהבעיה בי ולא בו. בעז"ה אצליח.

אני אסיר תודה לה' על 3 ימי נקיותץ

ערב טוב חברים! ובהצלחה

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76892

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

היום ברוך השם לא היו לי הרבה התמודדויות עם התאווה, אבל היו לי התמודדויות עם פגמי האופי שלי. היום בבית המדרש בערב אחד החברים שלי למד ממש לאט וממש בקול וזה קצת שיגע אותי. ראיתי שזה מפריע לעוד כמה אנשים והתלבטתי אם להתפרץ עליו או לא. פתאום בחסד ה' הבנתי שה' בוחן את הסבלנות שלי והוקל לי - אני רוצה להצליח במבחן הזה! אז שמחתי והוקל לי קצת. ואז פתאום החבר הזה קם והתחיל להסתובב בבית המדרש תוך שהוא ממשיך ללמוד בקול. כאן כבר עלה לי חיוך קטן, הבנתי שהיצר הרע שלי ממש מתחיל להתאמץ כדי לעצבן אותי. אז חייכתי ועברתי לפינת בית המדרש. ואז החבר הזה תוך כדי הליכה הגיע ממש אליי! הוא אפילו לא שם לב שהוא עוקב אחרי. כאן היה לי ממש קשה שלא לצחוק בקול, ה' זיכה אותי לראות כמה שקוף ועלוב הניסיון של היצר להשתמש בפגם האופי שלי ולהתעצבן על חבר.

אני אסיר תודה לה' על שזיכה אותי לעבוד על הסבלנות שלי ולראות פירות מכך.

אני אסיר תודה לה' על 4 ימי נקיות.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76913

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

היום היה לי יום טוב מאוד ברוך ה'. לצערי אין לי הרבה זמן לשתף אבל אשתדל מאוד לחזור מחר.

אני אסיר תודה לך, ה', על יום מדהים ומלא נקיות.
אני אסיר תודה לך, ה', על 5 ימי נקיות.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76921

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום חברים!

היום ב"ה היה לי יום טוב. ה' עזר לי להספיק הרבה דברים שרציתי לעשות ובנחת. אחר כך, בשנת הצהריים ה' הציל אותי וב"ה קמתי נקי.

אני אסיר תודה לה' על 6 ימי נקיות.

שבת שלום לכולם! שבת נקייה ושמחה

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76936

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שבוע טוב חברים!

השבת ב"ה לא היו לי הרבה התמודדויות עם התאווה, אך ה' זימן לי התמודדות עם פגם אופי מרכזי בחיי - הקנאה.
יש לי חסר בשיעור שלי שאני מאוד מאוד לא אוהב, ובלי סיבה. פשוט קשה לי לראות אותו מצליח ומחייך, אני מרגיש רע כשטוב לו. אני יודע שזה ממש לא בסדר מצדי, ושאסור לשנוא, והוא בכלל לא עשה שום דבר רע לי או לאף אחד אחר. ובכל זאת קשה לי ממש בסביבתו, לעיתים ברמה שאני מתנשא עליו או מתעלם ממנו.
אז השבת הייתי הרבה זמן בחברתו, וניסיתי מאוד להיות נחמד אליו. גיליתי שהוא ממש נחמד אם אני קצת מדבר איתו, ושאני סתם מגזים. ה' זימן לי את ההתמודדות הזו עם פגם האופי הקשה הזה, ואני אסיר תודה לו על כך, על שאני זוכה להתמודד עם עצמי ולהיות טוב יותר בעזרת ה'.

אני אסיר תודה לה' על 7 ימי נקיות, מפחד ומייחל לעבור את הלילה בנקיות בעזרת ה'.

שבוע טוב ולילה טוב ונקי לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76963

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

היום ב"ה היה לי יום מלא בניסים. בחסדי ה' זכיתי לקום מוקדם (לא קורה הרבה) וכך הספקתי שיעור לפני התפילה, ובהמשך היום דיברתי עם חברים שלא שמעתי מהם הרבה זמן. וברוך ה' הספקתי ללמוד בנחת ולהספיק הרבה דברים שרציתי.
אני אסיר תודה לך, ה', שבחסדך קמתי מוקדם הבוקר והייתי ערני בתפילה.
אני אסיר תודה לך, ה', על שנשאת אותי לאורך כל היום.

אני אסיר תודה לך, ה', על שבחסדך אני נקי כבר 8 ימים.

לילה טוב ונקי לכולם! ובהצלחה

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #76981

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

ב"ה היום היה לי יום פחות או יותר ללא מאבק בתאווה, אך היה לי מאבק מאוד רציני בפגם אופי מרכזי אצלי: האובססיה להיות בשליטה. היה לי איזה עניין שהשקעתי בו חודשים ארוכים, ועכשיו לקראת הסוף פתאום העסק חטף מכה ולא בטוח שהוא ייצא לפועל כמו שרציתי. נכנסתי ללחץ מטורף וכל הזמן חשבתי מה לעשות. ניסיתי להרפות, כתבתי תפילה לה', דיברתי עם חבר. לאט לאט שחררתי. הבנתי שאני חסר אונים לחלוטין, שאין לי מה לעשות מלבד להרפות ולתת לה' להוביל אותי. זה לא היה קל בכלל, במיוחד לפרפקציוניסט כמוני. אבל בחסד ה' למדתי, רק להיום, לתת לה' להוביל אותי.

אני אסיר תודה לך, ה', על שעזרת לי להרפות ולהיכנע לך במקום לברוח לתאווה.

אני אסיר תודה לך, ה', על 9 ימי נקיות.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #77003

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

היום לי יום טוב מאוד ברוך השם. אני מתחיל לאט לאט לקוות שאולי הפעם... אבל אני מאוד מפחד לחשוב ככה. אסור לחשוב ככה, צריך להתמקד בעבודה יום יום. הרבה פעמים עלתה בי המחשבה שהנה סוף סוף יצאתי מזה - ומיד נפלתי. לכן, בצורה מוזרה כזו, דווקא הנקיות מפחידה אותי, שמא אהיה שאנן. אני מתפלל לה' שיעזור לי לא ליפול לשאננות.

אני אסיר תודה לך, ה', על 10 ימי נקיות.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #77042

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

היום ב"ה היה לי יום טוב, והקב"ה חסך ממני את המחשבות הרעות.
בעז"ה אשתף מחר יותר, כי אני חייב לזוז.

אני אסיר תודה לך, ה', על 11 ימי נקיות.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #77071

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

ב"ה היה לי היום יום טוב. אמנם הייתה מעט התמודדות, כי היום חזרתי הביתה ובדרך בנסיעות היו פיתויים, אבל ב"ה ה' עזר לי וניצלתי.

אני אסיר תודה לך, ה', על 12 ימי נקיות.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #77089

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום חברים!

ב"ה היום היה לי יום טוב, אמנם לא חלק אבל ב"ה ה' חסך ממני הרבה תאווה סתמית היום. אני נמצא עכשיו בבית, חזרתי לשבת מהישיבה, וגיליתי בי פגם אופי חדש-ישן: אני ממש קשוח עם האחים הקטנים שלי. אני בכור ולצערי אני לא כל כך נחמד לאחיי הקטנים, רוב הזמן אני מתעצבן עליהם או פשוט לא מנסה להיות נחמד אליהם. זה מאוד כואב לי כי דווקא בבית אני הכי פחות נחמד, אבל כנראה זה לא כואב מספיק כי אני לא קם ומנסה לשנות את המצב. אז בעזרת השם, רק לשבת הזו, אני אשתדל להיות יותר נחמד וסבלני לאחיי.

אני אסיר תודה לך, ה', על 12 ימי נקיות, ומקווה לסיים את היום הזה בנקיות בכוחך.

שבת שלום לכולם! שבת נקייה ומלאה אור

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #77092

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שבוע טוב חברים!

השבת ב"ה עברה טוב, אמנם חזרה לי ההתמודדות של שמירת העיניים אבל השתדלתי מאוד ואני מקווה שזה היה לרצונו של הקב"ה. אני מתרגש לקראת הסליחות הערב, ומקווה לכוון באמת לקודשה בריך הוא.

אני אסיר תודה לך, ה', על 14 ימי נקיות. אני מתפלל ומבקש רק לסיים את היום הזה נקי.

ערב טוב ושבוע טוב לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים, 1 חודש #77112

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום חברים!

קשה לי בשעות האחרונות. נסעתי לישיבה שלי ובדרך היו הרבה פיתויים, ולא היה קל. אני עדיין בנסיעות, ולא פשוט. היו לי הרבה מחשבות בראש, אפילו הרהורי עבירה. מצד אחד אני רוצה את זה, מצד שני אני יודע שבאמת באמת אני לא רוצה ליפול שוב. אפילו עכשיו כשאני כותב את זה, אני מרים את הראש ונאבק עם מה שאני רואה. אני ממש מקווה לא ליפול.

אבא תעזור לי!!
זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן