ברוכים הבאים, אורח

המסע שלי לנקיות
(0 צופה) 

נושא: המסע שלי לנקיות 33422 צפיות

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77322

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

היום ב"ה היה לי יום טוב. אני מרגיש שלאט לאט אני צריך להיאבק בעצמי פחות. בעז"ה אני אצליח להתמיד.
בזמן האחרון אני נכנס להתמודדות חדשה: ריכוז. קשה לי להתרכז ולהתכוון בתפילות, זה לא עקבי: לפעמים אני מתרכז ופתאום יש לי הארה בתפילה, לפעמים אני יבש כמו קרש. קראתי על זה בחיזוק היומי האחרון, שדיברו שם שכשמפסיקים ליפול, הריגוש שזורם בדם מהתאווה מתפוגג והגוף מתרוקן. ולכן עם הזמן הגוף יאזן את עצמו, אבל עד אז המכור יחווה תופעות של חוסר ריכוז ומצבי רוח מתשנים.
אני חושב שזה המצב שלי. בחסד אלוקים אני נקי כבר 25 ימים, ואני מרגיש באמת שאני צריך לחדש את ההלהבות שלי - ובעז"ה הפעם זה יהיה בצורה חיובית ולא תאוותנית.

אני אסיר תודה לך, ה', על 25 ימי נקיות.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77323

• גדעון
  • דירוג זהב
הרבה הצלחה!!!

מתפעל מהעקביות שלך, אתה מעדכן יום יום בלי לפספס, כל הכבוד לך!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77353

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

תודה רבה גדעון! אני משתדל כמה שה' נותן לי. האמת שדווקא אתמול נורא רציתי ללכת לישון כבר ולא לכתוב, אמרתי לעצמי שזה לא כזה משנה ואני אכתוב מחר. בסוף כתבתי. בכל אופן, באת לי בתזמון מצוין

ערב טוב חברים!

ב"ה היה לי יום טוב. עדיין יש קצת מחשבות פה ושם, אבל ב"ה אני מרגיש יותר טוב עם כל יום שעובר. היום היו לי קצת "רעשי רקע" כאלה, היום עבר בנקיות ב"ה אבל לא חלק, הייתי חסר מנוחה כזה. היצר קצת מרים ראש. ב"ה ב"ה אפילו לא התקרבתי בכלל ללגימה ראשונה אפילו, תודה לאל, אבל מצד שני ה' זיכה אותי ואני מספיק רגיש כדי לזהות שאולי היצר מתחיל לזמזם לי קצת בראש...
בעז"ה יהיה טוב.

אני אסיר תודה לך, ה', על 26 ימי נקיות.

ערב טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77371

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום חברים!

מה קורה?

ב"ה היה לי יום טוב. הייתי צריך ללכת לקניון כדי לסדר משהו, וידעתי שיהיה מאתגר לצאת מהבועה היחסית מוגנת שלי אל הרחוב. אבל ב"ה מאוד שמחתי לראות שהשתדלתי להוריד את העיניים וב"ה העניין נגמר טוב ובמינימום תאווה. איזה כיף! תודה ה'!

אני אסיר תודה לך, ה', על 26 ימי נקיות, ומתפלל אליך שתסייע לי לסיים את היום הזה נקי.

בהצלחה לכולם!
שבת שלום!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77390

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

ב"ה השבת עברה בצורה טובה, והיה ממש טוב. לצערי עכשיו בשעות האחרונות אני מרגיש חולשה ברוחניות, לא בגלל חשיפה לתאווה אלא בעיקר בגלל שלא למדתי כבר כמה שעות. אני קצת מפחד ללכת לישון כי אני רוצה חיזוק לפני, כדי ללכת לישון קצת יותר בטוח בה'. אני קצת מפחד, ב"ה לא כל כך נחשפתי לתאווה אבל מצד שני הרוחניות דעכה ואני יודע שלא מספיק רק סור מרע.
אני מאוד מקווה שה' יעזור לי לעבור את הלילה.

אני אסיר תודה לך, ה', על 28 ימי נקיות.

לילה טוב ושבוע טוב! בהצלחה לכולם

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77428

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

ב"ה היום היה לי יום טוב. אמנם עדיין באות מחשבות מדי פעם, אבל אני אסיר תודה לה' על שזו ההתמדדות שלי ולא דברים גרועים יותר. התפילות שלי היו קצת פחות טובות היום, היה קשה לי להתרכז. אני מקווה בעזרת השם להשתפר מחר.
הלוואי שאסיים את היום הזה בנקיות.

אני אסיר תודה לך, ה', על 29 ימי נקיות.

לילה טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77455

הצילני אבא.
אתה מרגש אותי מאוד.
איזו נשמה טהורה איזה רצון אמיתי פנימי לעשות רק טוב.

תודה לך צדיק!!

ובהצלחה!

עוקב,אחריך אפילו אם לא תמיד מוצא זמן להגיב, ושמח בכל יום חדש שאתה עדיין נקי, כן ירבו לעד

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77456

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

תודה לך, לחוץ פתרוסים, על החיזוק! אני מאוד מקווה שהכל יהיה לרצונו של הקב"ה

ערב טוב לכולם!

ב"ה היה לי יום טוב מאוד היום, אבל אני נורא ממהר, אז בעז"ה אשתף יותר מחר.

אני אסיר תודה לך, ה', על 30 ימי נקיות.

לילה טוב לכולם ובהצלחה!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77464

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום חברים!

אתמול היה לי יום טוב מאוד. אמנם עדיין יש מחשבות מדי פעם, אבל ב"ה זו עיקר ההתמודדות שלי כרגע ולא דברים יותר גרועים. ה' זיכה אותי אתמול והספקתי הרבה מאוד דברים שרציתי לעשות והצטברו לי עם הזמן, וזה גם נתן לי הרגשה טובה של סיפוק מהעשייה.

אני כותב עכשיו, כי אחר כך אני יהיה יותר לחוץ בזמן ולא בטוח שאספיק.

היה לי ב"ה יום טוב, אני משתדל להתכונן ליום הכיפורים. אני מקווה שה' יזכה אותי ושאצליח להתפלל אליו כראוי, שארגיש את עוצמת היום. הלוואי שה' יגזור את דיני לחיים.

אני אסיר תודה לך, ה', על 30 ימי נקיות, ומייחל שתשמור אותי ואסיים את היום הזה בנקיות.

בהצלחה לכולם!
כתיבה וחתימה טובה בספר החיים לכולנו אמן

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77479

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

לילה טוב חברים!

קצת שכחתי לכתוב, אז אני כותב עכשיו. אני כרגע באמצע מישמר, אני מקווה לכתוב ממוקד...

אז ב"ה יום כיפור היה טוב מאוד. השתדלתי להתכוון בתפילות, ב"ה ה' הקל עליי וכמעט לא הרגשתי את הצום. הייתה חוויה מרוממת.

אני אסיר תודה לך, ה', על 33 ימי נקיות.

בוקר טוב חברים! ובהצלחה

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77495

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ערב טוב חברים!

ב"ה היה לי היום יום טוב. היום היה היום הראשון של בין הזמנים, והיו לי בו כמה אתגרים בעניין שמירת העיניים. ב"ה השתדלתי להרחיק את עיניי וזה נתן לי הרגשה טובה, הרגשה שעשיתי את הדבר הנכון. בשעה האחרונה אני מרגיש החלשות קלה אבל בעז"ה אתגבר עליה. אשתדל לכוון במיוחד בקריאת שמע.

אני אסיר תודה לך, ה', על 33 ימי נקיות.

בהצלחה לכולם וערב טוב!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77521

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום חברים!

ב"ה היה לי יום טוב היום. מתחיל להתמודד ברצינות עם האתגר הזה של בין הזמנים. אני מאוד רוצה להקפיד על הלימוד שלי והתפילות והכל כמו בישיבה, וזה קצת קשה להתנתק מכל העולם ולשבת רגע עם ספר... אבל זה מאוד מספק. איזה כיף.
חוץ מזה, זה היום ה34 שאני נקי, ואני מרגיש ממש טוב עם זה! אני ממש מודה לה' ואפרט בהזמדנות כי אני ממש חייב ללכת D:

אני אסיר תודה לך, ה', על 34 ימי נקיות.

שבת לכולם ובהצלחה!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77529

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שבוע טוב חברים!

ב"ה השבת הייתה טובה. אני בזמן האחרון עסוק מאוד ולכן גם המחשבות הרעות לאט לאט מרפות ממנו בחסדו יתברך. ב"ה נהיה קצת קל יותר, אני גם מנסה יותר להקפיד להוריד את המבט. זה נותן לי סיפוק אדיר כל פעם שאני מוריד את המבט, ואני אסיר תודה לה' על כך.
עלתה לי תובנה: פעם פחדתי שככל שאצבור יותר ימים, ככה אהפוך יותר בטוח בעצמי ואפסיק להקפיד ובסוף אפול, וחוזר חלילה. הייתי בטוח שככל שאהיה נקי יותר זמן ככה פחות 'אזדקק' לקב"ה ולכן אתרחק ממנו עד הנפילה הבאה. זה נבע מהעניין שהקשר שלי עם הקב"ה היה רק דרך התאווה: הייתי חייב שהוא יעזור לי להתגבר על התאווה, וכמעט לא פניתי אליו חוץ מזה. ולכן אם הייתי מתגבר על התאווה, הייתי מרפה מהקשר שלי עם הקב"ה ונופל. כך היה הרבה זמן.
ב"ה שהציל אותי, שאני כבר לא מקובע במחשבה הזו כמו פעם. נכון, הרבה מהתפילות שלי לה' סובבות סביב המחלה שלי, אבל עדיין הקשר שלי עם הקב"ה נפתח גם לתחומים אחרים. אני לא זקוק לתאווה כדי להיות קשור לבורא עולם, ולכן אני לא מרגיש רחוק ממנו ככל שאני מתנקה. להפך. אני יותר ערני, יותר חי, עם כל יום שעובר בנקיות. ב"ה.
נוצר כאן מצב הפוך ומבורך: במקום להתגאות בכוחי עם כל יום שעובר, אני מבין כמה אני חלש בפני עצמי ולכן אני נדהם יותר ויותר עם כל יום שעובר על בנקיות. כל יום שעובר הוא כל כך לא מובן מאליו בעיניי, אני לא מבין מדוע זכיתי לכך שה' מזכה אותי בנקיות ובקרבה אליו, עד שאני מרגיש כל כך אסיר תודה עד שאני יודע שלעולם לא אוכל להשיב לה' כראוי על חסדיו. ולכן אני משתדל לעשות את מה שאני כן יכול כהודאה על חסדי ה': תפילות, מצוות, עבודת המידות, הכל. במקום שאתגאה, אני מבין עד כמה זה בלתי אפשרי מבחינתי להיות נקי כל כך הרבה זמן - ועל כך אני אסיר תודה לה'.
אני מקווה שהבאתי את הדברים כפי שהם ושלא התגאתי בהישגים הזעירים שלי, שאפילו הם לא שלי ממש.

אני אסיר תודה לך, ה', על 35 ימי נקיות.

שבוע טוב ובהצלחה לכולם!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77550

הצילני , הינך תותח על!

החכמתני מאוד! תובנה חשובה ביותר! ואם דיברת על גאוה, אני ממש מלא בגאוה שיש לי קשר כל שהוא עם יהודי כמוך!

תגובה: המסע שלי לנקיות לפני 9 שנים #77563

• הצילני אבא
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

לחוץ פתרוסים היקר!

תודה רבה על תגובתך, אני לא יודע אם אני ראוי לכל המחמאות האלה אבל שמחתי לקרוא את מה שכתבת. אשריך שאתה נקי כבר 68 ימים! זה אדיר, קשה לי אפילו לתפוס את כמות הימים האלה, כוח הרצון הזה. אשריך!
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן