ברוכים הבאים, אורח

קשה זה טוב!!
(0 צופה) 

נושא: קשה זה טוב!! 36320 צפיות

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 9 שנים #77530

• קליק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
תודה לכולכם. עוד יום עובר. כבר מעל שבועיים. לב חכם לימינו. זה מרגיע וזה נכון. וקצת יותר קל.
רק להיום! כתב ר' נחמן על הפסוק מהפרשה ראו עתה כי אני אני הוא שהכוונה מי שרואה רק את הרגע, את העתה, הוא מצליח להיות מחובר לאלוקים.
יקיריי. תודה על התמיכה!! כל הודעה שאני מקבל מחממת את הלב. תמשיכו.
והנה אני אסיר תודה על 13 ימי נקיות. רק להיום. רק מכוחו. מלא התפעלות והודאה גדולה.
שבוע טוב ומאיר

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 9 שנים #77555

אשריך קליק

משהו טוב קורה כאן

אשריך, האמונה היוקדת כאן בפורום מצליחה להאיר ולהציל פה את החברה, הרבה חבר'ה חדשים כאן מצליחים להחזיק מעמד הרבה ימים דבר שבעלעול בהסטוריה לא היה כ"כ מצוי.

מתחזקים יחד

לומד הרבה מכולכם

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 9 שנים #77574

• קליק
  • חבר ותיק
גם חג ראשון של סוכות נקי. קולולוש. כמה משמח!!!
חג האסיף. כי אבי ואימי עזבוני וה' יאספני. כוחות החיים בוגדים בנו, גורמים לנו לפיזור, מפירים את האיזון, מבטלים את ההרמוניה והשמחה. שם מגיע ה' נותן בנו אמון, פנים חדשות, שמחה ואהבה.
תקופת השנה. נותן תוקף. תקיפות.
ה' יתברך תן לנו עוז לעמוד בנסיונות השנה, ותן לנו את הכוח להרפות ולהבין שהצמצום ומניעת הכוחות לפעמים נותן ברכה.
ליפול אל זרועותיו המושטות של אב הרחמן. אב הרחמן.

שוב תודה חברים. הרבה בזכותכם!! כבר 15 יום. רק להיום. זה קשה. וזה טוב. אפילו נפלא

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 9 שנים #77708

• קליק
  • חבר ותיק
אני נפעם. ליבי רוטט. הלא יאומן קרה.
תודה לך ה יתברך שעזרת לי להתקדם עוד כמה צעדים במסע המופלא אליך. תודה גדולה, ענקית, מלאה על 19 ימים נקיים.
אתמול היה לי יום נוראי עם מלא בטלה וקצת אינטרנט. בה עם סיוע ופלא גדול הצלחתי להישמר.
סוכות זה בית עם מחיצות וגג אבל מאוד עדינים. אני מרגיש שאפשר לקחת מכאן ולהבין שגבולות יכולים להיות נעימים וקסומים.
ה בבקשה פרוס עלינו סוכת רחמים ושלום. תעטוף אותנו בעדינותך ובגדלותך. שיהיה לנו יותר נעים בדרך...

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 9 שנים #77721

אשריך בן חייל

הכתיבה שלך מאוד יפה ומאוד מרגש החיבור והפניה לה' בכל צעד אנחנו לבד חסרי אונים רק האחזות בו נותנת לנו את הכוח

מי שמחובר למעלה לא נופל גם כשהולך במדרון

שנזכה לצעוק "הושע-נא"

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 9 שנים #77800

• קליק
  • חבר ותיק
יקיריי.
24 ימים נקיים. ח ל ו ם. תודה אדירה לה' על הכל. רק שהיום הזה ייגמר בשלום. זה ממש תיכף. זה אפשרי.
יש ךי קצת הרהןרי כפירה היום כי בפועל אני לא עושה מעשים אסורים אבל ברור שנשארות מחשבות ויש הרהורים ותאוות נוראיות שרק לא מגיעות למעשים. מה, מתקדמים ככה,? אני כאילו מודה לה' על כל יום של נקיות אבל לא מרגיש שמשהו אמיתי בתוכי משתנה.
מה אתם אומרים חבריי אהוביי?

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 9 שנים #77810

אח אהוב

מזל טוב על 24 ימים נקיים שהם שלך לנצח

אין מה לעשות המוח שלנו התרוקן (קצת ?) ולכן איננו מרגישים תחושות נכונות אך אחרי כ-70/90 יום הוא חוזר לאיזון ומתמלא מחדש ומרגישים ניתוק מהותי מהתאווה ובינתיים המלחמה להיות נקיים רק היום

וככל שנשמח בימים שחלפו הם יהפכו להיות המהות החדשה שנו יותר מהר

בהצלחה מתחזקים ממך

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 12 חודשים #77896

• קליק
  • חבר ותיק
אין לי עוד כוח לכתוב. יבש מקורי. אין לשד חיים.
אבל הכוח לא מגיע ממני. הוא מגיע ממקורות עליונים, מאלוקים שלנו אל רחום וחנון, הנותן מתנות חינם על אף שלא מגיע לי.
ה' יתברך, אני כורע, משתחווה, מודה, מברך ואסיר תודה על כח! כח ימים שאני נקי. רק להיום.
תודה שאתה נותן לי כוח לחיות
תודה שאתה נותן לי כוח לשמוח
תודה שאתה נותן לי כוח להיות נקי וקצת יותר שפוי (מודה - מתחיל להרגיש משהו)
תודה שאתה לא מעמיד אותי בנסיונות שאין לי כוח לעמוד בהם
תודה על הכל.
אז אני מכור, אבל 28 ימים שאני שבע מטובך.
ה', המשך לפרוס עלינו סוכת שלום. בחורף הארוך. תן כוח נוסף לי ולחבריי הקדושים שימשיכו לשמור על קדושתם ונקיותם

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 12 חודשים #77972

• קליק
  • חבר ותיק
היום קצת קשה לי לכתוב. קשה לי להעיז לומר שהייתי נקי, כי אני לא נקי ממש. ראיתי קצת דברים לא צנועים, בהתחלה בטעות ואז גם בכוונה. לא עברתי את הגבול אבל אני לא במקום מספיק טוב.
זהו די, הגיע הזמן לעבור שלב, לתת לכלים הנוספים להשפיע עלי, להרים את הכפפה ולהצטרף לטלפונים, לספונסר. אין ברירה. במאבק הזה אנחנו רוצים לנצח. ניצחון מגיע מהשתנות. ניצחון מגיע משייכות לנצח ולא לתאווה הרגעית.
אבל למה קשה לי? כי היום עברתי שלב!! 30 ימים נקיים. אני ברמה 5!! גיבורי כח עושי דברו. פסוק מקסים. הכוח מגיע מעשיית דבר אלוקים, בלי מחיצות ועיכובים. בלי להחמיץ על ידי מחשבות שלנו כמו שאומר הרמחל במסילת ישרים.
יקיריי, אני קצת מתעודד לקראת סוף הכתיבה. מודה לה' על עוד יום נקי יחסית. מתחנן שיתן לי כוח לסיים את היום בשלום ובנקיות. אני מבין שהמחשבות האלה שאולי זה נקרא שנפלתי הם רק כדי להחליש כי אם עכשיו אני מתחיל מחדש לא יודע אם יהיה לי כוח שוב לעלות את ההר. אז עכשיו שעלינו איזה פסגה קטנה לא כל נפילה נחזור הכל אחורה. הכל טוב אחיי. גם אם קשה. זה טוב!!

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 12 חודשים #77974

עצום

מתרגשים איתך

שתזכה להמשך עליה בהר ה'

קח את המעידה החלקית כמנוף לצעוק ממעמקים אבא שמור עלי

מתפלל להצלחתך

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 11 חודשים #77990

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 560 ימים
  • דירוג פלטיניום
קליק כתב:
היום קצת קשה לי לכתוב. קשה לי להעיז לומר שהייתי נקי, כי אני לא נקי ממש. ראיתי קצת דברים לא צנועים, בהתחלה בטעות ואז גם בכוונה. לא עברתי את הגבול אבל אני לא במקום מספיק טוב.
זהו די, הגיע הזמן לעבור שלב, לתת לכלים הנוספים להשפיע עלי, להרים את הכפפה ולהצטרף לטלפונים, לספונסר. אין ברירה. במאבק הזה אנחנו רוצים לנצח. ניצחון מגיע מהשתנות. ניצחון מגיע משייכות לנצח ולא לתאווה הרגעית.
אבל למה קשה לי? כי היום עברתי שלב!! 30 ימים נקיים. אני ברמה 5!! גיבורי כח עושי דברו. פסוק מקסים. הכוח מגיע מעשיית דבר אלוקים, בלי מחיצות ועיכובים. בלי להחמיץ על ידי מחשבות שלנו כמו שאומר הרמחל במסילת ישרים.
יקיריי, אני קצת מתעודד לקראת סוף הכתיבה. מודה לה' על עוד יום נקי יחסית. מתחנן שיתן לי כוח לסיים את היום בשלום ובנקיות. אני מבין שהמחשבות האלה שאולי זה נקרא שנפלתי הם רק כדי להחליש כי אם עכשיו אני מתחיל מחדש לא יודע אם יהיה לי כוח שוב לעלות את ההר. אז עכשיו שעלינו איזה פסגה קטנה לא כל נפילה נחזור הכל אחורה. הכל טוב אחיי. גם אם קשה. זה טוב!!

המעידות הקלות הללו, מצד אחד הם אלו שיכולים להוריד אותנו לבאר שחת ובחזרה לכל החולניות הקשה הזאת.
ומצד שני זה כמו "תמרור אזהרה" שאנחנו לא יכולים לשחרר את החגורה, ותמיד צריכים להיות מוכנים עם היד על ההדק.

היצר מסתובב ברחובות [לא רק בירושלים] בכל מקום בארץ ובעולם! ואורב להפיל אותנו, יש לו גרזן ביד...
אבל לנו יש אקדח, מלא בכח ועזרה מאבא האוהב. שעזר עוזר ויעזור.

אבא! אנחנו שלך לנצח!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 11 חודשים #78044

קליק היקר

מחכים לעדכון אתה מחזק אותי מאוד

המון הצלחה

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 11 חודשים #78063

• עמוס
  • דירוג כסף
קליק
גם אני מתחזק מאוד מההתמודדות הנפלאה שלך
אוהבים אותך

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 11 חודשים #78092

• קליק
  • חבר ותיק
שבוע טוב, לכם ולעצמי. החברים למסע. הפידבקים שלכם מחממים את ליבי ברמה גבוהה!!! תודה
יש קטע די מצחיק שאני מגלגל לעצמי עכשיו בראש. אני מידי פעם אור לעצמי, וואו תאר לך אם היית עכשיו עוד חודשיים קדימה. כבר אחרי 90 יום נקיים. במקום אחר, בטוח ,שמח, שלם יותר.
האמת, זה מפתה. הייתי רוצה להיות במקום אחר מאיפה שאני היום. להיות טוב יותר, נקי יותר ושמח יותר.
אבל אני רוצה להאמין אחרת. אני רוצה להאמין שכל יום הוא טוב. כל מצב הוא הכי מדויק בשבילי והכי נכון לי. שאין צורך לדלג על מדרגות. המקום שלך זה מה שטוב לך ומשם תתקדם לאט לאט, מתוך זיכרון כי לא עלי המלאכה לגמור, אין צורך בתוצאות, רק בעבודה. כך ה' אוהב אותנו, כמו שאתה היום לא כמו שתהיה עוד חודשיים. התעודדתי.
אז חברים, נמשיך לעבוד, נמשיך להתקדם בצעדים מתונים ומדודים לקראת עתיד נפלא וקסום. לקראת אלוקים.
הזדמנות נהדרת להודות לה' יתברך על 34 ימי נקיות. רק להיום! אני נמצא רק בהיום, לא הולך עם הראש קדימה לדמיונות שביום אחר עם צבר ימים גדול יותר יהיה יותר טוב. תודה ה' רק על היום ועל כל הטוב שאתה מעניק לנו. על עוד 33 ימים מאחורה שדוחפים אותי במעלה ההר.

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 11 חודשים #78094

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר, עברתי על הודעותך הקודמים בפורום, וכל הכבוד על הכנות והפתיחות שלך זה מביא המון תועלת לפורום,
ותכלית, לפנטז על תקופות נקויות זה חלק מהמחלה ואל תחשוב שאחרי 90 יום יהי יותר קל, האובססיות יורדות, אבל מפעם לפעם מגיע ימים קשים שאתה לא יודע בכלל אייך להביא עוד יום אחד נקי, אז בוא נחזור למציאות לשמוח עם כל יום שאנו נקוים ולעשות את הפעולות של היום הזה ותו לא,
אוהב אותך מאוד
אבי
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.81 שניות

Are you sure?

כן