ברוכים הבאים, אורח

הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות 2126 צפיות

הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 3 חודשים #7885

• סבבה
  • דירוג זהב
אהלן אחים שלי מה קורה?
כמה אני אוהב אותכם .כן,חזרתי אחרי למעלה  קצת מחודש שלא הייתי פה
ואני שמח להגיד חבר'ה שהיום אני חוגג את ה90 ימים שלי!(אני התחלתי בתור מאונן כפייתי -מי בכלל חשב להגיע למס' הזה?)
גומר את ה90 ביום שהוא יסוד שביסוד.. ואני כל כך שמח שהצלחתי בתור נער צעיר להתגבר על זה
כן והנה זה הגיע ואתם בטח שואלים אם יותר קל ,אני קצת מרגיש שעברתי שלב קטן אבל יש עוד המון מה לעשות ולעלות ויש כ"כ הרבה פיתויים
אני מרשה לכם להסתכל על ההודעות בדפים הקודמים שלי תראו את הקשיים הייאוש והנפילות(הנפילות 'הקשות' לא כתובות פה כי עוד לא הכרתי את האתר)
אני יספר קצת על עצמי אני נער בגילאי 16-17 התחלתי בתור מאונן קשה מאוד ממש אוננתי מס' פעמים ביום מהבוקר עד הערב -התייאשתי מעצמי ואמרתי לעצמי שאין לי סיכוי אבל לאט לאט הורדתי את מס' הפעמים והגעתי לפעם ביום ,4 פעמים בשבוע פעם בשבוע וכו'
היו תקופות קשות שנשברתי ופשוט התחלתי מהתלחה ולא היה לי כח והיו קשיים ,מעידות,נפילות
היה קשה.קשה מאוד.וזה כ"כ משך אותי וכ"כ היה קשה לי להפסיק כי התרגלתי להוציא כ"כ הרבה זרע
אחים קשה לי להיזכר בתקופה הזאת כי הייתי הכי עמוק ולמטה שאפשר
עכשיו חלק ממי שקוראים את זה יכולים להגיד שהצלחתי כי היצר שלי חלש אז אני כבר אומר שהוא טועה ויש לי יצר חזק מאוד אבל צריך לדעת לרסן אותו
ועבדתי על זה קשה מאוד
לצערי עדיין לא קל לי ואני עדיין בדרך חדשה יש עדיין קצת פיתויים אינטרנט ובחורות אבל אני לא מתכוון להתייאש ואני ממשיך

אחים שלי אני יודע שזה קשה מאוד ותאמינו לי שגם לי זה לא קל אבל צריך להתגבר ואני מנסה לעזור לכם כי אתם חשובים לי אז תנסו לקרוא ולהבין
אני רוצה לספר לכם על שיטה שעזרה לי -יכול להיות שלא יסכימו אבל זה הדרך שלי
אני רוצה להזכיר למי ששכח שאנחנו בני אדם ובאנו לעולם לשנות הרגלים,להשתנות ולצמוח
אנחנו לא חיות שהולכות אחרי היצרים שלהם  .אנחנו יכולים לשלוט ביצרים שלנו.כן.
יש פה איזה כמה דברים חזקים
אם אני רוצה להשתנות באיזה תחום מסויים,אני צריך להעביר את הרצון להשתנות לחיוב,אני יסביר
זה לא שאני רוצה לשמור על הברית,אני חייב לשמור על הברית ולא לאונן .אני חייב.
כי אם אני יגיד שאני נופל מידי פעם ואני מנסה לשמור ולא ליפול ,תישאר ככה כל החיים!
אני צריך לגרום הכרח לעצמי .להתעלות ולמצות את כל הכוחות שלי לכיוון הזה
טבע האדם שהוא עצלן ודוחה דברים -הוא אומר אני יפול עכשיו ואח"כ יתקן
כל אחד יכול לתרץ למה הוא לא משתנה
אבל אם אני חייב זה אולי בא מאין ברירה אבל אני יעמוד בזה ויעשה זאת
לפני כמה זמן קראנו בפרשה על עבד שהיה אצל האדון שלו 6 שנים ורע לו והוא עבד יש מציאות כזו שבה העבד רוצה להמשיך ולהישאר אצל האדון הזה
לפעמים אדם מתרגל למציאות מסויימת ואפילו אם היא לא נעימה והוא יודע שמה שהוא עושה זה לא טוב -הוא התרגל וקשה לו להשתנות
אין לו כח זה המצב שלו והוא רוצה להמשיך
פחד להשתנות-ונח ככה אםאני ירגיש חוסר ברירה אני ישתנה
חייב להביא את עצמי לרמה של חיוב כדי לצאת המהצב
אני חייב ואני יכול -אין ניסיון לאדם שהוא לא יכול לעמוד בו
לפעמים אדם צריך שידחפו אותו.מוטיבציה לשינוי.
אוננות זה לא אותו דבר כמו עישון
עישון הנזק הוא רחוק ועוד שנים רבות אז תן עכשיו לעשן הרי הנזק רחוק אז תן.
באוננות צריך להבין ששכר ועונש זה כאן ועכשיומיידי
כל פעם שאתה מתגבר תן צ'פכה לעצמך תצ'פר את עצמך במשו טוב ככה
שבירה של הרגל.אני חייב לשבור את הדפוס.אחים שלי אתם עדיין עוקבים?
אדם יכול להתרגל לכל דבר שבעולם וכמה שנדבר איתו שמה שהוא עושה זה לא טוב הוא ימשיך
שבירת דפוס. אפילו דברים קטניםאס בא לך ליפול לראות משו לא יפה אל תיפול עכשיו תתחיל לשנותדפוס וככה תצליח
אתה יכול
שאדם רוצה להתקדם הוא צריך לדעת שיש  לו עוד הרבה להתקדם ולהמשיך וללכת כל הזמן
יש עוד להמשיך לנצל את הפוטנציאל תחשוב אחי שהעולם הזה רק שלך דברים טובים יבנו אותו ודברים רעים יהרסו אותו
למה אדם מעשן?זה מרגיע?מה מרגיע הסיגריה או העישון?שאדם לחוץ לא נושם טוב הוא הולך לסיגריה והיא מסדרת לו את הנשימה וכך היא עושה שהוא ינשום לאט ונכון
אם ניקח לו אותה הוא יחפש תחליף ויתחיל לאכול יותר ויצא שם את הרוגע שלו
שאנחנו נגמלים לפעמים מרגישים איזה חור. חוסר.צריך למלא את זה במשו טוב תחליף אמיתי לצורך שגרם לי לעשות מה שעשיתי
מוטיבציה.לשבור דפוס התנהגות.חייב תחליף טוב ואמיתי
מתחיל מאפס קטן מכאן אפשר להתחיל להשתנות
סתם אחים שלי כדאי שתקחו חבר תשתפו תספרו לו אתם לא מבינים איך זה עוזר נותן כוח
שאני מעודד מישו אחר זה משפיע עליי קודם ואז על האחר
צריך להודות שכל מה שעשיתי עד עכשיו היה טעות
חייב להשתנות.חייב .האחריות מוטלת עליי ולא על אף אחד אחר
תאמינו בעצמכם .תגדירו יעדים להגיע אליהם
בדרך יהיו מכשולים אני כבר אומר אבל תתגברו ותראו שאתם עומדים במטרה ואתם יכולים!
לכל אחד אחרי הנפילה יש את הבאסה קחו את זה למנוף אחרי הנפילה לצמיחה ולדרך חדשה
תפתחו דף חדש ותהיו חזקים עד הסוף ולא להישבר.לתת תחליף לצורך שלי שלא אהיה ריקני

המון הצלחה אחים שלי תשתפו תספרו ונהיה בקשר בשמחה
ייאלה אחים לנסות להבין את המכתב הקצת ארוך הזה וייאלה תתגברו אני יודע שזה לא קל וגם אותי זה מושך אבל אפשר חבר'ה נתמודד ביחד ונמשיך הלאה
תזכרו שאם אני הצלחתי אחרי כמה פעמים ביום אז אתם בטח תצליחו וזה אפשרי

אוהב ומאמין בכם ותמיד פה בשבילכם
סבבה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 3 חודשים #7911

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
סבבה לראות אותך בימים ה-40 וה50 עשה לי כל כך טוב לדעת שיש עתיד,אני מאחל להרבה אנשים שיהיו כמוך אתה המיוחד אתה בין היחידים אם לא הצעיר היחידי שהגיע ל-90 יום,הקבוצה שלי של החוטאים היא כל כך תתאים לך אתה כל כך תוכל לחזק ואנחנו אותך שזה יהיה פשוט מדהים לראות את זה,כל הכבוד סבבה אתה מעורר השראה ואתה כל נותן אופטימיות וגורם לי לסיים את הלילה בכך שאומר שיש עתיד !!! ובע''ה ננצח שבוע טוב ורק בשורות טובות !
יש עתיד

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 3 חודשים #7912

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו.
סבבה, מדהים.
פשוט מדהים
אני בן 26, הלוואי שבגילך הייתי מגיע לתובנות האלה
המשך ברוח זו.
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 3 חודשים #7913

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב לך אחי
  כל הכבוד
אני נשוי ואב ל4 מכיר את התכנית הרבה זמן ולא ספרתי עדיין 90 יום
  מאחל לך לספר לנו בעוד 90 יום על 180 יום
מקנא בך                                   
"קנאת סופרים תרבה חכמה"

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 3 חודשים #8167

• סבבה
  • דירוג זהב
תודה אחים שלי אווהב אותכם אתם נותנים כח להמשיך
הרבה הצלחה חבר'ה תקראו ומקווה שיעזור פה לכמה.אתם יכולים
הרבה הצלחה אחים נהיה בקשר.

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 3 חודשים #8202

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
סבבה
לא האמנתי שתגיע
בזמנים שעברו היית כל כך שבור, והנה ב"ה הגעת, מקנא בך, מקווה בשבילך שתמשיך, הנה אני גם מנסה, ומקווה שאגיע אחריך.
בהצלחה סבבה

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 3 חודשים #8409

סבבה
כל הכבוד לך
אחרי שאתה הצלחת אני מרגיש יותר מחויב.
אבל לא רק זה.
אני גם מרגיש מעודד.
שזה אפשרי!!!
והקב"ה עוזר שנצליח!
גם אני אומר, חבל שכשהייתי בגיל שלך לא היה מי שיעזור לי.
אבל ב"ה עכשיו יש.
ותודה לכל העוזרים והמסייעים שהקב"ה שלח אלינו לעזור לנו.
אז תמשיך ותצליח גם הלאה!
לא ללכת לנוח!
תמשיך להתחזק ולחזק אחרים!
בהצלחה
http://metaweb.co.il/yedidi/image.php?id=1410

כי נפלתי קמתי
   אלמלא נפלתי לא קמתי

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 2 חודשים #10192

• סבבה
  • דירוג זהב
אחים שלי מהולך?
ב"ה השבוע אני חוגג 120 (ימים..)
רק רציתי לעודד אותכם אחים ובאמת שאם תאמינו שאתם יכולים ותאמינו שזה הדבר הנכון אתם תצליחו
וואי להיזכר שהייתי שם הכי למטה ועכשיו חבר'ה אני יכול להגיד בפה מלא -
אחרי שהייתי מאונן ומכור כפייתי אני יכול להגיד עכשיו שאני לא מכור ואני שולט על זה
ברור חבר'ה שיש התקפות שקשה לעמוד בהם וגם ברחוב בעיקר עכשיו מאוד לא קל ופשוט בא לי ליפול
ואל תגידו בגלל שאני שומר 120 אז יותר קל לי אז מצטער לבאס חבר'ה ואני אומר לכם שלי נראה יותר קשה שעובר הזמן אבל מתגברים
זה אתגר שמירת הברית וצריך להשתדל להתגבר על זה והעיקר זה ההשתדלות
אז רק רציתי לאחל הצלחה לכוולם פה
שתהיה שבת שלום שבת שמחה של הצלחה לכולנו
ו - קחו ת'חיים בסבבה אחים שלי
סבבה

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 2 חודשים #10259

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
איי איי נפלתי אחרי ששברתי שיא משנת 2011 שעמד על שמונה ימים ! לא נורא נקום !
יש עתיד

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 2 חודשים #10264

• דובי
  • דירוג פלטיניום
לא נורא אחי .
מתחילים מחדש .
  השמש זורחת , ויום חדש מגיע,

לסבבה                                                                                                                                                                      אתה גיבור
כל הכבוד אחי
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 2 חודשים #10367

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
סבבה אתה גדול!
חברה שכמוך נותנים לי עידוד להאמין שכן אפשרי להיות נקיים בימי הרווקות! (פעם לא האמנתי בזה..)
לגבי הדרך שלך, אצלי הדברים קצת שונים! ב"ה היום נמצא ביום 19 לנקיות כ"י.. עקרונית כשאני אומר לעצמי "אני אנצח"! כאן נפלתי!!
כשאני אומר לעצמי אני לא יכול לעמוד מול התאווה היא הרבה יותר גדולה ממני! אז התחלתי לקום!!!
זהו, שנים של נסיונות "לנצח" "להתגבר" "להיות גיבור שמתגבר על התאוות" כל אלו העלו חרס!!! מייד הגיעה התאווה הנעימה שהציעה הצעות הרבה יותר נעימות!!
אבל כשאני מבין היום שאין לי אפשרות לעמוד מול הגלים האלו! אני מבין שאני לבד רק יפסיד ויפסיד... כאן התחיל הניצחון הגדול!!

בעניין: הגעתי ל90 והמסע רק מתחיל..אחים יש פה כמה עצות קטנות לפני 12 שנים, 2 חודשים #10756

עם כל הכבוד לסבבה!
סבבה לשמוע אותך!
סבבה לקרוא את דבריך.
כבר כתבתי בעבר שאתה [בין השאר] נתת לי את החשק והדחיפה להמשיך, ביחד עם ההוכחה שניתן לבצע זאת.
ואכן התאמצתי, וביקשתי כל הזמן מהקב"ה שיעזור לי.
ב"ה הוא עזר ואני אוחז היום ב-100!!! ימים נקיים!
אחרי שנים רבות של צפיה בכל מה ששייך ואוננות בכל הזדמנות.
ממש לא האמנתי שאוכל להגיע לזה, ובודאי לא כ"כ מהר.
אני מתכוון שמאז שהתוודעתי לאתר הנפלא הזה והחלטתי לשנס מתניים ולהלחם על עצמי, היתה רק פעם אחת שנפלתי, ומיד אחרי זה התחלתי לספור שוב וב"ה הגעתי ל-100 יום.
ולכל המתחילים אני יכול לעודד:
מרגישים בחוש את ה"משביעו - רעב, מרעיבו - שבע". ככל שמתקדמים מרגישים איך שנהיה יותר ויותר קל. כל מיני פעולות שבעבר היו נעשות כמעט אוטומטית, עכשיו הן כבר לא כאלה ודי למבין.
ו-לא. אני כלל לא משלה את עצמי ש"לבי חלל בקרבי" עד שאני יכול להרגע.
אני ממשיך ומשתדל להזהר מכל מקום שעלול להיות בו מראות אסורים. וכפי שכתבתי בעבר, הבחנתי איך הקב"ה מעמיד אותי שוב ושוב בנסיונות, אבל ברחמים ובהדרגה, ובאופן שכבר יכולתי לעמוד בהן, בעזרתו יתברך כמובן.
תודה לכל המעודדים, ובהצלחה לכל המתמודדים,
ויחד נשתתף ונהיה חלק בתהליך האלוקי של ביטול היצר הרע והשלטת רוח הקדושה בארץ בכל המובנים.
http://metaweb.co.il/yedidi/image.php?id=1410

כי נפלתי קמתי
   אלמלא נפלתי לא קמתי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן