ברוכים הבאים, אורח

מסע, באהבה!
(0 צופה) 

נושא: מסע, באהבה! 361196 צפיות

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84240

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין עליך הרב טהרני!

גם אני חושב שאחרי יממה שאתה מוותר עליו הכל יראה שונה וביום למחרת יהיה יותר קל או אותו דבר לפחות.

בהצלחה!

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84254

טהרני כתב on 21 פבר' 2016 07:41:
בוקר טוב ויום נקי!

אתה יכול לוותר עליו רק ליממה הקרובה?

תודה
אולי. כנראה שכן. לא יודע אם לוותר באמת, אולי לדחוק?
הלכתי וקניתי משהו לתאווה. יש לי כרטיס אשראי שאמור לעבוד ולקנות לי את הסרטון ההוא.
המחלה(?) הזאת כל כך ערמומית ואכזרית, סדיסטית, אני אפילו לא מרגיש שאני חייב את זה כ"כ. זה מין רצון חלש כזה. וכולי מזדעק וכואב ולא רוצה לחזור לשם אבל בכל זאת אני הולך וקונה.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84270

ושוב. מעגל אכזרי...

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84272

אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי 
שלמסע הזה יהיה סוף טוב 
שכל מה שאני עובר בדרך 
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84315

• תחרות כלבים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1923 ימים
  • דירוג זהב
אתה יודע שכשאתה מצטט אביתר זה מעלה אותי מן האוב. 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
תחרות כלבים - אביתר בנאי

"נוסע במונית, לא זוכר את הכתובת
כל כך הרבה זמן בחושך
הייאוש, הבשר, הגאווה
אויבים גדולים שאני טיפחתי
להדליק את השמש
בצחוק ובכי ובמנגינה
אני כבר מגיע, אני כבר נמצא"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

לסיפור הישן/חדש שלי: tinyurl.com/nkms2jn

ליומן המסע שלי אל הנקיות: tinyurl.com/pdd3fy3

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84330

אז כדאי שאתחיל לצטט אותו לעיתים קרובות יותר...

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84373

אני משתף פה די הרבה על מצבים קשים. לשם שינוי, בחסד אלוקים שאוהב, אני מרגיש יותר טוב. שום דבר לא מושלם (חוץ ממנו...) אבל יותר טוב לי.
וזה שאני - מייחל - עומד לישון עכשיו ולא לשרוץ לילה על המחשב זה חסד. קשה לי להתחבר לזה. לפחות באחוזים מסוימים, שכוחי עשה את זה. שאני עבדתי. אני השגתי את סדר היום הזה.
מקווה לקבל גם את זה...
מבקש לצאת מהמחשב עכשיו וללכת למיטה
זהו, לילה טוב

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84404

שלום חברים!
ברוך ה' יש לי פחות או יותר סדר יום. אתמול הלכתי לישון ב11:30 בערך וזכיתי לשמוע את קולו של מלאכי חזקיה מכריז על החדשות של השעה שבע... מודה לרבש"ע על זה. רוצה לקבל את זה שלא ישנתי ב11 אלא התעכבתי קצת אחרי...
הבעיה, שלמרות שאני מאוד (מאוד!) אוהב את הבוקר, אתמול והיום מתחילה לי מין חרדה קיומית כזו של כל הדרך שלי דווקא בבוקר. אני לא יודע אם זה מספיק מוגדר, תחושה כזאת שמזכירה לי את החרדות מהעבר שלא נדע מצרות...
במהלך היום זה יותר משתחרר לי.
-
אני רוצה לשתף שאין לי (מספיק, בכל אופן) נכונות לוותר על סרטים ו/או סדרות ובזה הרגע יורדת לי ברקע עונה...
חסר לי נכונות גם בנוגע לפילטר. אני אצטרך להסתבך קצת בשביל לעשות אותו באופן ש(בתקווה) לא אוכל לעקוף אלא אם אעשה רימון או שירות דומה, אולי זה מה שבאמת אצטרך לעשות...
אני מניח שהחלמה אמיתית היא לאו דווקא פילטר כזה או אחר, אבל אולי זה נובע מהכחשה/גאווה/השלם את החסר שלי שאני עדיין גולש במחשב ללא פילטר ומצפה להשאר נקי.
אני מבקש מאלוקים נכונות והדרכה מה לעשות כאן
--
אתמול מישהו סיפר לי על ויתור גדול שחבר עשה. וזה נראה לי קשה ואני, לא נראה לי שהייתי מוכן לעשות ויתור בסדר גודל כזה. מצד שני, הבנתי יותר, שחלק מאי-הרצון הזה, זו גם הבעיה. 
שמעתי הצעה לכתוב על מה אני מוכן ולא מוכן לוותר. מקווה ליישם את זה.
-
הייתי אתמול בקבוצה והיה לי טוב.
עם הפחדים בבוקר, היה זמן שלא כל כך רציתי לבוא, אבל בסוף כן הלכתי ואני שמח על כך.
אני עדיין מתפלפל עם סוגיית המכור לא-מכור, ומתעקש לא לקרוא לעצמי מכור.
זה מאוד מפחיד אותי איך יקבלו אותי. מה יחשבו אם לא אגיד 'שלום אני - ואני מכור'
מקווה לשלווה שם ולשמחה של התרת הספיקות...
--
קניתי כרטיס גירוד (מישהו אמר טינה בהריון?) ולא זכיתי אף לא באגורה שחוקה. מבקש לקבל את זה

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84416

"קניתי כרטיס גירוד (מישהו אמר טינה בהריון?) ולא זכיתי אף לא באגורה שחוקה. מבקש לקבל את זה"
יש כאילו שזה מתבטא בהימורים,,,
מכור או לא מכור,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: 3# לפני 8 שנים, 7 חודשים #84458

הוי, מכיר קבוצת GA טובה?  
--
3 ימים. ב"ה.
תודה על סדר יום.
בימים האחרונים, כמו שכבר שיתפתי אתמול, עולים לי פחדים בבוקר. האמת שהיום, זה כבר התחיל מאתמול. התחלתי (המשכתי...) לפתח פחד בקשר לכל ה"עניין הזה". היום בבוקר, החרדה הייתה פחותה, אבל עדיין ברשימת פחדים כתבתי הרבה.
אני מבקש מאלוקים, חייב חייב חייב הכוונה. מי אני, לאן אני וכו'. ואחרי ההכוונה, אני צריך קבלה. שלי ושל הסובבים אותי.
--
אתמול שמעתי צעד ראשון. אחרי גם שיתפתי בכנות
לפעמים למסור את הצעד הזה יכול להראות לי פחד אימים ברגע אחד, ושום דבר במשנהו.
---
אני פוחד מהרגע (שאולי כבר קרה?) שידלק הגיץ הזה במוח שלי של 'בוא נשתמש!'.
אני פוחד מהרגע הזה שזה ישתלט עליי ולא יהיה לי שום חשק לעשות שום טלפון לשום חבר או לספונסר ואני רק ארצה להסתגר לבד. בבית. מול המחשב ולפתוח פורנו ולאונן.
---
קשה לי לעשות את כל הפעולות. בזמן האחרון, בעקבות סדר היום, אני כן כותב. אבל טלפונים פחות יוצא לי לעשות כמו שצריך. אתמול בכל אופן, דיברתי די הרבה
---
אי נכונות מספקת לוותר על סרטים, סדרות, פייסבוק. ובראש הכל, כנראה, אי נכונות מספקת לוותר על תאווה.
תן בי נכונות

בוקר טוב

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי בעצתך תנחני.

תגובה: 3# לפני 8 שנים, 7 חודשים #84468

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
בעצתך תנחני כתב on 24 פבר' 2016 06:32:

3 ימים. ב"ה.

אני פוחד מהרגע הזה שזה ישתלט עליי ולא יהיה לי שום חשק לעשות שום טלפון לשום חבר או לספונסר ואני רק ארצה להסתגר לבד. בבית. מול המחשב ולפתוח פורנו ולאונן.

לא אמרת שאתה לא סופר? מה גרם לשינוי? מעניין אותי..

בכל אופן, מאד התחברתי למה שכתבת אח"כ. בגל האחרון השתדלתי לסלק את ההרגשה הזאת מהראש.

זאת אומרת, מי אמר שאם ידלק לי הגיץ הזה אני כבר אלך עד הסוף? מי אמר שאני אוותר כמו תמיד? זה נראה לי משהו שהתקבע אצלי כי למדתי כבר לזהות מאיפה הכל התחיל ולכן אני מוותר מראש כי "מה ישתנה".

עברה לי המחשבה הזו בראש של "אולי נעשה את זה וזהו" אבל ה' עזר ולא ויתרתי על זה, האמנתי שזה עדיין לא נגמר ויש אפשרות לחזור אחורה עדיין.

מקווה שה' יעזור ונשרוד את זה שנינו!

בהצלחה

תגובה: 3# לפני 8 שנים, 7 חודשים #84469

אהבת חסד כתב on 24 פבר' 2016 12:26:

בעצתך תנחני כתב on 24 פבר' 2016 06:32:

3 ימים. ב"ה.

לא אמרת שאתה לא סופר? מה גרם לשינוי? מעניין אותי..

בגלל ספונסרי שהבנתי ממנו שכן

תגובה: 3# לפני 8 שנים, 7 חודשים #84502

ויהי ביום השלישי בהיותם כואבים...
אני מסתובב עם כל מיני תחושות מהבוקר. רציתי (עדיין. אולי קצת פחות...) לזרוק הכל. יש לי אפילו תוכנית "גאונית". להשתמש מתי שבא לי. לא לריב עם הדחף בכלל. אולי לארגן באופן כלשהוא תמונות (למרות שאין לי מדפסת...) וככה אהיה מסודר גם בשבת. אני מניח שאחרי שימוש אחד או שניים הרעיון יפוג ובמקומו יגיע הכאב והמיאוס, זה לא מונע ממני לרצות את זה עכשיו.

עשיתי היום משהו שגם אם הוא לא חציית קו בשבילי, הוא בהחלט לא רגיל. (לא נראה לי שמאפסים על זה, בכל אופן)
אני עדיין מרגיש שמאז שחזרתי לכאן אני בהתדרדרות, למרות תקרות הזכוכית של ניקיון שנשברו.
אני מניח שזה לא ממש משנה באופן עקרוני (זה המצב - תפעל לפי המצב). השאלה איך אני אמור להגיב לזה, אולי יש כאן סימן מהקב"ה?...

ב"ה על זה שלמרות שחשבתי שכבר אהיה משומש עכשיו, רק להרגע אני (עדיין?) לא...
שיצאתי קצת מעצמי ואפילו הצלחתי ללמוד יותר מכמה שורות בודדות, שזה בערך מה שאני מצליח לעשות בימים האחרונים לפי מה שזכור לי...
שדיברתי היום הרבה עם חברים, שכתבתי, קראתי.
ועל הסדר יום הנהדר...

מייחל לישון בזמן הקרוב. לילה טוב!

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 7 חודשים #84503

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני לא גומר להתפעל ממך! אתה יודע למה? כי באיזה מצב שתהיה, לא ראיתי אותך מרים ידיים, מתייאש, מפסיק לקוות לטוב, אוהב ומתפלל עליך שלא תפסיק להתייאש לעולם,

מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 6 חודשים #84517

תודה יוסיפונוס. האמת, שלפעמים אני כן מיואש, ברמה כזו או אחרת, אבל משהו בי לא נותן לי להפסיק. אני לא יודע בדיוק מה הוא אותו משהו...
---
א"ת הלכתי לישון וקמתי מוקדם. ישנתי הרבה. כיף!
נגד הסיכויים, לא השתמשתי אתמול בערב. אני עדיין רוצה להשתמש. ליישם את התוכנית שכתבתי עליה אתמול, לזרוק הכל ולהשתמש. אני כבר לא ממש רוצה לשים סינון גם... קשה לי לוותר.
אולי אני נלחם ולא נכנע. מבקש מאלוקים כניעה (ו-ויתור) היום
בוקר טוב
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן