ברוכים הבאים, אורח

הספירה שלי
(0 צופה) 

נושא: הספירה שלי 84185 צפיות

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87035

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהבת חסד היקר,
מזדהה מאוד, בתור חבר חדש אנחנו כל כך משומשים, ולא יודעים בכלל למה אנחנו פה בעולם, מהחוויה האישית שלנו אחרי שהגעתי ארבע חודשים נפל לי האסימון למה שווה לי להביא יום נקי, עד אז הגעתי כי ידעתי שאני סובל ממשהו ואני לא מצליח להפסיק,
ממני הקטן באהבה, העיקר להמשיך לבוא.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87073

• תחרות כלבים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1923 ימים
  • דירוג זהב
גאה בך ואוהב אותך
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
תחרות כלבים - אביתר בנאי

"נוסע במונית, לא זוכר את הכתובת
כל כך הרבה זמן בחושך
הייאוש, הבשר, הגאווה
אויבים גדולים שאני טיפחתי
להדליק את השמש
בצחוק ובכי ובמנגינה
אני כבר מגיע, אני כבר נמצא"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

לסיפור הישן/חדש שלי: tinyurl.com/nkms2jn

ליומן המסע שלי אל הנקיות: tinyurl.com/pdd3fy3

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87075

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה!
אתה מחזיר אותי לשפיות
מחזיק אותי חי

מחפש את עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87108

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
כ"כ מתבייש בעצמי... היום פעם ראשונה אחרי שלשה ימים שהתפללתי שחרית 

אני כ"כ רחוק מאלוקים, ריבונו של עולם, אבא אוהב... קשה לי להתחבר, לקבל את רצונו, להכנע בפניו.

קשה לי גם לחכות לצעד 3, בקושי עשיתי צעד אפס...
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87110

אוהבים אותך.

מה שלי עובד בכל מיני מקרים שאני לא מתנהג לפי הציפיות שלי, זה קבלה - לקבל את עצמי כמו שאני, ואוהבים אותך כמו שאתה.

בהצלחה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87111

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה
חיזקת אותי

תגובה: מחפש את עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87113

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אהבת חסד כתב on 15 אפר' 2016 11:18:
כ"כ מתבייש בעצמי... היום פעם ראשונה אחרי שלשה ימים שהתפללתי שחרית 

יש חברים במצב גרוע מזה... כמוני למשל...
נראה לי שרק אלוקים יודע מתי הפעם האחרונה שבה התפללתי שחרית...
אבל אני בתהליך, ותפילת שחרית גם היא תגיע בבוא הזמן.
ירדתי מאוד נמוך, ואני צריך להתחיל ממש מהיסודות.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מחפש את עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87114

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ואגב, מעניין שדווקא כשאתה מתפלל אתה מתבייש (אם הבנתי נכון).
אצלי זה מאוד ככה: אני בהכחשה לגבי מה שקורה איתי, וכשאני מתחיל לטפל סוף סוף בתחום מסוים, פתאום מציפים אותי רגשות שליליים לגביו.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87116

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
יכול להיות.
אצלי לפחות זה ככה: רק כשאני עולה חזרה על המסלול אני לא מתבייש לשתף שאני מתבייש במה שעשיתי...

תודה רבה על השיתוף הכנה!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87120

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
רציתי לשתף אתכם בבעיה שיש לי שיתכן וגם קיימת אצלכם. במידה ונדע שאנחנו מרגישים אותו הדבר תהיה לנו כבר חצי נחמה... 

שמתי לב שכשאני קורא תגובה של מישהו למשהו שפירסמתי והוא מספר איך היה אצלו ואיך הוא התגבר ע"ז וכוליה, אני מרגיש כאילו כוונתו אלי, והוא רק מסתיר זאת במילותיו.

מאידך, כשאדם יגיב למישהו אחר באותה הלשון אני לא ארגיש שהוא התכוון לשפוט את האחר, אלא בסה"כ לשתף באופן כנה איך היה אצלו ומה עבר עליו...

מצחיק איך שהראש הזה עובד...

שבת שלום לכולם!

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87128

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
בפעם האחרונה שהייתי בקבוצה חויתי לרגעים את אותם רגשות כאב ידועים, תקפה אותי מחשבת הייאוש הזאת שאין מזור לנשמתי האבודה, לא בתאווה ולא בהחלמה. הייתי מיואש מעצמי בכל הרבדים: אין לי אהבה, אין בי תורה, אין לי עבודה/פרנסה, אני לעזאזל לא עושה עם עצמי כלום כל היום. אפילו תאווה מספקת אין לי, שהרי אין לי אינטרנט זמין. הכל היה דפוק.

חבר שהבחין בי בקבוצה שאל אותי בשקט "אתה עייף?" "לא" עניתי לו, "אני מיואש" הוספתי במסכנות כמו שרק אני יודע.. אז התכתבנו קצת כדי לא להפריע בלחשושינו לשאר הקבוצה, ואחרי שנסתיימה נפנינו לדבר קצת.

בנסיונו המתוק והטהור לעודדני סיפר לי החבר את סיפור חייו בצל התאווה בקצרה. מסתבר שהחבר התוודע לכל סוגי התאווה - זונות, נערים, אפילו - מצטער על הבוטות - קוקסינלים. הכל בכל מכל כל. אפילו אשתו - כך התבטא - היתה "עוד אישה" בשבילו.

והיום בתכנית? "אני יכול אשכרה לומר שאני אוהב את אשתי, אוהב אותה באמת!" לדבריו התכנית שינתה לו את החיים מקצה לקצה. פשוטו כמשמעו. "פתאום אין צעקות בבית!" הוא מספר. יש אמונה, הכל רגוע, חיים נורמליים.

נקודת האור האמיתית בשבילי הייתה העובדה שהחבר לא נקי שנתיים/שלש, הוא נקי "בסך הכל" שבוע (!). לכאורה לא "המחלים הדגול", אבל מסתבר שחיים בצל ההחלמה ולא בצל התאווה הם שינוי גדול.

מה היה המפתח? הוא סיפר: "המשפט שהספונסר שלי תמיד היה אומר לי היה 'לאט לאט, לא צריך למהר ולא צריך להלחץ' חודשים הוא היה אומר לי אותו הדבר, שוב ושוב. וחשבתי שהכל יקרוס והכל יתפרק. ולא, לא קרה כלום. לאט לאט יצאתי מהחיים האלה לחיים אחרים, הייתי נקי חמשה וחצי חודשים וגם נפלתי, אבל המשכתי להגיע לקבוצות וחיי השתנו!"

"אתה רואה את החבר כאן? הוא היה מאונן חודשים! יום יום. והיה מגיע לקבוצות תוך כדי כל הזמן. בעקשנות. שבוע שבוע. והיום? הוא נקי שנתיים וחצי! אתה מבין? זה העיקרון, לאט לאט, בסוף הכל יסתדר, רק תמשיך לבא".

וזה הכה בי. פתאום משפט שחבר אמר לי (בהודעה פרטית, ללא מטרות רווח...) נראה כל כך נכון! "ש-ח-ר-ר" הוא אמר, "תפסיק להרגיש שאתה חייב להחלים הרגע ולא ליפול לעולמים כי זה לא בשליטתך, במילא זה ההוא מלמעלה. וכשהוא יחליט זה יגיע."

אז צבטו בי קצת המילים האלה, אבל היום אני מבין שאסור לי להיות לחוץ משום דבר ושום מניע אחר להחלים ולהיות נקי מלבד החיים שלי עצמם, החיים הרוחניים והנפשיים שלי שהלכו לפח.

והעיקר - לשחרר. שום דבר לא יקרה אם לא יהיו לך שלש ספרות ליד ה'ניק' ואם לא תסיים את ה90. כולם יכולים לקפוץ עכשיו. בא תעזוב הכל רגע ותחשוב על החיים שלך. אתה רוצה את זה? בא לך? אם כן - בכיף. אם לא - בא נצא מזה ביחד.

רגשות תודה עמוקים לאותו חבר שעודד אותי, וגם לאותו חבר ש"הכה" בי קצת. ומעל לכל תודה להי"ת שנתן לי שבת נפלאה ומיוחדת וקצת שכל, תבונה ועצה מה לעשות מכאן והלאה, רק להיום.

תודה חברים! לילה טוב.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87129

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב אח יקר! 
אוהב.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87132

חולה עליך
העלת תובנה מענינת. כל כך חכם ועמוק.
אני תמיד מנסה להפסיק היום ולעולם לא לשוב לעבר.
נורא מחכים. הזדהתי עם כל מילה.
אף פעם לא חשבתי על זה.
חזק ואמץ

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87137

אהבת חסד,

תודה רבה,
כתבת דברים נפלאים, הועלת לי מאד.

בהצלחה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87144

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
גרמת לי לחשוב על איך אני תופס את הנקיות שלי, למה אני מצפה וכמה אני מנסה לשלוט בזה. תודה.
זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן