ברוכים הבאים, אורח

חדש... אבל בכל הכוח!!
(0 צופה) 

נושא: חדש... אבל בכל הכוח!! 59218 צפיות

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #83510

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שאלה גדולה שאלת חבר יקר

קרא כאן את תגובותיי ומומליץ לעבור על כל השרשור הזה, ייתן לך קצת פרספקטיבה ממחלימים וותיקים - קישור http://www.gye.org.il/forum/1-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99/81823-%D7%90%D7%96-%D7%9E%D7%94-%D7%90%D7%AA%D7%9D-%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D---%D7%9E%D7%99%D7%94%D7%95-%D7%94%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A8-?limit=15&start=30#83266

בשתי מילים, איך שאני רואה את זה - אם אתה מנסה להפסיק לעשות מעשה כל שהוא ולא מצליח להפסיק.
כמה פשוט ככה קשה לעיכול, גם בשבילי..
אבל בסוף זה תחושה שאתה צריך להגיע אליה לבד בתוך עצמך, תחושה של חוסר אונים להתגבר על זה לבד,
כשהתחושה תגיע היא תתן לך את הרצון העז למצוא פיתרון מורכב ודורש סבלנות ככל שיהיה.
אני לא מומחה גדול להתמכרויות אז אל תסמוך על דעתי, קרא שם ותחכים.
בהצלחה רבה רבה. 
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #83511

מצטרף להמלצת פנימה על השרשור ההוא. באופן אישי ממליץ שתנסה לקרוא את התגובות של 'נתן במתנה'
 באופן מעשי, אני חושב שההמלצה הרווחת זה פשוט להתחיל את המדריך, ללמוד אותו בעיון - ולראות איך הולך.
תנסה את הכלים שם. כנראה שצריך גם סבלנות. אם כלי 1 לא מועיל תעשה את 1 ו2 וכן הלאה. אם זה לא יעזור, באופן טבעי תגיע גם ל12 הצעדים...
באופן אישי לא עשיתי את זה מספיק. אולי עשיתי לא נכון...

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #83569

• orbdr
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר ותיק
טוב זה כבר מביך... נפלתי שוב....

התחלתי לקרוא את המדריך. לקחתי על עצמי כושר, תחביב כפרוייקט ודברים הפוכים. פשוט להפסיק נראה שלא עובד בשבילי. הנפילה האחרונה שלי הייתה אחרי שנכנסתי לשירותים עם טלפון והקדשתי את רוב הזמן לפורום ול"שמור עיניך" בשביל לא ליפול ואפילו זה לא עזר, לא יודע מה עבר לי בראש באותו רגע...
אני מאונן כל כךהרבה זמן ובערך ככל יום כבר שנים... מעבר לכך אני מנסה להפסיק ונופל, אז כנראה שאני מכור... אבל עדיין קשה לי להפנים את זה כי אני לא מרגיש חסר אונים, אני בכלל נהנה מהמעשה ולא מרגיש יותר מדי דיכאון לאחר מכן...

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #83571

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אני רק שאלה, אם אתה נהנה מזה אז מה מביא אתוך לפורום הזה?

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #83587

• orbdr
  • חבר ותיק
כי אני דתי ומאמין שמתוך החוכמה האלוקית זה לא טוב לעשות את זה. ומעבר לכך זה יכול להתדרדר לפורנוגרפיה בוטה ויכול, וגם עכשיו כבר, משפיע על הדרך שאני מסתכל ומתייחס לנשים... ועם אישתי אני רוצה להיות טהור ו להיות מסופק על ידה ולהרגיש חיבור אמיתי בינינו ולא אחד הנובע מרצון לממש תאוות.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #83602

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תמשיך איתנו ועם הזמן תתחבר למה שהתאווה עושה לך בחיים, ואולי להתקדם לקבוצות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #83624

• orbdr
  • חבר ותיק
תודה רבה אנשים! 
אני עדין לא בתוך התוכניתעד הסוף כי אני לא כל כך יודע מה לעשות הלאה. לאחר שהסברתם לי קצת יותר טוב אני התחלתי לקרוא את המדריך ובגלל שאני חושב שאני מכור אני ממשיך בשלבים ולא עוצר אחרי כל שלב ומנסה.
קורא את המייל היומי וצופה בfortify.

יום נקי! תודה רבה על העזרה, נראה כאילו האתר הוא לאנשים הפחות מושלמים והחוטאים כביכול אבל נראה כי דווקא האנשים פה הם אנשי חסד וגבורה , תודה רבה כולם

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #83693

• orbdr
  • חבר ותיק
ומאתמול עוד 2 נפילות .... 

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #83817

אני עוקב אחריך כאן הרבה גם אם אני לא כותב
ומסכנתי שאתה בחור חרוץ, עקבי, ועם  הרבה רצון להצליח.

תזכור שכאן הצלחתה לשמור על עצמך לתקופות מה על אף שלעיתים נפלתה.

כך שיש סיכוי וביחוד שמדברך הבנתי שאתה עדיין לא רואה פורנוגרפיה ונופל מדברים פחות בוטים.
שמע לעצתי -זה קלף הניצחון שלך אל תוותר שלא יהיה מאוחר!!!

מאמין בך עדכן

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #83839

• orbdr
  • חבר ותיק
נפלתי עוד פעמיים... צריך לעדכן יותר... 

אני כבר בקושי נלחם בזה... 

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #83846

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אנחנו לא יכולים להילחם בזה, ביכולתנו לעשות פעולות החלמה, ואלוקים שומר אותנו מהתאווה, תתחבר לחברים פה תור קשר אישי עם חברים וניסים יקרו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #83872

• orbdr
  • חבר ותיק
מפחד שלא אגמל מזה לעולם....

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #83875

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
orbdr כתב on בלתי ידוע:
תודה רבה אנשים! 
אני עדין לא בתוך התוכנית עד הסוף כי אני לא כל כך יודע מה לעשות הלאה. לאחר שהסברתם לי קצת יותר טוב אני התחלתי לקרוא את המדריך ובגלל שאני חושב שאני מכור אני ממשיך בשלבים ולא עוצר אחרי כל שלב ומנסה.
קורא את המייל היומי וצופה בfortify.

שלום חבר יקר, כואב את נפילתך ואת הפחד שלעולם לא תיגמל, שכל כך מוכר לי.
אתה כותב שאתה עדיין לא בתוך התכנית עד הסוף, כי לא ידעת איך להתקדם בה, ובכדי להתקדם את קורא את המדריך וצופה בפורטיפיי.

אמנם, אם ברור לך שאתה מכור - השיטה שעובדת כאן למכורים, היא שיטת 12 הצעדים. אמנם, כתוב עליה בקצרה בסוף המדריך, אבל בכדי להיות "בתוך התכנית" צריך להיות בקשר עם אחרים שעובדים אותה בפועל. הדבר הזה בדרך כלל קורה בקבוצות חיות. בחסד אלוקים, מאז שהצטרפתי לקבוצות אני נקי למעלה משנתיים.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #83879

• orbdr
  • חבר ותיק
אני דיי בטוח שאני מכור...

מעניין הקבוצות חיות האלה , איפה הם נמצאות? למרות שאני בצבא 17/4 ככה שאולי פחות אפשרי... קודם שיהיה לי כח לעשות טלפונים לאנשים ולא אתעצל על זה... :/ 

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #83883

לגבי הקבוצות החיות (העתקתי מפה)

"קבוצות חיות של שמור עיניך מתקיימות בימי שלישי בירושלים ובימי שני באזור המרכז. לצורך הצטרפות יש ליצור קשר במייל: help@gye.org.il
יש גם קבוצה ברמת גן, בחסותו של הרב יהושע שפירא בימי שלישי, 18:30-20:00. פרטים: יצחק - 0525214436." עכ"ל

יש גם קבוצות של SA שהן הרבה יותר זמינות ויש בכל הארץ
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי בעצתך תנחני.
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן