ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 18563 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 יום, 18 שעות #150235

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 22 ימים
  • דירוג פלטיניום
9625 כתב on 18 פבר' 2024 11:08:
אלי יקירי אהובי!!!
מעריך אותך מעומק הלב על השיתוף.
בכל זאת, אולי תספר לנו קצת על המחשב והמקום האסור בדברי תורה?
אתה לא סתם קיבלת דירוג פלטיניום בפורום, אתה משקיע ונאבק. בא ננסה לחשוב איך לצפות נפילות לפני שמגיעים לנקודת אל-חזור, ועל השלב הזה לתת את מלוא תשומת הלב.
באהבה ובאיחולי הצלחה, אפי

קודם כל תודה שהסבת את תשומת ליבי לזה שיש לי דירוג פלטניום, אני אף פעם לא מבין בדיוק את הדרגות כאן, ואיך זוכים להם. 
לעצם הדברים, מה הכוונה לספר על המחשב והמקום האסור, אני מאמין שזו לא חידה מסובכת, איזה מקום אסור בד''ת, ומגיעים אליו בעקבות כאב בטן ? 
נכון בהחלט יש כאן התניה מסוימת, ולכן אני נכנס לאחרונה הרבה פעמים בלי מחשב. אפילו שבעקרון כשאני נכנס עם המחשב זה כדי לנצל את הזמן, יש הרבה דברים שאני צריך לסדר חשבונות וכדומה. . 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 יום, 18 שעות #150236

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 22 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני רוצה לשתף כאן מה שעבר עלי בשמונה ימים שלא שיתפתי. - עברו עלי ימים קשים מאד, לא רגועים. הייתי כפסע מליפול. האמת שביומן חשבון הנפש האישי שלי איפסתי את ספירת הפיכחון, בגלל שלמעשה כן הזזתי רמת הגנה פעמיים, וגלשתי בחיפוש אחר תאווה. כאן אני לא מאפס כי לא גלשתי בלי הגנה, לא במקומות מפורשים ועצרתי את עצמי גם היכן שהייתי.
אני לא יודע להסביר מדוע אני לא רגוע. אולי השקר שמשתולל בארץ בתקופת הבחירות מתסכל. משום מה הרגשתי שאני לא במצב שאני יכול אפילו לשאוב כוח מהאתר, נלחמתי בציפורניים. דיברתי פעם אחת בשבוע שעבר עם ידיד צדיק, היחיד בעולם ששמע את קולי בקשר לקושי שלי [ונותן לי לשמור על האנונימיות שלי] הוא נתן לי מעט כוח להבין, שיכול להיות זמן שהאתר עושה לי טוב ויכול להיות זמן הפוך, ולפעמים אכן עדיף לי לא להכנס.
בשבוע הזה היה כמה פעמים שפשוט ברחתי לישון כדי לא ליפול. 
מקווה שאני עברתי את הגל, ואחזור למקום רגוע. - אחים אוהבים תתפללו עלי מעומק הלב. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 14 שעות, 40 דקות #150243

אלי שומר כתב on 27 פבר' 2024 18:08:

אני לא יודע להסביר מדוע אני לא רגוע. אולי השקר שמשתולל בארץ בתקופת הבחירות מתסכל.

אני מה זה מזדהה עם המשפט הזה כאילו כל העולם צריך להשתנות חוץ ממני
עד שהבנתי, לא! אני הבעיה.
ואני יכול לתקן את הבעיה ולחיות חיים טובים לא משנה מה קורה בכל העולם
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן