ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 24082 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 3 שבועות #150680

• shemor12
  • חבר חדש

כל הכבוד באמת !!!
ותודה לך על השיתוף 
אותי חיזקת

בהצלחה אחי

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 3 שבועות #150698

אתה גיבור אמיתי!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 שבועות, 1 יום #150969

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאמין שיש כאלו שעבו ושמו לב שאני עכשיו עם עשרים ימי פכחון, במקום 70. 
אז אכן אחרי כמה ימים קשים שאפשר לומר לא באשמתי היה לי מחשב ללא חסימה במשרד, אבל כנראה לא לגמרי שלא באשמתי. נפלתי שוב. הפעם לא היה לי כוח לשתף אתכם, החלטתי קודם כל לדאוג בצורה החלטית לחסימה, ולהתחיל לספור ואז לשתף.
קודם כל בשביל לא להישבר ברוחי מהנפילה הזו, כשעוד פעם חשבתי שהפעם זה יהיה אחרת. אני עשיתי לעצמי ספירת מלאי. 
א. קרוב לשלוש וחצי שנים מאז שנרשמתי לשמור עינך, אני נקי מהוז''ל. 
ב. כל התקופה הזו לא נכנסתי במוצהר לאתרים מסואבים, אולי היו פעמים שהגעתי לשם. 
ג. בשנה האחרונה שהחלטתי שאני סופר מפוכחות, בכל הנפילות לא גלשתי בחיים ללא חסימה. - כשאני כותב על מחשבים ללא חסימה, הכוונה שהחסימה היא גרועה, אבל בגדול בהחלט עדיין יש חסימה כל שהיא, שאכן פעילה. 
ד. הדבר המעניין שמדובר במקרים שיכלתי לעשות קומבינות לעקוף את החסימה. ומשום מה את הקומבינות הללו לא עושה. - יש לי הסבר לזה. בהזדמנות אחרת. 
ב''ה עמוס מאד, זה אחד הסיבות שלא שיתפתי עד עכשיו, אבל חשבתי שחשוב לשתף. 
באהבה רבה לכם אחרי הגיבורים הלוחמים. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 שבועות #150975

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 11 ימים
  • דירוג כסף
אלי אתה מלך!
לא להאמין שאני קורא את מה שכתבת על עצמך, חולם על היום שגם אני יהיה שם
בינתיים לא ממש מצליח להתגבר, נע בין להיות עסוק 24.6 לבין הנפילה הבאה
אולי אתה מוכן להתפלל עלי? עם זכויות כמו שלך אני בטוח שהתפילות יתקבלו וגם המתפלל על חברו נענה תחילה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שבועות #151060

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

חיימקה אוהבי, תודה, אתפלל עליך. מתפלל על כולנו.
מעניין כמה הדשא של השני תמיד יותר ירוק, כמה אני מקנא במתחיל, או בכל מיני כאלו. כמה קשה לי עם עצמי. אני חייב לעודד את עצמי בשביל לא ליפול. 
קשה לי מאד, שבכל דבר אני אדם מכובד מדקק בהלכה ובמצוות, ופתאום בנושא הזה מתמודד באשפתות. - ידיד נפשי, מהפורם, אמר לי כמה פעמים, שהוא מתמודד עם ההרגשה הזו כל פעם, ע''י ההבנה, שכן זו העבודה שלנו, זה תפקידינו בעולם.
משתף אתכם, שב''ה אני היום מסיים חודש של פכחון. לא השתמשתי עם מחשב ללא חסימה ראויה. 
כשקצת יש לי זמן לראות את עצמי, גילתי, שחלק מהבעיה שלי זו הבריחה להרפיה מול המחשב. גם לשמוע דרשות במחשב נראה לי שזה סוג דבר שעלול לגרום לי בהמשך לחזור להתמכרות. אסביר, אין בעיה עם דרשות אם הייתי מתכנן שעכשיו אני רוצה דרשות, יש בעיה עם כך שבמקום לסיים את העבודה שתכננתי, אני עושה הרפיה ביטיוב, אמנם הכל כשר דרשות וכדומה, אבל הפלטפורמה הזו, היא מזכרת עוון.
ה' יעזור לכולנו למצוא את הדרך הנכונה. 

נ.ב נכנסתי לראות את עמוד המעקב שלי, וראיתי שהנפילה הראשונה שלי אחרי שנרשמתי לשמור עינך, הייתה אחרי 794 נקיים. אני מסתכל איך הצלחתי לצאת מזה. איזה רחמים וחסדים מאת בורא כל עולמים. בשו''ט.

זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן