ברוכים הבאים, אורח

הנפילות אחרי ההצלחה הגדולה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הנפילות אחרי ההצלחה הגדולה 95 צפיות

הנפילות אחרי ההצלחה הגדולה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150781

• kobik
  • משתמש

היי חברים 
אני רוצה לשתף אתכם בבקשה ואשמח לעצות וחיזוקים 
אני שנים מתמודד עם היצר.. אני עדיין רווק 
במשך הרבה שנים בעיקר בגיל הנערות אפילו לא ניסיתי להתנגד לכך ופשוט זרמתי עם עצמי ונפלתי ללא הרף אפילו לא הייתי סופר פעמים ולא בודק, כלום. בקורונה חל שינוי והתחלתי להתחזק רוחנית בעוד אספקטים וגם בשמירת הברית היה קשה בהתחלה ואח"כ הגעתי למצב מטורףףף שבחיי לא הצלחתי כל כך, הגעתי למצב של שנה ששמרתי ולא נפלתי... עם נפילה קטנה באמצע זה לא יאומן בקנה מידה שלי ומה שהיה לי עד אז. ובאמת הרגשתי בעננים ולאט לאט אח"כ היה לי קשה לשחזר את ההצלחה הכבירה הזאת זה הלך בהדרגה ונהיה בחזרה קשה יותר עד שלאחרונה אני מוצא את עצמי לא מצליח להחזיק בקושי הסף כוח שלי ממש ירד ואני נופל כמו מישהו חלשש אני לא יודע מה לעשות... ואני עושה את כל הפתרונות שעשיתי גם בתקופה שהצלחתי( בקורונה ) וזה לא עוז לי כל כך עכשיו, אני מקבל על עצמי לשמור +קנסות עצמיים שאני נותן לצדקה וזה לא עוזר אני שומע חיזוקים וזה לא עוזר אני באמת מנסה וזה לא מתקרב אפילו לתקופה הטובה שהייתה לי 
אשמח לעצות ורעיונות, בבקשה, אני דיי שבור אחרי עוד נפילה 
תודה 

תגובה: הנפילות אחרי ההצלחה הגדולה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150782

• mose
  • דירוג כסף

וואו שנה שלימה הצלחת זה באמת מטורף אני הצלחתי הכי הרבה 122 יום.
 כל הכבוד לך, ולגבי הייאוש אני חושב שאחד הדברים שמפריעים לעלות על הגל מחדש זה שאנחנו אומרים לעצמנו אני לא באמת יכול להתגבר הנה שנה שלמה הצלחתי ובסוף נפלתי..  וזה לא נכון כי שנה שלימה נלחמת שעה שעה. וזה שיש נפילה זה חלק מהתהליך והדרך וזה לא אומר שאתה חוזר לנקודת ההתחלה אלא שיש משהו שצריך לחזק…
וידוע ״שירידה זו לצורך עלייה״ ממש כמו חבל שנקרע ושקושרים אותו הוא נהייה הרבה יותר חזק. 
מה שלי עזר לבינתיים בנפילה האחרונה זה שאמרתי לעצמי אחרי כמה נפילות שאני מסתכל על עצמי כאילו אני נקי 200 ימים וזה קשה להיכנס למצב הזה אבל פשוט שמחתי בעצם זה שאני ממש רוצה ומשתדל לעשות הכל בכדי להפסיק.
וגם אתה בכיוון הנכון בעצם זה שאתה משתף ורוצה להתקדם 
אז אני מאחל לך שיהיה לך נחת מעצמך ושיהיו ימים נקיים לרוב 
בהצלח!

תגובה: הנפילות אחרי ההצלחה הגדולה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150783

• kobik
  • משתמש

תודה 

תגובה: הנפילות אחרי ההצלחה הגדולה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150809

קודם כל שאפו שנה זה מדהים!
במקומך הייתי מנסה לחשוב, האם משהו השתנה בחיים שלי? האם יש לי בעיות בחיים שאני רוצה לפתור?
גם שים לב שאנחנו כבר 7 חודשים במלחמה... וצפייה בחדשות מאוד "עוזרת" לצפייה בפורנוגרפיה.
שים לב מה גורם לטריגר, האם אתה הרבה בטלפון? הרבה ביוטיוב? מתיחות עם ההורים?
אולי אתה יותר לבד עכשו? אתה לא יוצא להכרויות עם המין השני?
לרוב הפורנוגרפיה היא רק סימפטום. היא נותנת לנו מנוחה רגעית, ועוזרת לנו להתמודד(רגעית) אם דברים שמפריעים לנו.(ככה המומחים אומרים כמובן אני קטונתי). מציע לך לנסות לחשוב על מה מפריע לך ומה גורם לצפייה. חלק מהדברים להתמודד עם זה זה פשוט להפוך את החיים שלך לטובים יותר.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן