ברוכים הבאים, אורח

פתרון לבעיה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פתרון לבעיה 99 צפיות

פתרון לבעיה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150784

היי חברים משתף בבעיה שיש לי וממש קשה לי להתמודד איתה ואשמח אם תוכלו אולי להציע לי פתרונות.
הבעיה היא כזאת: אני לא מצליח להרדם בלי לאוונן לא משנה כמה אני עייף וגמור מהיום ולא משנה כמה ישנתי פשוט לא מצליח...! ניסיתי מדיטציות , להעסיק את עצמי לפני שינה , לעלות למיטה ממש מוקדם ,לשמוע מוסיקה ומה לא... כלום פשוט לא עובד לי... יוצא שאני מנסה להלחם בזה כל הזמן ובסוף לפעמים המלחמה יכולה לקחת שעות , פעמים רבות עד לפנות בוקר ובסוף אני נופל... זה הורג לי את השינה ואת היום שאחרי בצורה מחרידה מתסכלת ומדכאת - אשמח לעצות פרקטיות עם חשיבה מחוץ לקופסא כי זה באמת סיטואציה קשה ולצערי הרגלתי את הגוף והמוח לדבר זה ממש כמו סם

תודה לכל העונים

תגובה: פתרון לבעיה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150785

ראשית כל הכבוד על המודעות והניסיונות הרבים להפסיק, אני בטוח שבסוף תמצא את הדרך, מאחל לך שזה יקרה מהר.

אני לא מכיר את סדר היום ואת ההרגלים שלך, מה אתה עושה וכו', אבל באופן כללי לדעתי הפיתרון הוא להגיע באופן קבוע למיטה כשאתה עייף פיזית ומנטלית.

אולי להכניס ספורט לפני השינה, או אפילו לצאת לריצה.

בנוסף הייתי מנסה להעצים את המשמעות של מה שעשיתי היום ומה שאני מתכנן לעשות מחר.

בהצלחה

תגובה: פתרון לבעיה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150787

• mose
  • דירוג כסף
אחלה רעיון ספורט

בימים שעשיתי ספורט פשוט הייתי מותש מהריצה וגם ירד לי הדחף באופן משמעותי

תגובה: פתרון לבעיה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150819

נסה להעמיק ולהבין יותר טוב את שלבי הנפילה, יש שרשרת של מחשבות, רגשות ואירועים שבסופן יש דחף מיני.
ככל שתבין יותר טוב מה מתחיל את כל המעגל הזה, את כל השרשרת, תוכל לבחור לך כלים ספציפיים לכל שלב בשרשרת במטרה לעצור אותה מלהגיע בכלל לדחף המיני.

כמו כן - כדאי שיהיה לך תרגיל מרגיע - כמו גלישת גלים, SOBER, עצור או STAR, עליו תתאמן כל יום בשעות שאתה מרגיש טוב ועם אנרגיות, כדי להפוך אותו להרגל חיובי. ברגע שיהיה לך דחף בלילה שלא הצלחת לבלום מראש, אז תוכל להשתמש בתרגיל שהתאמנת עליו ולהשיג הרגעה במערכת שלך. אחרי כן חופש הבחירה שלך יחזור ותוכל להתקדם משם, לגלות מה עוד מפריע לך להתגבר על הדחף ולשפר את התוכנית שלך ללילות.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן