ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שעמום 68 צפיות

שעמום לפני 3 שבועות, 4 ימים #151034

• Eyali
  • משתמש

כשמשעמם לי ואני לבד בבית אז אני נופל מה לעשות?

תגובה: שעמום לפני 3 שבועות, 4 ימים #151045

הלוואי והייתה לי תשובה שפותרת את כל הבעיות. 
כתוב ש "יצר הרע מתחזק בלב פנוי מן החכמה" וש "בטלה מביאה לידי חטא"
צריך פשוט לא להיות במקומות האלו. 
אני התחלתי למצוא תחביבים שממלאים לי זמן של שיעמום. התחלתי לנגן ולהתאמן. ואני קורא ספרים מעניינים. בעיקר של מחשבה ולימוד. זה מעביר את היצר בצורה ממש טובה. התוכנית SOS שיש פה באתר ממש טובה אם אתה לוקח את זה ברצינות. 
ההרגשת נאחס שיורדת עלי בזמן התאווה זה הדבר הכי מסוכן שיש. כי אז לא אכפת לך מכלום. לא מלשבור את השיא שהגעת אליו אחרי מאמצים מטורפים. ולא העבירה שיש בזה. לא האיבוד אנרגיות העצום שקורה לי. ולא שום הסבר אחר. פשוט לא אכפת מכלום. 
צריך להיות מיומן ומומחה באיך לא להגיע לשיעמום ובטלה. ואם נקלעת לשיעמום איך לצאת הכי מהר שאפשר מההרגשה המדוכדכת ומהענן שעוטף אותך וחוסם לך את המוח מלפעול. 
פשוט לקחת את זה כאתגר לחיים. ולהשקיע בזה. 
חוץ מזה שזה יעזור לך נגד הפורנו זה נותן לך מלא יתרונות שלא היו גם אם סתם לא היית נופל כשמשעמם לך.
פתאום תגלה שעולם הידיעות שלך מתרחב. אתה נהיה יותר ויותר מוכשר בתחביבים שלך והם יהפכו לך למקצועות עם ערך ותועלת אמיתית לחיים. 
יש סיעתא דישמיא שנשפכת עליך בכמויות כשאתה באופן מודע מתגבר ובוחר לא ליפול. אני מתקדם במוזיקה ובתחביבים שלי בצורה הרבה יותר מהירה ממה שכל אדם אחר מתקדם. אני מגיע להישגים לא הגיוניים בזמנים קצרים. 
בהצלחה באתגר. (זו עבודה של כל החיים)

נערך לאחרונה: לפני 3 שבועות, 4 ימים על ידי אבאאאאאאאא.

תגובה: שעמום לפני 3 שבועות, 1 יום #151065

תציב לעצמך מטרה בחיים.
לא מטרה שתגשים אותה עוד שבוע ואז זה יגמר אלא מטרה ארוכת טווח. 
איפה תרצה להיות עוד שנה שנתיים? 
איזה כישורים תרצה שיהיו לך? איפה תרצה להיות רוחנית?  ואולי גם איזה עבודה?
תבנה לעצמך תוכנית שלבים מוגדרים מראש בזמן.
אל תקל עם עצמך בתוכנית הזאת. תעשה אותה בכוונה קשה על מנת שלא תשתעמם ממנה.
ותתחיל לעבוד עליה שבכל תחילת יום תזכיר לעצמך את היעד הגדול ובסוף כל יום שב עם עצמך כמה דקות ותחשוב איך אני יכול לשפר את התוכנית שלי למחר.
מניסיון, אני יכול להבטיח לך שככה לא יהיה לך משעמם.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן