ברוכים הבאים, אורח

חדש בתחום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש בתחום 1541 צפיות

חדש בתחום לפני 7 שנים, 3 חודשים #105028

ב''ה
שלום וברכה!
אני חדש ממש(2 ימים) המערכת ואני מנסה להבין מה הפתרון / הדרך אל הצלחה ואני קראתי כמה מאמרים וסיפורים בפורום 
והתרגשתי ואני גם רוצה להגיע אל הפסגה ואני גם  שלחתי כמה אמייל למערכת בכל אופן מישהו שיוכל לעזור לי אודה לו מאוד

תגובה: חדש בתחום לפני 7 שנים, 3 חודשים #105035

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אם תבקש עזרה יעזרו לך, אבל אם תרצה שיעזרו לך מבלי שתושיט יד זה לא יעבוד,
אז קודם כל ברוכים הבאים, ההחלמה זה תהליך,
זה שפה חדשה, אבל תחזיק חזק בנו, תחלוק ותשתף מהחיים שלך כמובן באנונימיות, וחברים ישמחו לעמוד לעזר בשבילך,
אבל תזכור, רק ביחד זה עובד,
אפשר להגיע רחוק מהתאווה ולהיות קרוב לאלוקים, אפשר לא לסבול מהתאווה, אבל בתנאי שאתה יודע שאתה חסר אונים ומתקדם בצעדים,
בכל מקרה אוהב ונשמח לשמוע על הדרך שלך בהחלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש בתחום לפני 7 שנים, 3 חודשים #105039

אז קודם כל ברוך הבא. קשה לי להאמין שאתה חדש פה. כאן לא מגיעים חדשים. רק משומשים....

איך חדלים להיות משומשים ונולדים בבריאה חדשה? השיטה היא כאן. בשביל זה באת! תתמיד. בהצלחה!

תגובה: חדש בתחום לפני 7 שנים, 3 חודשים #105045

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום וברוך הבא. 
מאחל לך שתמצא פה את מה שאני מצאתי פה. 
כל יום בשעה 1:30-2:30 יש קבוצה טלפונית שמונחית על ידי סוד הכניעה. זה קבוצת צעדים ששם אפשר לעלות ולשאול/לשתף/לברר על כל דבר שקשור לתוכנית. מומלץ בחום, שם עליתי על דרך. 
אגב אין דבר כזה פיסגה... יש להיות נקי ומחובר לאלוקים. ואת זה על ידי פעולות פשוטות גם אתה יכול לעשות. 
אם יש לך שאלה או סתם בא לך לשתף אתה מוזמן לפנות אליי במייל - weedabest16@gmail.com
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן