ברוכים הבאים, אורח

תקווה חדשה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תקווה חדשה? 2274 צפיות

תקווה חדשה? לפני 6 שנים, 9 חודשים #109857

שלום לכולם. הצטרפתי. אני בן 27, נשוי פלוס ילד בן שנה. גדלתי בבית דתי, ישיבה תיכונית, ישיבה גבוהה, שירות קרבי, חתונה, ועכשיו סטודנט... אני נופל מגיל 12 בערך ולא דיברתי על זה עם אף אחד חוץ מאשתי. לצערי גם היא לא מודעת למצב  ואחרי שהיא תפסה אותי פעמיים היא חושבת שכרגע אני לא נופל (אני חושב). מפחד מאוד לפגוע בה שוב! עם השנים זה הגיע למצב של התמכרות לפורנוגרפיה, הוצאת זרע לבטלה, ואינטרנט באופן כללי (סרטים, יוטיוב וכו'). היו עליות וירידות בחומרת הבעיה אבל באופן כללי אפשר לומר בלי ספק שזה פגע קשות באינטימיות והכנות עם אשתי, בעבודת ה', בלימודים ובהישגים בכל תחום. בודאי שזה פגע אנושות (!!!) בתמימות ובאש ההתלהבות בכל מה שקשור לעבודת ה', נישואין, אידיאלים וכו'. זה ממש עיצב אותי בתור אדם בינוני. בתקופה האחרונה ויתרתי על התמודדות ואני זורם. אפרורי ופושר.
כרגע נופל קצת בבית למרות סינון של אינטרנט רימון, ובעיקר במחשבים של האוניברסיטה... 
מפחד להיחשף בפני אחרים, מפחד לצלול להתמודדות אמיתית ורוצה גאולה! בעזרת ה'!
תודה מראש לכולם

תגובה: תקווה חדשה? לפני 6 שנים, 9 חודשים #109858

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא לעולמנו המקסים,
כל אחד פה פיחד בעבר מהחשיפה, אבל להציל את חיינו היה יותר חשוב מהפחד, והרמנו ידיים, והגענו לקבוצות,
אבל בשבילך, בא נתחיל לאט לאט, תתחבר לפורום, קח כוח מהחברים, אולי תתצטרף לקבוצה הטלפונית שזה באנונימית,
רק אל תרים ידיים, יש פה פתרון, אבל זה תהליך,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תקווה חדשה? לפני 6 שנים, 9 חודשים #109859

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום גאולה
אני כ"כ מזדהה עם השיתוף שלך, רק רציתי להגיד לך שאתה בכלל לא לבד, שיש לך המון המון תקווה פה, כמו הרבה מאוד חברים שהצליחו וקיבלו את חייהם במתנה.
תצמד למנצחים, תצמד למי שהוא נקי כבר תקופה, ותשאל אותו איך הוא עשה את זה. ואז פשוט רק לעשות את מה שהוא עשה.
אוהבים אותך, ושאלוקים יעשה גם איתך את הנס.
יום נקי ושפוי

תגובה: תקווה חדשה? לפני 6 שנים, 9 חודשים #109860

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך וברוך הבא לגאולה .
הגאולה האישית שלנו היא כל כך אמיתית ואפשרית .
האמת שזה נותן חיים חדשים חיים של אמת, כנות, תקווה. 
שווה להיצטרף קפוץ למיים, תתצטרף לקבוצות , לשוחח עם חברים, ולעשות צעדים. 
שווה… 
אם תרצה להיתקשר ולשמוע עוד פרטים 
Shabtaiafoon@gmail.com
בהצלחה לגאולה. 

תגובה: תקווה חדשה? לפני 6 שנים, 9 חודשים #109862

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 560 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך חבר יקר,
אני אישית הצהרתי במשך שנה וחצי (מאז שהגעתי לראשונה כאן לאתר) שאני מעדיף למות מאשר להיחשף בקבוצות.
אבל מאז שהבנתי שאין לי סיכוי, תפסתי אומץ והלכתי לקבוצה ראשונה לעיר אחרת, פחדתי מאוד, הלב שלי הלם בפראות כמו תופי טםטם, הייתי בטוח שאני יתעלף כשאני ידרוך על מפתן החדר.
אבל במקום להתעלף, חזרתי לחיים, קיבלתי המון אהבה והזדהות, כולם בחדרים מתמודדים בדיוק כמוני, ולכולם יש אותו אותו פתרון בדיוק כמוני.
הפארסה החדה מפחד לכיף - הייתה מהירה מאוד, תוך כשבועיים כבר חיכיתי בקוצר רוח 'מתי אני כבר הולך לקבוצה הבאה', הנס הזה קרה, ואני מאחל לך שזה יקרה גם לך.
אלא מה? שאצלי זה הגיע אחרי סבל ופחד של שנה וחצי, ומאחל לך שלך זה יקח קצת פחות...

חיבוק,
מושי

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 9 חודשים על ידי מושי.

תגובה: תקווה חדשה? לפני 6 שנים, 9 חודשים #109902

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך חבר יקר
ברוך הבא לעולמינו הקסום
אני מציע לך להיות פה עם החברים לראות מה עבד להם ומה יעבוד לך
אני באופן אישי מאוד מאוד פחדתי ללכת לקבוצות זה היה נראה לי דבר מפחיד והרסני
אבל כשהבנתי שזה או להיות או לחדול פשוט קפצתי למים
מה לעשות אין ברירה!!!!!
היום אני לא יכול בלי הקבוצות
אני מציע לך גם כן לקפוץ למים כי רק אז תוכל באמת להנות מהחיים