ברוכים הבאים, אורח

אני חדש - רציתי לדעת מכם איפה אני עומד - מה לדעתכם המצב שלי ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני חדש - רציתי לדעת מכם איפה אני עומד - מה לדעתכם המצב שלי ? 2137 צפיות

אני חדש - רציתי לדעת מכם איפה אני עומד - מה לדעתכם המצב שלי ? לפני 11 שנים, 11 חודשים #12362

ראשית, אני כבר מקבל את מייל החיזוק כחדשיים, האינטרנט שלי בבית ובעבודה הפך להיות אתרוג +.
שנית, היום זכיתי לעמוד בפיתוי, החלפתי חברת פלאפונים וממש לחצו עלי שיהיה לי אינטרנט - סירבתי בזכותכם, לא רוצה אינטרנט בכיס שלי 24 שעות ביממה.
תודה רבה רבה לכם.

לעניינו,
אני כבר כ 20 שנה תמיד חי חיים כפולים, תמיד בישיבה הייתי קורא ספרים בלילות, מסתקל בתמונות בעיתונים לא צנועים ו.....
גם בחיי לאחר הנישואים, בסתר הייתי גולש לאתרים..... צופה בסרטים כלליים, ממש מכור לבזבוז זמן באופן לא חרדי.

אבל בשנים האחרונות עברתי שינוי...
לפני שנתיים החלטתי שאני לוקח שנה של חופש ולא צופה בשום סרט לא דתי, כולל פורנו.... הצלחתי שנה שלימה.

לאחר השנה חזרתי לצפות בסרטים רגילים עד 6 שעות בשבוע.....הצלחתי למעט שתי נפילות לפורנו.

במשך כל הזמן הזה כן קראתי ספרים לא דתיים אבל ללא בעיות צניעות ואני לא מעונן.

עדיין בכל הזדמנות שיש לי אני מאוד מאוד רוצה לצפות בדברים לא צנועים.

כיום אין לי אינטרנט אבל אני כן קורא ספרים של סופרים לא יהודיים (לא בסגנון סקס)

שאלתי
לפי הנתונים האלו, מה האם אני נקרא מכור ? האם אני צריך להצטרף לקבוצת תמיכה ? האם אני צריך טיפול פסיכולוגי כי אני עדיין מאוד מאוד אוהב פורנו ?
או בגלל שאני די נקי, להמשיך כך ואולי יום אחד אהיה דתי אמיתי ?

בעניין: אני חדש - רציתי לדעת מכם איפה אני עומד - מה לדעתכם המצב שלי ? לפני 11 שנים, 11 חודשים #12367

חיימלה היקר!!!אחי הנסיך!!!
אני לא יודע לאבחן!אני יודע משהו אחר.. רבי נחמן כותב... שכל שיר שאתה שומע של זמן שאינו כשר.. או כל ספר שאתה קורה של סופר לא ירא שמיים.. כל התכונות של הסופר/זמר עוברות אליו!!אם הזמר נואף!!נעשים לך הירהורי זנות!!ואם הוא גנב??נהיה לך משיכה לגזל!!מפחיד!!

עוד דבר שאני יודע..
שאם תפסיק בורא עולם יאהב אותך כפליים...!!הוא אוהב אותך עכשיו ויאהב אותך כפליים!!!שווה!!לא??
ברכה בכל עסקיך!!שלום בית!!הצלחה!!בריאות!!הכל!!בורא עולם עולם אוהב כפליים!!!!

מעבר לזה אני לא בדיוק יודע..
אבל תדע..
שכל פעם שאתה מתגבר... אתה רונה לך מלאך שממליץ בפני הקב"ה... "אלוקים!!!שלח לחיים פרנסה ושלום בית!!מגיע לו!!" למה שואל בורא עולם??? "היה לו מחשבה רעה... והוא התגבר..." אוו אם ככה באמת מגיע... תנו לו כיד המלך!!!

בהצלחה נסיך!!!
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: אני חדש - רציתי לדעת מכם איפה אני עומד - מה לדעתכם המצב שלי ? לפני 11 שנים, 11 חודשים #12371

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שנה שלמה נקי? אשריך! אתה צדיק גמור! (לא רק בשם . במציאות) (זה לא איבחון ולא מתיימר להוות איבחון. אני לא מאבחן. זאת מציאות) הלואי עלי!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אני חדש - רציתי לדעת מכם איפה אני עומד - מה לדעתכם המצב שלי ? לפני 11 שנים, 11 חודשים #12417

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום

שאלתי
לפי הנתונים האלו, מה האם אני נקרא מכור ? האם אני צריך להצטרף לקבוצת תמיכה ? האם אני צריך טיפול פסיכולוגי כי אני עדיין מאוד מאוד אוהב פורנו ? או בגלל שאני די נקי, להמשיך כך ואולי יום אחד אהיה דתי אמיתי ?

חבר חדש יקר. אני לא אלוקים ולא שופט לבבות, אבל אני ממליץ לך מאוד לחשוב שוב על היחס בין עשרים שנה לבין שנה אחת של נקיון. מה קרה בעשרים השנה האלה? האם הרגשת חסר שליטה? האם ניסית להפסיק? האם הבעיה שלך היא 'בזבוז זמן' כהגדרתך,  או אוננות ופורנוגרפיה על כל המשתמע מכך? רצוי להסתכל על השאלות שבתחילת 'הספר הלבן'. שמסתובבות פה בפורום, עשרים שאלות שלמרות שהן לא 'קליניות' הן עוזרות לעשות סדר היכן אני ולאן אני הולך.

הדבר שרציתי לכתוב באמת, נכתב מלב רותח מכאב...'ואולי יום אחד אהיה דתי אמיתי'?
ברשותך אכתוב בגוף ראשון:
למה אני חושב שאני לא דתי אמיתי? מה אני חושב, שאלוהים רוצה רק אנשים מושלמים, אנשים שתמיד מתפללים ואף פעם לא אומרים לשון הרע ותמיד עושים את מה שהוא מצפה מהם? לא, אני יודע. אני חושב שאלוהים רוצה אנשים שנופלים, אבל לפורנו, לחיים כפולים כאלה, לבגידות המטונפות שאני בוגד, לפרצופים שאני עושה אל מול המחשב? לא ולא, את זה אלוהים לא רוצה. ומי שעושה את זה - הוא לא דתי אמיתי. לא רק שהווא לא אמיתי, הוא רשע, הוא בוגד. הוא זבל של בן אדם, ואפילו אלוקים מתכנן להוציא אותו החוצה במיתה בידי שמיים כמה שיותר מהר.
חברי היקר. המחשבה הזו קורעת לי את הלב. ההתמכרות כבר קרעה אותו לא פעם, אבל מבחינתי, לחשוב ככה זה כמו לסובב את הסכין בפנים.
לא רק שאני מכור, לא רק שאף אחד כולל אשתי כולל כל מי שאני מכיר (חוץ מחברי הפורום) היה זורק אותי אם הוא היה יודע מה אני עושה, גם אלוקים היה זורק אותי? את אלוקים אתה רוצה לקחת ממני (ומעצמך)? אז באמת איך אסתדר? בלי אלוקים - כבר עדיף ליפול וזהו.

חבר יקר, אלוקים פה, אתך, זו התאווה (או ליתר דיוק - האגו שמזין את התאווה), שגורמת לנו לא לקבל את זה שאלוקים אוהב אותנו. אני עד כדי שונא את עצמי, שאני לא יכול לדמיין שאלוקים מכיל את זה. אני עד כדי כך בטוח שאין לי שום תקווה, עד שאני חושב שאלוקים הולך להוציא אותי להורג במיתה בידי שמיים. הוא אוהב אותך. הוא שם לך את הבעיות שמעוררות את התאווה - והוא אוהב אותך בדיוק איפה שאתה מתמודד - עם הספרים ועם הפורנו ועם הסרטים. אל תשווה בנפשך שאחרי שסוף סוף תעבור הלאה, ותעבור את הפרק הזה בחיים שלך, תתחיל את החיים 'האמיתיים' בהם תהיה 'דתי אמיתי'. לא חבר יקר, הדתיות שלך, זו שעליה תקבל הכי הרבה שכר, מתבטאת כאן, במאבק הזה, כאן ועכשיו, רק להיום.

בכאב
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן