ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילות 146 צפיות

נפילות לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150840

שלום חברים , לא יודע איך להתמודד עם המצב שלי , בכל זמן שאני לבד צצה לי הפנטזיות המיניות , אפילו כשהייתי בזוגיות עדיין צפיתי בפורנוגרפיה , לא יודע איך לצאת מהתכנים האלה ותמיד אחרי נפילה מרגיש אכזבה גדולה ותחושת בושה וזה מוריד לי בהרגשה , , אני זוכר שהייתי בגיל צעיר עברתי חוויה לא נעימה מינית , ומאז גיל התבגרות הייתי חשוף לתכנים מינים ומאונן , בין עם זה בהפסקות בעבודה או בכל רגע שאני יושב על המסך בלילה , ומרגיש מיואש , לא יודע מה לעשות עם זה. אשמח לקבל פתרונות ותמיכה ממכם !

תגובה: נפילות לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150849

• 9625
  • דירוג זהב

היי אח יקר!
אצטט כאן קטע מהמדריך לאתר שמור עיניך.

בתור כאלו שעברו את התהליך בעצמנו, אנו יודעים עד כמה קשים הצעדים הראשונים בהתמודדות הזאת שלך.
אנו מכירים היטב את החשש מפני הבלתי נודע, רגש הבושה להודות בכך שיש לנו את הבעיה הזאת, והאומץ
הנדרש כדי להתגבר על הכל, להוריד את המדריך ולקרוא בו.
אבל למרות זאת, עשית זאת והנה אתה כאן, קורא ומבין – אולי לראשונה בחייך – שאינך לבד בהתמודדות
הזאת.
אנו פונים אליך, בלב אכפתי ואוהב, ומבקשים: אנא, אל תפסיק כעת. קרא את הכלים המוצעים, סמן לעצמך
במה תרצה להיעזר, ומצא את הדרך שלך לחיים טובים יותר. זאת ההזדמנות שלך – אל תפספס אותה

מייחל להצלחתך, אפי

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?
תנסה! מקסימום, תצליח........

9625fe@gmail.com

תגובה: נפילות לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150852

היי שלום לך וטוב שאתה משתף!
ההסבר הפשוט לזה שזו ההנאה היחידה והעוצמתית שאנו חושבים שזה טוב לנו , ובעצם זה גם פועל ההיפך, הפיתרון פשוט להיות חזק , ולעשות דברים שעושים לנו טוב, יש בשמור עיניך הרבה עיצות, אבל א' הדברים שעזרו לי כל פעם להגיע למקום השפוי - לנסות לתאר מה עובר עליי ברגע זה- ואז להגיב , הרבה פעמים אנחנו מחפשים הנאה שתכפר על סבל , ויש הרבה סוגי הנאה בטבע שעושים טוב, כגון מוזיקה , אוכל , ולצאת עם חברים. תזכור כל פעם שתרגיש רצון ל.. תחפש משהו טוב , ואתה תראה שאתה צריך דברים בסיסיים של חברה , ושמחה , ואפילו שינה , או לא להיות רעב , ומתי שתדאג לעשות לך טוב באופן הכי פשוט וכשר, אתה תראה שאתה מצליח ואתה יכול , וכל יום כזה יעשה לך וי בנפש ובעצמך, וכל ניצחון כזה גם יבנה אותך ! בהצלחה לך 

כמו שאמר לי הספונסר : כל המהלך שלך בנקיות זה מעל הטבע
כך גם הקב''ה ילך עמך מעל הטבע!
וכן הווה.

תגובה: נפילות לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150857

• תשבי
  • דירוג כסף

שלום אח יקר הגעת למקום הנכון.
מזדהה לגמרי עם המצב שלך.
יש כאן הרבה שיכולים לייעץ לך מניסיונם הנקי,
לצערי אני כרגע לא במצב של נקיות לזמן ארוך, אבל היו לי כאלה,
מה שעזר לי זה התוכנית לגמילה עצמית שיש באתר,
יש שם סרטונים מועילים מאוד של FORTIFY,
אולי בכל פעם שאתה מול המסך משועמם מגורה וכו' וכו',
פשוט לפני שאת מתחיל לגגל, תפתח את האתר ותראה איזה סרטון חיובי.
המון הצלחה

תגובה: נפילות לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150858

♦ נכון , התחלתי להסתכל
כמו שאמר לי הספונסר : כל המהלך שלך בנקיות זה מעל הטבע
כך גם הקב''ה ילך עמך מעל הטבע!
וכן הווה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן