ברוכים הבאים, אורח

הרהורים תרתי משמע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הרהורים תרתי משמע 44 צפיות

הרהורים תרתי משמע לפני 1 חודש #151643

עוד מקטנותי הייתי מכור בלי לדעת אם זה ללכת ברחוב ולחפש תמונות ומראות וכו' ואפי' כשהייתי לומד בחומש בפסוקי העריות הייתי מתגרה עד היום אני מרגיש גועל מעצמי איזה מין אדם הוא זה שמתגרה כמו בהמה מכל שטות לא אחת שאלתי את הבורא למה צריך בריאה כזו שרק הורסת, לא מחזיקה מעמד אפי' מול זבוב קטן שרק הלך וגדל התסכול הוא לא קטן, ורצף החיים משתבש. כיום אני כבר עם ילדה. ועדיין העיניים נדלקות מכל מראה נשי. אישתי סובלת ואני סובל שבעתיים 
שלום הבית ..... לך תדע מה יהיה איתו רק שלשום רבנו כשאני יודע שבפנים עמוק הסיבה זה אחותה ש יפה ממנה 
ומאידך אני יושב עכשיו על המחשב רק כדי לא ליפול אי שם..  וכאן למדתי בזמן הקצר שלי לטפוח לעצמי על השכם ולומר לא משנה לי איפה אני ממוקם אצלו למעלה אך שאפו על המלחמה
שאפו על היכולת ללמוד, על היכולת לנסות, על היכולת להבין שמשהו לא תקין, שאפו על כל פעם שאני בבית של ההורים 
ויכול לקחת אייפון ואני לא עושה את זה ואפי' בגלל שאני מפחד מההשלכות. אחרי הכל אני הוא שמתמודד אחרי ההתגברות עם תחושת ההחמצה. 
מקווה רק לכתו על עליות בלי שום נפילה והיות מצליח תמיד.

תגובה: הרהורים תרתי משמע לפני 1 חודש #151649

ברוך הבא לפורום!!!
תודה על השיתוף ועל הכנות.
מאחל לך הרבה הרבה הצלחה.
היה כיף לדבר איתך אתמול, כל הכבוד על האומץ להתקשר.
אשמח לדבר עוד אם תרצה.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן