ברוכים הבאים, אורח

אולי, הפעם זה יצליח?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אולי, הפעם זה יצליח? 35 צפיות

אולי, הפעם זה יצליח? לפני 1 שבוע #151844

שובאני פה.
עצוב לי.
אני כבר ממש לא צעיר.
למעשה, הייתי כאן תקופה קצרה לפני הרבה שנים ופרשתי.
רק אומר, תדעו לכם שזה רק מחמיר עם הגיל, הולך ונעשה נורא יותר.
החיים שלי ממש לא קלים עם הסוד הנורא.
זה מתסכל שכל החיים סובבים סביב הגועל הזה וזה כל כך הרבה שנים אצלי  עשרות שנים רבות.
עצוב לי ואני שונא עצמי בכל נפילה מחדש. אני מתעב את עצמי.
האם בכלל אפשר לחווט את המוח שלי מחדש בגילי? או שנגזר עלי להיות מכור עד סוף חיי?
אני רק 3 ימים נקי (פעם אחרונה ברביעי והיום שבת) וקצת מעקצץ לי.
אפרופו שבת. סליחתכם, אבל אני החילוני היחידי כאן ???
האם יש כל כך מעט חילוניים שמבינים כמה נורא לסבול ככה ומחפשים עזרה, או שאני מפספס משהו ?
או שהגיעו לפה והבינו שזה אתר לדתיים וברחו ?
אבל למה לברוח??? נכון יש פה נופך דתי, אבל זו בטח לא מחלה של דתיים. ברור שלא. 
כן, ברור לי שאתם שונאים את עצמכם על כך שאתם לא מצליחים להתאפק ועושים דבר שאסור בתורה. אבל במחילה, זה הרבה מעבר לאיסור מהתורה. זה פגיעה אנושה באיכות החיים לדתיים וחילונים כאחד.

נכון, אצלנו, אוננות מזדמנת אינה נחשבת להתנהגות בעייתית, אבל אוננות כפייתית זו בעיה חמורה לכולנו.

ועוד שאלה מטרידה אותי. אם הכלים פה מתאימים לדתיים, האם הם בכלל מתאימים לי ויעזרו לי  ?
אמרו לי בעבר שצריך אמונה כדי לצאת מזה, אבל האמונה שלי שונה מזו של הדתיים. אז יש טעם להשאר פה?

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע על ידי שובאלון. סיבה: סתם

תגובה: אולי, הפעם זה יצליח? לפני 1 שבוע #151845

ברוך הבא!! ברוך השב!!!
האתר כאן ברובו הגדול הוא אכן אנשים דתיים, אבל הבעיה שאתה מדבר עליה היא לא בעיה דוקא של דתיים, וכן יש פתרון שהוא לאו דוקא לאנשים דתיים, למרות שהוא מצריך אמונה באלוקים.
הפתרון שעובד לי למעלה מ-9 שנים הוא תוכנית 12 הצעדים, שתחילתה בעולם היתה ע"י כמה גויים אלכוהוליסטים. התוכנית היא תוכנית רוחנית ולא דתית, זאת אומרת - לא רק שאינה שייכת לשום דת מסויימת, אלא היא כלל לא דתית, אין בה מצוות וחיובים דתיים, אכן יש בה צורך באמונה. אבל אני מכיר בעצמי כמה חברים חילונים שעלו על דרך בתוכנית הזאת, למרות שהם הגיעו ממחוזות של חוסר אמונה מוחלט. אחד מהם התבטא שאם ההורים שלו ישמעו שהוא מאמין באלוקים - הם ישבו עליו שבעה.
האמונה הנצרכת בשביל עבודת הצעדים, היא להאמין באלוקים שמנהל את העולם, והוא אלוקים אוהב, ויש בכוחו לעזור לי ולשחרר אותי מהתאווה, למרות שלי אין כח מול התאווה. זה מה שנצרך.

לסיום, אעתיק כאן ממה שהגבתי כאן בפורום בפוסט אחר, לפני כמה ימים בודדים.

בכל העולם ישנם מליוני אנשים שמשתתפים בקבוצות החלמה למכורים מכל מיני סוגי התמכרויות.
ההתמכרות הגדולה היא לאלכוהול, שם כביכול נראה לי ברור למה אנשים רוצים להחלים כי כאשר הם כל יום משתכרים הם לא יכולים לעשות שום דבר בחיים, לא ללכת לעבודה, לא להיות עם המשפחה וכו'.
בהתמכרות לתאווה, זה קצת נראה שונה. כי כביכול באופן חיצוני הבן אדם נשאר אותו בן אדם, הוא יכול להמשיך ללכת לכולל ולעבודה, וכביכול להמשיך את החיים כרגיל.
אבל זה לא בדיוק כך. אכן אצל כל אחד זה תופס אותו אחרת, אבל הצד השווה בכולם, שלמעשה ההתמכרות היא על חשבון המשפחה, על חשבון העבודה, על חשבון החיים של הבן אדם, וכמו כן - בהרבה מן המקרים זה עובר את המוסריות הנורמלית של האנושות, ואני לא מדבר על מקרים בהם נעשים דברים פליליים וכדו'.
ומה שכתבתי שזה על חשבון הדברים הללו, זה לא רק מבחינת הזמן בו אני שקוע בתאווה על חשבון הזמן שאני אמור לעשות דברים אחרים, אלא כל כולי והפנימיות שלי מנותקת, זאת אומרת גם כשאני נמצא עם המשפחה והחברים, אני לא בדיוק שם, אני נמצא במקום אחר. אני מנותק, המקום היחיד שבו אני אולי מצליח להרגיש קצת מחובר, זה כאשר אני משתמש בתאווה, וזאת בדיוק הסיבה שאני שוב ושוב בורח לתאווה, כי שם אני מרגיש שתמיד אוהבים אותי, לא משנה מי אני. תמיד יהיה לי שם כיף, ותמיד אני אוכל לברוח מהמציאות אל הפנטזיה, ובפנטזיה יש עולם בלי בעיות ובלי עול של החיים.
אז לכן ישנם חילונים וגויים רבים בעולם כולו, שמגיעים לקבוצות ההחלמה של SA, שאגב הקבוצות של SA התחילו מגויים לא מיהודים שומרי תורה.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אולי, הפעם זה יצליח? לפני 1 שבוע #151846

תודה על התגובה,איש יקר.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן