ברוכים הבאים, אורח

התעוררות ותשוקה לפורנוגרפיה ואוננות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התעוררות ותשוקה לפורנוגרפיה ואוננות 34 צפיות

התעוררות ותשוקה לפורנוגרפיה ואוננות לפני 5 ימים, 13 שעות #151861

שלום לכם יקיריי. 
מזה הרבה זמן היה מחשבה כזו איך להיגמל מפורנוגרפיה וקשה לי לדבר על כך עם אנשים אפילו עם אנשי מקצוע שרק רוצים בטובתי. בחסד ה', נכנסתי ממש באקראי לאתר זה. תקווה שבאמת התכנית תעזור לי בדיונים עם אנשים שמזדהים כמוני באותו התמכרות. אציג את עצמי. 
אני בן 34 וחצי, נשוי מאז שנתיים וחצי לאישה נפלאה וטובת לב ויש לנו שתי ילדים מאוד מתוקים בלי עין הרע. גרוש בעבר לאחר כמעט עשר שנים. יש לי הרבה ברכה ושפע מהקדוש ברוך הוא שדואג לי לכל מחסורי ולכל שאיפה שאני רוצה להתקדם. יש דברים שבאמת חסמו לי את הצינורות השפע והמזל כמו עישון חשיש פורנוגרפיה ואוננות. ואני פועל להסיר אותם באמונה שאכן הם נבראו בכדי להכשיל את האדם מהלצליח. 
לעניין הפורנוגרפיה:
אני מגיל 16 וחצי לערך, הגליתי למקום תורה מארץ ישראל לטורונטו שבקנדה - יש שם ישיבה מאוד טובה ותומכת. לראשונה נחשפתי לסביבה מיתרנית לעיניים ארצישראליות שהורגלו בסביבה יותר שמרנית בחוץ. למשל, שולחים דברי פרסומת לפנימייה תמונות לא צנועות אבל מקובלים ככה בגולה. ככה, התגוללתי על בסיס אוננות מצפייה בתמונות כאלה. ולאט לאט עלה בהדרגה והיו תקופות שבאמת הצלחתי להתנתק מתכנים אלו בישיבה והייתי ממש מבסוט שהייתי נקי לגמרי ועד ששוב נפלתי בזה ומאז עד היום המצב ממש מייאש כי אני לא יודע אם אצליח לעמוד בזה ואני מאוד רוצה לשחזר את ההצלחה שהייתה לי בישיבה שלא נפלתי והייתה ממש תחושה טובה של נצחון אמיתי. 
צפייה בפורנוגרפיה זה כאב אמיתי שגורמים לי ייסורים אדירים ופחד מהשלכות לעומת העונג הצרוף בה שאין כדי לתאר עוד. אני רואה שההשפעה של הפורנוגרפיה עליי ממש חזקההה עד שיש לי קושי אדיר בלהתגבר. 
אני שמח שיש כאן חברים באותו מצב שלי, אני זקוק לתמיכה שלכם ולדרבן אותי עוד יותר בלשתף חוויות והתמודדות אישיות שלי ושלכם. 

שלכם, 
סאניריביט 74

תגובה: התעוררות ותשוקה לפורנוגרפיה ואוננות לפני 4 ימים, 12 שעות #151865

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף
צפייה בפורנוגרפיה זה כאב אמיתי שגורמים לי ייסורים אדירים ופחד מהשלכות לעומת העונג הצרוף בה שאין כדי לתאר עוד. 

ממש מזדהה עם המשפט הזה.
אני חושב שהגעת למקום הנכון.
ממליץ לך לנסות את הכלים כאן ולראות לבד מה יעזור לך.
ברוך הבא אוהבים אותך.
דרך צלחה ושנה טובה ונקיה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן