ברוכים הבאים, אורח

מחפש לרצות לרצות לצאת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מחפש לרצות לרצות לצאת 4007 צפיות

תגובה: בעניין: מחפש לרצות לרצות לצאת לפני 8 שנים, 9 חודשים #80479

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תמשיך לחפש. אל תתייאש. גם אם זה לרצות לרצות. זה בסדר. לכל אדם יש את הזמן שלו. את המסלול שלו ואת הקצב שלו. בהחלמה למדתי שאני רואה את מה שאני מחפש ומחמיץ את מה שאני לא מחפש אפילו שזה ממש מתחת לאף שלי...

זה לוקח זמן, אבל מגיע הרגע שפתאום תובנה חדשה נכנסת לנו לחיים, אנחנו תופסים שהדרך שבה אנו חווים את העולם מושפעת מאד מהמקום בו אנחנו ממקדים את תשומת ליבנו.

שנזכה להתמקד ברצון האמיתי שלנו.

חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: בעניין: מחפש לרצות לרצות לצאת לפני 8 שנים, 9 חודשים #80588

אסירותודה כתב:
תמשיך לחפש. אל תתייאש. גם אם זה לרצות לרצות. זה בסדר. לכל אדם יש את הזמן שלו. את המסלול שלו ואת הקצב שלו. בהחלמה למדתי שאני רואה את מה שאני מחפש ומחמיץ את מה שאני לא מחפש אפילו שזה ממש מתחת לאף שלי...

זה לוקח זמן, אבל מגיע הרגע שפתאום תובנה חדשה נכנסת לנו לחיים, אנחנו תופסים שהדרך שבה אנו חווים את העולם מושפעת מאד מהמקום בו אנחנו ממקדים את תשומת ליבנו.

שנזכה להתמקד ברצון האמיתי שלנו.

חיבוק.

אני אוהב אותך. תודה. רוצה את החיבוק הזה...

בימים אלו אני אפילו משכנע את עצמי שאני חי עם התאווה. וזה בסדר.
בסדר, אז אני אאונן פה ושם, אשאב את ההנאה שאני צריך ושלום על ישראל. (רק חבל על הלבה הרותחת שמחכה לי שם אחרי 120, אבל) למי יש כוח להלחם בזה? אני אפילו כבר לא ממש מוחק את הסרטונים/סרטים, במילא אני אוריד מחדש עוד כמה שעות/ימים, מה הטעם?
הקב"ה נותן לי מין חסד כזה מוזר, שאפילו הנפילות כבר לא כל כך כואבות.
אם נסתמך על העבר, זה לא ימשך לנצח.

אבל לא יודע. משהו בי בכל זאת לא רוצה לטבוע.
אני לבד בבית. לא יוצא לי הרבה. וזה אומר שאני יכול לחגוג חגיגות על התאווה בפול גז. אבל משום מה לא עשיתי את זה. לעזאזל, מה עוצר אותי?

תגובה: מחפש לרצות לרצות לצאת לפני 8 שנים, 9 חודשים #80667

גם בתוך הסערה בתוך רעש הרעמים כשהכל חשוך מסביב והעולם כמרחקה אתה יודע שיבוא הרגע ותפציע קרן אור חמימה ויתפזרו העבים ותזכה גם אתה לראות שמיים תכולים פרוסים ממעל כעצם השמים לטוהר.

הייתי יותר מדי שנים במקום בו אתה נמצא וחוויתי את הכל.
אוהבים!

תגובה: בעניין: מחפש לרצות לרצות לצאת לפני 8 שנים, 8 חודשים #81181

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
הוא לא רוצה ליפול ולפגום בברית.

אך כמוני אחרי הנפילה הוא מרגיש טוב והקלה ולא תחושת יסורים, לכן הוא שואל איך מקבלים רצון להפסיק לפגום, ליפול, להשתמש... איך שתקרא לזה.
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן