ברוכים הבאים, אורח

הכניעה שלי !
(0 צופה) 

נושא: הכניעה שלי ! 42060 צפיות

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4556

אשריך אחי! דרך מצויינת היא השבועות.. רק תיזהר בהם. קראת את המדריך על השבועות אני מניח נכון?
שמח שעוד יהודי הצליח לשמור על קדושתו היום!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4559

• עבד ה
  • דירוג כסף
כן אחי.. מקווה להחזיק מעמד.
מה איתך איפה אתה בספירה?

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4569

אני לצערי נפלתי בצהריים.. עכשיו אני קם מחדש וממשיך לספור..
אבל הסיפור שלי הוא קצת מורכב..
לילה טוב
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4632

• עבד ה
  • דירוג כסף
משוש חיי,
אני מחזיק לך אצבעות בהתמודדות שלך, אני בטוח שהמלחמה שלך קשה ומורכבת אבל אני יודע שאם אתה פה איתנו בפורום הזה
יש לך רצון עז להפסיק עם התמכרות הזאת וכבר מובטח לנו שאין דבר העומד מפני הרצון ..

אשמח אם בהמשך תשתף אותנו במלחמה שלך ובתובנות שהגעת עליהם.

היום ה-6 למלחמה לפני 12 שנים, 6 חודשים #4633

• עבד ה
  • דירוג כסף
יומני היקר

לאחר שאתמול עבר עלי יום לא קל של התמודדות, היום הנוכחי עבר עלי בצורה רגועה.
עוד כמה שעות ואני מסיים את היום ה-6 הנקי שלי ואני מרגיש בתוכי סיפוק אך אם זאת אני כבר מכין את עצמי לקרב הבא.
מקרבות קודמות שלי למדתי שלא מספיק לנסות ולחסום את עצמי מכל העולם -נכון שחשוב לחסום את עצמנו מפריצות ולנסות להגיע כמה שפחות לחיכוך איתו ,אך הדבר היותר חשוב הוא העבודה פנימית להבין שמדובר בקרבות קרבות שכל ניצחון בקרב הכי קטן בסוף יביא לך את הניצחון במלחמה.
איני מטעה את עצמי ומודע אני שמדובר במלחמה של חיים שאיני יודע אם  בכלל היא  תיפסק בזה העולם אך אין לי ספק שכל ניצחון שלי בקרב נותן לי יותר זמן להתכונן לקרב הבא ..
(כמו במלחמה בין ישראל לחמאס שכאשר יד ישראל על העליונה הסבב הבא צפוי להיות אחרי יותר זמן (ראינו זאת בעופרת יצוקה))

לילה טוב ונקי

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4636

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אשריך צדיק!
כל הכבוד על ששת הימים הנקיים.
בהצלחה מרובה ולילה טוב.
אין יאוש 
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4644

התפקיד שלנו במלחמה בתאוות בכלל ובתאוות המין בפרט היא לא לנצח את היצר כי את זה איננו יכולים וכבר ידוע שלולי עזרתו של השם יתברך האדם אינו יכול לנצח את יצרו..
לפעמים אנחנו מחזיקים כמה ימים כי השם נלחם לנו במלחמה על מנת לעזור לנו לקום מחדש.. ולאחר הימים הללו הוא עוזב אותנו כביכול להתמודדות עצמית עם היצר ואז אנחנו מרגישים שקשה לנו להילחם בהיצר ולפעמים נופלים..
לכן צריך לדעת שבימים שקשה לנו אלו הימים של הניסיון שלנו מאת השם יתברך שבהם עלינו לאזור חיל ולהראות שאנחנו יכולים להתמודד גם בכוחות עצמנו.. ואם נפלנו שוב סימן שאנחנו עוד בדרך רחוקה אך לפחות עלינו על המסלול..

אסכם זאת במשפט אחד: המלחמה היא שלנו, הנצחון הוא מתנת האל..

היום הצלחתי לשמור על יום נקי! אני חייב להודות שהשתפכות הלב והנפש כאן בפורום בהחלט עוזרת המון לפריקת מתחים פנימיים ושחרור נפשי מהיצרים...

הבה נתחזק למען כבודו של השם יתברך!

יום ה-7 למלחמה לפני 12 שנים, 6 חודשים #4731

• עבד ה
  • דירוג כסף
לשמחתי היום עבר בצורה חלקה אם כן מדי פעם היו ערעורים לא במקום.

אני כבר עומד על שבוע מלא נקי:)

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4737

המשך כך. בכל רגע פנוי תנצל אותו לדברים חיוביים ולהתעסקות ולהתעמקות בתורה הקדושה אשר היא כמו מים אשר מכבים את הלהבות של היצר שצצות בתוך הלב. אין דבר ששובר את היצר יותר מסירות נפש לחיי התורה בטהרה ובקדושה.!!

היום ה2 שלי ללא פגעים ומרעין בישין!

הבה נתחזק!

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4740

• עבד ה
  • דירוג כסף
אני שמח לשמוע אחי:)

בוא ניקח על עצמנו  להגיע לשבת הקרובה נקיים! מה אתה אומר?
האמת שאני לא צריך תשובה אני פשוט  סומך עליך חברי למסע שנצליח ביחד .

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4743

לקחת על עצמנו זה כבד מדי אחי היקר! אנחנו את כל המשקל מפנים כלפי ריבונו של עולם.. שהוא יעזור לנו להתמודד..
כשאנחנו מצליחים לשמור על עצמנו נקיים זו מתנת הבורא יתברך כדי שנקום מההריסות ונעשה חושבים על מה ולמה קרה מה שקרה..
כשאנחנו מרגישים מאבק אז זה המבחן האמיתי שלנו שבו השם מנסה אותנו לדעת אם התשובה שלנו אמיתית או שזאת תשובה רגעית..

אז נתחזק בקדושה ובטהרה עד כמה שניתן.. והעיקר לתת ולהעניק לאחרים דבר אשר ממלא חסרים פנימיים עמוקים בתוך נפשנו הדואבת.

אנחנו סומכים רק על רבונו של עולם שהוא ייתן לנו את הכוחות לשמור על עצמנו! תזכור זאת אחי בהמשך מסעך הצרוף...

למען שמו באהבה נעשה ונצליח! 

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4748

עבד השם- 6 ימים זה הרבה מאד מאד מאד. 8) 8)
זה הרבה וזה הישג חסר תקדים למכורים.
עכשיו שאתה מחוזק פה ומרגיש קצת גבוה זה הזמן להתחזק בדברים אחרים רוצה לומר הברזל חם תכה בו, למד מוסר תשקיע בחיוב. :-* :-*
זה יעשה לך רק טוב.
היתרון הגדול שלך שיש לך כבר את ההתחלה עכשיו נותר לך להמשיך,
אני אומר את זה כי למכורים קשה ההתחלה , קשה, אני מרגיש את זה על עצמי שלא יכול להחזיק יותר מ-3 ימים.
אתה גבר גבר. שכח מהנבילה ופשוט תתחיל להתעסק בטוב. ברור?!?
שבוע הבא עוד 7 ימים נקיים וסה"כ בע"ה 13! איזה יופי.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 6 חודשים #4751

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום עליכם חיים יחידים - מה נשמע איתך? כבר הרבה זמן עבר מאז שהיית פה בפורום - בוא ספר לנו איך עבר עליך הזמן שלא היית פה.

ולעבד ה' אומר - ב"ה שהגעת לדרגה של שבוע שלם שזה הדרגה השניה בטבלת ה-90 ונקרא דרגת "חזק חזק".
בדרך אגב איך אתה נקרא שם בטבלה? - כי לא ראיתי את השם שלך שם.

היום ה-8 למלחמה לפני 12 שנים, 6 חודשים #4937

• עבד ה
  • דירוג כסף
ב"ה היה לי אתמול יום עמוס ולכן לא היה לי כ"כ זמן לתעסק עם היצר שלי ..
חוץ מבלילה שחזרתי שתוי לאחר חתונה והיצר נכנס לפעולה אך לשמחתי לא הצלחתי להתחבר לאינטרנט..(שרובו חסום למעט תמונות פורנוגפיות שלא הצלחתי לחסום)
קיבלתי סיוע גדול מלמעלה להמשיך במסע ולא ליפול:)

משוש חיי- מה קורה איתך אחי?
חיים יחידים- חזק אותנו פה נשמה ותצטרף איתנו למסע ביחד נצליח להשיב מלחמה!
משה מנסה - אני לא נמצא בטבלה ..
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 6 חודשים על ידי shirit86.

השבועה לפני 12 שנים, 6 חודשים #4938

• עבד ה
  • דירוג כסף
אני מצרף פה את השבועה שקיבלתי על עצמי במוצ"ש האחרון:

נשבעתי לתרום 100 שקל לצדקה אחרי כל מעידה של זרע לבטלה אלא אם כן אבצע את אחת מהמטלות הבאות:
*סיבוב מחוץ לביתי
*שכיבות סמיכה 30*3
*מקלחת קרה.
ואז אצטרך לתרום רק 20 שקל אם בכל זאת אפול.
בנוסף נשבעתי לתרום 50 שקל אם במכוון ובידיעה אחפש תכנים פורנוגרפים

השבועות הם לשבוע בלבד.
נקווה שהם יעזרו:)
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 6 חודשים על ידי רוחני מתייסר.
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן