ברוכים הבאים, אורח

אני מכור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני מכור 4807 צפיות

תגובה: אני מכור לפני 7 שנים, 7 חודשים #98988

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק

פיקוח וכללים על מה ? על אופי השיתוף והדיבור ?
והאם שמור עיניך הדברים יותר מותאמים להשקפת התורה מאשר בSA שצמודים יותר למקור השיטה ?

תגובה: אני מכור לפני 7 שנים, 7 חודשים #98989

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מבחינתי זה אותו דבר, רק בsa מנסים לא לערב דת ותכנית , אבל בשבילך אם מצאת חבר שנקי יותר מחמש שנים תתחבר אליו, ותיצמד אליו,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני מכור לפני 7 שנים, 7 חודשים #98994

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם בשמור עיניך עובדים עם ה 12 צעדים. 
רק כמו שאבי אמר יש גם עירבוב של דת. 

שניהם טובים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: אני מכור לפני 7 שנים, 7 חודשים #99044

כולם אהובים.כולם ברורים.- מסכים.
כולם גיבורים.- לא כ''כ מסכים.

ואסביר בקצרה,

אני בתור מכור אמור/חייב לעשות באופן הכי טוב ששייך את התוכנית שיכולה להציל את חיי ולהציבם על בסיס חיים נורמלי. בשבילי התוכנית שעובדת לי ולעוד הרבה אנשים שמסכימים שהם מכורים הינה התוכנית שלנו- קרי עשיית 12 הצעדים.

התוכנית היא עשייה שלה. 
הקבוצות הינם מסגרות דרכם ואיתם אני לומד 'איך' לעשות את הצעדים. אבל הם לא במקום !!!

כשיש לי כל בעייה רפואית אחרת אפנה לרופא הכי טוב שרק אוכל וכך גם כאן.
אם בקבוצה הספציפית הזו אני מקבל תמיכה חזקה לעשיית הצעדים ( קרי: הפיתרון/הרפואה לבעייתי), אלך לשם כמה שיותר, ואתחבר שם לכמה שיותר, ואעזור שם כמה שיותר, כי זה הבית שלי, בית ההחלמה שלי. 
באופן אישי, היכן שאני מתגורר אין מספיק קבוצות שאני יכול לקבל מהם את מה שכתבתי למעלה, אז אני הולך הרבה מאוד לקבוצות צעדים אחרות כמו AA שם אני כן מקבל את זה, שם אני רואה חברים שחיים עם התוכנית-אלוקים 24/7,, וכמו שאבי כתב בקצרצרה,,,

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן