ברוכים הבאים, אורח

בחזרה לעבר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בחזרה לעבר 2363 צפיות

בחזרה לעבר לפני 9 שנים, 10 חודשים #66211

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
שלום לכולם.

לי יש סיפור בהמשכים:
אני התחלתי ליפול בגיל 14, בטעות, כמו עוד הרבה אנשים, ומאז לא הצלחתי לשלוט בזה.
בגיל 21 התחתנתי, לאחר הצבא ותוך כדי ישיבת הסדר נחשבת. לא ידעתי מה לעשות כי כל מה שניסיתי עד אז לא הצליח. לא שמעתי עדיין על שמור עיניך. הפלא היה שביום של החתונה אפשר לומר בפשטות שהפסקתי. זה פשוט הפסיק - הצורך, הדחף, הכל נעלם כלא היה. הייתי האדם המאושר בעולם. השתנתי סוף סוף.

אז למה אני כותב כאן?

כי כשיש בעיה שורשית, אין טיפול קסמים, צריך טיפול שורש. לאחר שנתיים של נישאוים מאושרים, חזרתי לבעיה (פשוט גיליתי שיש במקום כלשהו שהייתי בו הרבה אינטרנט פתוח וחזרתי לכל האתרים המוכרים משכבר הימים). בהתחלה הכחשתי, אמרתי שזאת נפילות חד פעמיות, שזה רק בזמנים מסוימים בחודש, אבל לאחר כמה שבועות הגעתי למסקנה שאני משקר לעצמי. הייתי אובד עצות עד שראיתי את הסטיקר ההוא, בצבע אדום, מתנוסס על הקיר עם כיתוב עצור. זכרתי את האתר שהופיע שם ובדקתי כשהייתי בבית. מאז ועד היום עברו חודשיים, שבהם לקח לרעיון זמן להבשיל - שצריך להיכנס הכי עמוק שאפשר בהתמודדות הזאת.

ולכן אני פה היום, עושה את הצעד הראשון - בדרך חזרה אל אבי שבשמיים (שלא עזבני לרגע אחד על האדמה עליה אני דורך).
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: בחזרה לעבר לפני 9 שנים, 10 חודשים #66215

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
אוהבים
בהצלחה, תמשיך לבוא, ודברים טובים יקרו לך.
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: בחזרה לעבר לפני 9 שנים, 10 חודשים #66228

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
אחד לאחד. כמוני כמוך.
כשהגעתי לכאן גיליתי איך אני יכול להפסיק ליפול, ואיך הנפילות האלו הן קצה הקרחון של סיפור חיי של בריחה וחוסר התמודדות. אסירות תודה שהגעתי לכאן לפני עוד קווים אדומים שחציתי, לא רק בתאווה אלא בכל התחומים בהם פעלתי בצורה חולה. רק להיום אני מרגיש שחיי השתנו.
מוזמן להישאר איתנו!
איזה יופי
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: בחזרה לעבר לפני 9 שנים, 10 חודשים #66292

• special
  • חבר ותיק
כל הכבוד אחי!
תובנה מעולה - בלי טיפול שורשי יש שאריות...
מחפש תכנית עבודה יסודית אמרו לי על הצעדים כעת מנסה אותם!
אל תיפול! אל תיסוג! תמשיך להילחם ותראה ישועות! מובטח!
בהצלחה

בעניין: בחזרה לעבר לפני 9 שנים, 10 חודשים #66469

אוהבים.
תודה על הכנות והתזכורת. מתפלל לנכונות

וקיפאון

בעניין: בחזרה לעבר לפני 9 שנים, 10 חודשים #66609

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל כך מוכר.
הסיפור שלנו דומה מאוד, אשמח אם תקרא את הסיפור שלי בקישור מתחת להודעה זו.
אם אתה מעוניין, אשמח ליצור קשר ב'פרטי'.

ברוך הבא למועדון
אני מצאתי בו גם בית
נתן במתנה 
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: בחזרה לעבר לפני 9 שנים, 10 חודשים #66636

• שלמה(די דיינו)
שלום חבר יקר
אתה מזכיר לי את עצמי!
כמוני כמוך אחי, בתור רווק התאווה הייתה חלק בלתי נפרד מחיי, הכרתי את דרך הצעדים וצברתי תקופות של נקיון.. לפני כשנה וחצי התחתנתי מאז ועד היום בחסדי ה' עדיין לא נפלתי..
אבל הדברים שלך מזכירים לי את המצב שלי...
עם כל הנקין אני יודע שההתמכרות נמצאת ומפעפעת בתוכי ,כל רגע אני עלול ליפול.. כבר הספקתי לשוטט בכמה אתרים שהגעתי למסכנה אין ספור פעמים שאין לי עניין להכנס אליהם..
אבל כמו שאתה אומר אין מה לעשות... התאווה היא חלק ממני אני רוצה אותה ואוהב אותה!
יחד עם זה אני מבין שללא קשר לתוכנית הצעדים הדרך שלי לרדת מטה מטה קרובה יותר ממה שחשבתי....
תודה רבה על התזכורת!

שנה הלכה שנה באה ואני כפי ארימה... לפני 8 שנים, 11 חודשים #78178

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
עברה שנה.
פשוט הזוי.

קשה לי לעכל את המידע הזה בראש. שנה (לפחות לפי העברי) מאז שמתוך שאול תחיות אלוקים הנחה את ידי לכתוב את הכתובת של שמור עיניך, לפתוח מייל אנונימי, להירשם למייל היומי ולהתחיל את המסע המופלחא בחזרה לחיי.

חברים, אני מוכרח לומר לכם שאני מתרגש מאוד. אמנם בזמן כתיבת שורות אלו אני נקי 40 יום, אולם לימדו אותי להסתכל על הצדדים החיוביים. במהלך השנה האחרונה היו לי 5 ימים לא נקיים. מחמשה ימים בשבוע לחמה ימים בשנה. תחשבו איזה קפיצה זאת! תחשבו כמה ימים נקיים זה אומר שהיו לי השנה... קיבלתי חיים חדשים ומאושרים - עם אשתי, עם משפחתי, עם חבריי, בישיבה, בעבודה ועוד. קיבלתי חברי נפש שאני מקבל מהם תמיכה ועידוד. מצאתי אלוהים חדש שאוהב אותי. למדתי לאהוב את עצמי יותר. למדתי להבחין ביחס לאשתי איפה (בערך) עובר הגבול בין אהבה לתאווה. קיבלתי שלווה. ועוד הרבה מתנות.

אני חייב לומר גם תודה. תודה לאלוקים על הנסהגדול שהוא עשה לי בחיי. בעז"ה מחר בקבוצה החיה אעשה גם סעודת הודיה. תודה לחברים בפורום שהראו לי את הצעדים הראשונים שלי בתוכנית. תודה לחברי הקבוצה הטלפונית והחיה שקיבלו אותי לתוכם בזרועות פתוחות לרווחה. תודה לכל אלו שכתבו, הגיבו ועודדו במהלך הזנה החולפת. תודה להורי וכו'...

אני יודע שאנשים בד"כ לא מציינים את היום שבו הגיעו וזה נראה לי ממש מוזר. ציון הנפילה האחרונה הוא חשוב מאין כמותו - אך הא בר שינוי לצערנו. את היום שבו חיי קיבלו מפנה לעולם לא יחליף יום אחר. תודה אבאל'ה אוהב ודואג שלי.

נ.ב. לא כאן המקום לפרט על מצבי האישי אבל אני נמצא עכשיו בשלושת חודשי רענון ממחשב ואינטרנט כך שלא אוכל לראות ולהגיב פה בזמן הקרוב.

תמשיכו לבוא!
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תגובה: שנה הלכה שנה באה ואני כפי ארימה... לפני 8 שנים, 11 חודשים #78206

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
הנפילה שאחרי תקופת נקיות ארוכה היא ממש קשה

כל הכבוד שהצלחת לקום שוב כ"כ מהר. לצאת מהתרסקות בתוך חמישה ימים זה דבר בכלל לא מובן מאיליו

תגובה: שנה הלכה שנה באה ואני כפי ארימה... לפני 8 שנים, 11 חודשים #78227

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלומקה, מרגש לקרוא.
הלוואי שנזכה!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: שנה הלכה שנה באה ואני כפי ארימה... לפני 8 שנים, 11 חודשים #78231

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מקסים. גם מאחורי הדברים הטובים העוברים עליך אני עומד...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן