ברוכים הבאים, אורח

הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! 1488 צפיות

הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72258

• בוטח בהשם
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • חבר חדש
אני בן 28 דתי לאומי לא נשוי מכור לאוננות כמה שניסיתי להפסיק פשוט  לא החזקתי מעמד אני על סף התמוטטות ייאוש מוחלט .אני מבקש ממכם אולי בפעם האחרונה לפני הסוף תעזרו לי להחלים מהמחלה הזאת

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72259

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא חבר יקר.
הגעת למקום הנכון, במיוחד אם אתה על ייאוש..
מאחל לך שתמצא כאן את מה שאני ועוד הרבה מצאו כאן.
הייתי מציע לך להתחיל מכאן: forum.gye.org.il/index.php?topic=3538.0

בהחלמה.

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72262

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
בוקר טוב וברוך הבא!
גם אני הגעתי לכאן במצב דומה לשלך, ואולי גרוע יותר...
הייתי בגיל מבוגר יותר, נשוי פלוס כמה ילדים.
(הייתי בטוח, כמו הרבה חברים כאן, ובהשראת רבנים מהישיבה,
שאחרי החתונה זה כבר יעזור, אבל זה ממש לא קרה).

במשך כעשרים שנה חיפשתי פתרון שישאיר אותי נקי, ולא מצאתי.
כולל הליכה לאיש מקצוע במשך שנתיים, על בסיס שבועי ולפעמים פעמיים בשבוע,
שהייתה כרוכה בהוצאה כספית גדולה, והשאירה אותי נקי במשך פחות מחצי שנה.

הגעתי לכאן, והרגשתי שבטוח אין להם מה למכור לי.
קודם כל, הם נראו לי חרדים צרי אופקים, וברור לי שהפתרון שאני מחפש צריך להיות עמוק, ושאין להם אותו.
(היום, כשבמסגרת התוכנית יש לי חברים מכל המגזרים, אני יודע שאין מגזר צר אופקים.
יש אנשים צרי אופקים, ויש אנשים רחבי אופקים, בעלי ראייה רחבה, והדבר לא קשור למגזר שהם משתייכים אליו)
ומלבד זאת, וזאת הייתה התחושה החזקה: אני כבר מכיר הכל. מה הם כבר יוכלו לומר לי, שאני עדיין לא יודע?

אבל, בחסד אלוקים הגדול והאוהב, מצאתי כאן פתרון ששינה את הגישה וההתנהלות שלי בחיים.
דרך הפתרון הזה אלוקים (לא אני!) השאיר אותי נקי במשך 414 יום, ולא רק. שינויים לטובה חלו בכל תחומי חיי.

מהזמן הקצר (שנה+) ששהיתי כאן, אני רואה שמי שמתמיד, ולוקח את התוכנית המוצעת כאן ברצינות,
נשאר נקי, ומגיע לדברים מדהימים שמעודו לא חלם עליהם (כי הרי, כפי שכתב "אדם יסודו" לפני התוכנית השאיפה היחידה שלי הייתה להפסיק כבר ליפול).

אני מציע לך גם להישאר אתנו. דברים טובים קורים למתמידים!
אם תרצה, שלח לי הודעה פרטית. אשמח לשלוח לך את מספר הטלפון שלי ולהיות לך לעזר.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72279

בטח בה'!!
הוא אוהב אותך עד אין קץ ורק רוצה להשפיע עליך שפע קדושה,
אנחנו כאן ממש מחזקים את ידיך על הניסיון המי יודע כמה להפסיק להשתמש,
אוהבים מאוד,
יש לך בית ומקום שתוכל לפרוק,
במקום ליפול - בא לכאן, :D
כאן, גם אם נופלים, זה הדרך לתיקון,
בהצלחה!!

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72289

• בוטח בהשם
  • חבר חדש
תודה על התגובות החמות שלכם.באמת אתם נותנים כח האתר הזה הוא פשוט מתנה מהקב"ה.כולי תפילה להחזיק פה מעמד ולא ליפול בעז"ה

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72290

• בוטח בהשם
  • חבר חדש
עניתי על השאלות ועדיין נשארתי עם אותה קושיה האם אני באמת מכור???!!!
1. האם חשבת אי פעם שאתה זקוק לעזרה בגלל החשיבה או ההתנהגות המינית שלך?-ממש לא
2. שתהיה במצב טוב יותר אם לא תמשיך "להיכנע"?-כן
3. שמין או גירוי שולטים בך?-אין לי תשובה חד משמעית
4. ניסית פעם להפסיק או להגביל את עשיית הדבר שלהרגשתך היה פסול בהתנהגות המינית שלך?-כן
5. האם אתה פונה למין כדי לברוח, להקל על חרדה, או משום שאינך יכול להתמודד?-לא יכול להתמודד
6. האם אתה מרגיש אשמה, חרטה או דיכאון לאחר מכן?-כן
7. האם רדיפתך אחרי מין הפכה לכפייתית יותר?-ממש לא
8. האם היא מפריעה ליחסיך עם אשתך?-אני רווק
9. האם עליך להיעזר בדימויים או בזיכרונות בזמן קיום יחסי מין?-לא קיימתי יחסי מין מעולם
10. האם דחף בלתי נשלט עולה כשהצד השני מתחיל אתך או מציע/ה מין?-אין תשובה חד משמעית
11. האם אתה ממשיך מקשר אחד לאחר או ממאהבת אחת לאחרת?-לא
12. אתה מרגיש שהקשר הנכון יעזור לך להפסיק להתאוות, לאונן או לקיים יחסים ללא אבחנה?-יכול להיות
13. האם יש לך צורך הרסני – צורך מיני או רגשי נואש במישהי או במישהו?-לא
14. האם בעקבות הרדיפה אחרי מין אתה מגלה חוסר-אכפתיות לעצמך או לרווחת המשפחה שלך או אחרים?-לא
15. האם פחתו היעילות או כושר הריכוז שלך כשהמין נעשה כפייתי יותר?-לא
16. האם אתה מפסיד זמן מהעבודה בשל כך?-לא
17. האם אתה פונה לסביבה נחותה יותר בחיפוש אחר מין?-לא
18. האם אתה רוצה להתרחק מהשותפה למין בהקדם האפשרי לאחר המעשה?-לא
19. אף שאשתך מתאימה מבחינה מינית, האם אתה עדיין מאונן או מקיים יחסי מין עם אחרים?-לא
20. האם אי פעם נעצרת בגין עבירה הקשורה למין?-ממש לא

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72291

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא. עזוב את השאלון והתשובות שלך (למרות שהצורה שענית מעניינת מאוד, לדוגמא שאין לך תשובה חד משמעית להאם מין וגירוי שולטים בך. ואו ביחס לדחף... הרי אתה לא מצליח הפסיק לאונן... ) למה אתה קורא 'המחלה הארורה'? במה בדיוק אתה רוצה עזרה?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72292

• בוטח בהשם
  • חבר חדש
יש משהו שמאוד קשה לי. לדעתי אלה שמכורים למין לא הייתי מגדיר אותם כחולים אלא פשוט הם לא חזקים בראש ותו לא ואני אסביר. יצר המין הוא קשה לכל אחד בעולם לא יעזור כלום אפילו בגמרא מוזכר על כמה תנאים ואמוראים שהתנסו בייצר הזה והם הודו בעצמם שזה יצר שמאוד מאוד קשה לעמוד בו. אפילו מוזכר על תנא או אמורא (לא זוכר פשוט) שעקר את עיניו כי הוא ידע שאין לו את הכוחות לעמוד בניסיון הזה-ועוד חז"ל אמרו שיצרו של אדם(אבל כל אדם) גדול הימנו

יש שני מושגים של חולי 1. חולי גוף 2. וחולי נפש ---יצר המין לא עונה על שום אחת מאלה ---ובטח ובטח אף אחד לא מכיר סיפור שמישהו התרפאה מחולי שתקף אותו בגוף דרך קבוצות תמיכה או 12 צעדים

לו יצויר ואני לוקח כמה אנשים שמעידים על עצמם שהם מכורים למין באופן אובססיבי והם סובלים מהמחלה הנוראה הזאת.אוסף את כולם ואומר שכל אחד שמצליח לשמור על עצמו כל יום בלא ליפול בעיניים וגם לא לאונן מקבל סכום נכבד על כל יום שהוא החזיק את עצמו
בתנאי שהוא מחזיק מעמד תקופה ממש ארוכה והוא יקבל את זה רטרואקטיבי (צאו מנקודת הנחה שאני אוכל לאכוף שהם באמת לא זייפו) התנאי השני שמי שלא יעמוד בתקופה המדוברת ולבסוף נופל לא מקבל אגורה שחוקה אפילו אם הוא נפל בים האחרון
--אני בטוח שכל החברה האלה לפחות רובם (ואלה שנפלו אנחנו לא נגדיר אותם בתור חולים אלא ממש טיפשיים)לא יישברו ברגע שהם ידעו מה הרווח וההפסד כתוצאה מזה ומה יצא להם אם הם יעמדו במשימה הזאת -כל ההגדרות של חולי/מחלה /מכור לא ישחקו תפקיד
מה שאני רוצה להגיד כולם באותה סירה אף אחד אין לו את המחלה הזאת ולא סובל ממנה פשוט יש כאלה שחזקים בראש ויש כאלה שלא -והכל בגלל שאת הרווח מבחינה רוחנית וגם גשמית ואפילו את ההפסד אתה לא רואה בעין -כי אם זה לא היה כך אז לא היתה בחירה חופשית

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72295

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב,
עזוב אותך תיאוריות, דעות קדומות, בחירה חופשית, פילוסופיות - הדברים האלה נידונו כאן בפורום המון, אבל זה לא העניין.

תכלס, מה שכתבת כאן על מכורים, שרובם יכולים להפסיק, זה פשוט לא נכון, ויעידו על זה הרבה מאוד מאנשי הפורום ועוד מליוני מכורים (לא רק למין) בעולם שנמצאים בהחלמה.
יש יצר המין חזק ככל שיהיה שזה עניין דתי/רצוני ויש התמכרות (למין למשל) שזה מחלה (הפורום כאן נועד לא רק למכורים).

אם אתה חושב שאתה יכול (כמו רוב המכורים לדעתך) להישאר נקי בעזרת כוח רצון וסיבה מספיק טובה לזה, אתה מוזמן בהחלט לנסות. יש כלים באתר. אדרבה תנסה אותם. אם תצליח - בכיף, כולם פה ישמחו בשבילך.
אם תראה שאתה לא יכול, אולי אתה מכור וכדאי שתלך על פיתרון שעובד לי ולעוד הרבה מהמכורים כאן - תכנית 12 הצעדים.

בעניין: הקב"ה קח ממני את המחלה הארורה הזאת אנא עזרו לי !!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72303

• bralevtaor
  • חבר ותיק
שלום בוטח בהשם.

אני ניסתי את הטריק עם הכסף בכמה צורות. לא הלך לי. לא עשיתי את זה בדיוק לפי המתכון שלך, אבל בכל אופן פשוט לא הלך לי. הראש שלי באמת לא חזק משהו, אבל לא נראה לי זה העניין.
אתה מוזמן לנסות, אם זה עובד מצוין, שתף אותנו.

חג שמח
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן